133AK Hattı
Akfirat -Kartal
İETT
İETT 133AK otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
133AK otobüs hattı (Akfirat -Kartal), Akfirat - Sondurak Yönü durağından başlayıp Kartal - 4. Peron Yönü durağına gidene kadar 79 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 133AK otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Akfirat -Kartal (79 durak)
Akfirat - Sondurak Yönü
Akfirat Muhtarliği - Kartal Yönü
Akfirat Caddesi - Kartal Yönü
Akfirat Kizilay - Kartal Yönü
Göç İdaresi - Kartal Yönü
Antentepe - Akfirat Yönü
Kiraztepe - Tuzla Yönü
Tepeviran - Tuzla Yönü
Cemil Türker İlkokulu - Tepeören 133d-132 Yönü
Tepeören Merkez - Akfirat Yönü
Tepeören Köyiçi - Tuzla Yönü
Tepeören Dörtyol - Kartal Yönü
Tepeören Mesleki Teknik Ve Anadolu Lisesi - Tuzla Yönü
Demokrasi Caddesi - Tuzla Yönü
Orta Mahalle Muhtarliği - Pendik Yönü
Orta Mahalle - Pendik Yönü
Orhangazi Caddesi - Kartal Yönü
Şekerpinar Sapaği - Pendik 132-133d Yönü
Nakliyeciler Sitesi - Kartal Yönü
Orhanli Ortaokulu - Tuzla Yönü
Orhanli Merkez - Kartal Yönü
Mescit Mahallesi Muhtarliği - Tuzla Yönü
Malazgirt Caddesi - Kartal 133d Yönü
Turgut Reis Sanayi - Kartal Yönü
Orhanli İtfaiyesi - Kartal Yönü
Yayla Caddesi - Tuzla Yönü
Deri Sanayi - Tuzla Yönü
Bimes Sanayi Sitesi - Kartal Yönü
Şeker Sokak - Kartal Yönü
İlkay Sokak - Kartal Yönü
Gönül Sokak - Pendik Yönü
Konaşli Merkez - Kartal Yönü
Yedek Parçacilar Sitesi - Kartal Yönü
Çakirağa - Kartal Yönü
Tepe Mahallesi / Kartal Yönü
Aydınlı Muhtarlığı / Kartal Yönü
Nişanci Mehmet Paşa Camii - Kartal Yönü
Bahar Caddesi - Kartal Yönü
Aydinli Park - Cevizli Peronlar Yönü
Leylak Sokak - Pendik Yönü
Telefon Santrali - Pendik Yönü
Çamli Belde - Pendik Yönü
Tuzla Emlak Konutlari - Pendik Yönü
Sonyol Sokak - Pendik Yönü
Ahmet Yesevi - Pendik Yönü
Hürriyet Caddesi - Pendik Yönü
Akçakent - Pendik Yönü
Fatih Camii - Pendik Yönü
Alparslan Türkeş Caddesi - Pendik Yönü
Hilal Sokak - Pendik Yönü
Eğilmez Sokak - Pendik Yönü
Orhangazi Camii - Pendik Yönü
Kemikli Dere / Aydınlı Toki Yönü
Tersane Caddesi Girişi - Kavakpinar Yönü
Alemdar - Kartal Yönü
Tersaneler Caddesi / Kavakpınar Yönü
Diyar Sokak - Kartal 133 Yönü
Şehit Ozan Özen / Kartal Yönü
Talebe Yurdu / Pendik Yönü
Kibris Sokak / Pendik Yönü
Ünzile Sokak - Pendik Yönü
Bademlik Gülbeden Hatun Camii / Kadıköy Yönü
Denizpark Sitesi / Kartal Yönü
Kaynarca Parkı / Kartal Yönü
Aydınlı Caddesi - Pendik Yönü
Pendik Emniyet Müdürlüğü / Kartal Yönü
Mostar Kavşaği / Kadıköy Yönü
Gonca Sokak / Kadiköy Yönü
Pendik Yht İstasyonu - Kadiköy Yönü
Sancak Köprüsü - Kadiköy Yönü
Pendik Devlet Hastanesi - Kadiköy Yönü
Erol Kaya Caddesi - Kadiköy Yönü
Pendik Anadolu Lisesi - Kadiköy Yönü
Veteriner Araştirma - Kadiköy Yönü
Posta Dağitim Merkezi - Kadiköy Yönü
Yunus
Hava Evleri - Kadiköy Yönü
Bülent Ecevit Kültür Merkezi - Kadiköy Yönü
Kartal - 4. Peron Yönü
133AK SSS
133AK otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
133AK otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:31'da başlar.
