133F Hattı
Acarlar Sitesi -Cevizli Peronlar
İETT
İETT 133F otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
133F otobüs hattı (Acarlar Sitesi -Cevizli Peronlar), Acarlar Sitesi - Ferhat Paşa Yönü durağından başlayıp Cevizli Peronlar durağına gidene kadar 65 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 133F otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Acarlar Sitesi -Cevizli Peronlar (65 durak)
Acarlar Sitesi - Ferhat Paşa Yönü
Dursunbey Caddesi - Ferhatpaşa Yönü
Yeni Çamlica Merkez Camii - Ferhatpaşa Yönü
Yeni Çamlica - Kadiköy Yönü
Yedpa - Sondurak Yönü
Üsküdar Caddesi
Şehit Osman Yilmaz Anadolu İmam Hatip Lisesi - Kadiköy 19c Yönü
Şehit Er Bülent Altinsoy - Kadiköy 19c Yönü
Yeditepe Üniversitesi Kampüsü - Kadiköy Yönü
Celal Yardimci İlkokulu - Kadiköy Yönü
Darülaceze Müdürlüğü - Kadiköy Yönü
Kayışdağı Yolu / Kadıköy Yönü
İsmek - Kadiköy Yönü
Kayışdağı Arifpaşa İlkokulu / Kadıköy Yönü
Gümrük Üst Kapi - Kadiköy Yönü
Iett Garajı / Kadıköy Yönü
İett Lojmanlari - Bostanci Yönü
Küçükbakkalköy Merkez Camii - Kadiköy 19s Yönü
Ataşehir 100.Yil Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Bost. Köp. 19 D Yönü
Hasan Leyli İlkokulu - Bostanci Köp. Yönü
İçerenköy Polis Merkezi - İçerenköy 19d Yönü
Necmettin Erbakan Caddesi - Kadiköy Yönü
Kavaklar Sokak - Findikli Mah.16f-19f Yönü
Paşabahçe Bloklari - Findikli Yönü
Vicdan - Findikli Yönü
Findikli Mahallesi Muhtarliği - Findikli Yönü
Menekşeci Sokak - Findikli Mah. 19f Yönü
Yalin Sokak - Findikli Yönü
İett Bloklari - Findikli Mah 19f Yönü
Gazi Mustafa Kemal Caddesi - Findikli Yönü
Ataman Caddesi - Findikli Yönü
Sude Yaren Uzunçavdar - Findikli Mah.19f-16f Yönü
Findikli Mahallesi - Üniversite Yönü
Dağ Yolu - Cevizli Yönü
Yilmaz Mizrak Ortaokulu - Cevizli Yönü
Spor Tesisi - Kadiköy Yönü
Süreyyapaşa Hastanesi - Kadiköy Yönü
İstanbul Meslek Hastaliklari Hastanesi - Kadiköy Yönü
Başhekimlik - Kadiköy Yönü
Bent - Kadiköy Yönü
Çamlik - Maltepe Yönü
Zümrütevler Mahalle Muhtarliği - Kadiköy Yönü
Nil Caddesi - Kadiköy Yönü
Akşemsettin Caddesi - Kadiköy Yönü
Lalezar Sokak - Kadiköy Yönü
Meydan Sokak - Kadiköy Yönü
Narli Camii - Kadiköy Yönü
Candan Sokak - Maltepe Yönü
Çilek Sokak - Kadiköy Yönü
Maltepe Metro İstasyonu - Maltepe Yönü
Maltepe Köprüsü - Maltepe 16a-21a Yönü
Yildiz Bakkal - Maltepe Yönü
Mehmet Akif - Kartal Yönü
Adali Sokak - Kartal 21a-16a Yönü
Kaptan Sokak - Pendik Yönü
Maltepe Meydan - Pendik Yönü
Maltepe Bağdat Caddesi - Pendik Yönü
Esenyurt - Pendik Yönü
Orhangazi - Pendik Yönü
Maltepe Kiz Anadolu İmam Hatip Lisesi - Pendik 17 Yönü
Tugay Yolu - Pendik 17-16 Yönü
Cevizli Ayedaş - Uğur Mumcu Yönü
Savaş Sokak - Cevizli Yönü
Kir Sokak - Cevizli Yönü
Cevizli Peronlar
133F SSS
133F otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
133F otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 05:40'da başlar.
133F otobüs saat kaçta bitiyor?
133F otobüs hattı, Pazar, Cumartesi günleri 21:00'da biter
133F otobüs saat kaçta geliyor?
Acarlar Sitesi -Cevizli Peronlar Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Acarlar Sitesi -Cevizli Peronlar Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
133F (Acarlar Sitesi -Cevizli Peronlar) otobüs ücreti ne kadar?
Acarlar Sitesi -Cevizli Peronlar (Acarlar Sitesi -Cevizli Peronlar) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
İETT 133F otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
133F otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 133F otobüs durağı var mı?
En yakın 133F otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
133F otobüs Saatleri
133F otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 05:40 - 21:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 05:40 - 21:30 | 12 - 20 |
Sal | 05:40 - 21:30 | 12 - 20 |
Çar | 05:40 - 21:30 | 12 