133AK otobüs saat kaçta bitiyor?
133AK otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 19:00'da biter
133AK otobüs saat kaçta geliyor?
Akfirat -Kartal Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Akfirat -Kartal Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
133AK (Akfirat -Kartal) otobüs ücreti ne kadar?
Akfirat -Kartal (Akfirat -Kartal) otobüs ücreti ₺12.67 - ₺17.70 arasında.
İETT 133AK otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
133AK otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 133AK otobüs durağı var mı?
En yakın 133AK otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
133AK otobüs Saatleri
133AK otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:31 - 19:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 06:31 - 19:00 | 28 - 43 |
Sal | 06:31 - 19:00 | 28 - 43 |
Çar | 06:31 - 19:00 | 28 - 43 |
Per | 06:31 - 19:00 | 28 - 43 |
Cum | 06:31 - 19:00 | 28 - 43 |
Cts | 06:31 - 19:00 | 28 - 43 |
Paz | 06:37 - 19:13 | 29 - 75 |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 133AK üzerindeki (Akfirat - Sondurak Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 133AK (Akfirat -Kartal) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
133AK hattı otobüs ücreti
İETT 133AK (Akfirat -Kartal) yolculuk ücreti, ₺12.67 ile ₺17.70 arasındadır. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
133AK (İETT)
133AK otobüs hattının ilk durağı Akfirat - Sondurak Yönü olup son durağı Kartal - 4. Peron Yönü durağıdır. 133AK (Akfirat -Kartal), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 133AK hattında 79 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 94 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 133AK otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 133AK otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
133AK Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
133AK (Akfirat -Kartal) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 133AK otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 133AK hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
133AK - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- ÇM41 - ÇEKMEKÖY-NECİP FAZIL METRO/ Tarife
- 29M1 - HACIOSMAN METRO - FERAHEVLER / İSTİNYE/ Tarife
- MR52 - HALKALI MARMARAY - ŞEHİR HASTANESİ/ Tarife
- 72YT - YEŞİLKÖY - SAHİL YOLU - TAKSİM/ Tarife
- 35C - KOCAMUSTAFAPAŞA - TAKSİM/ Tarife
- BA-1 - ÇARŞI-TEPEKÖY-KADIYORAN/ Tarife
- 50AC - CEBECİ - KÜÇÜKKÖY - ALİBEYKÖY/ Tarife
- 8A - BATI ATAŞEHİR / FİKİRTEPE - KADIKÖY/ Tarife
- 122H - S.GÖKÇEN HAVALİMANI / YENİŞEHİR - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- 97GE - 15 TEMMUZ MAHALLESİ - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 15H - HEKİMBAŞI - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 74 - HİLTON SİTESİ - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 63 - KAĞITHANE / ÇELİKTEPE - KABATAŞ/ Tarife
- 92Ş - YENİ MAHALLE METRO - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- TM6 - MEVLANA - ALİBEYKÖY/ Tarife
- 133K - KURTKÖY SANAYİ MAHALLESİ / KAVAKPINAR - KARTAL/ Tarife
- 35D - KOCAMUSTAFAPAŞA - BALAT/ Tarife
- 97A - BASINSİTESİ - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 36A - CEBECİ - VEZNECİLER/ Tarife
- 19EK - YENİDOĞAN/ ATAŞEHİR - KADIKÖY/ Tarife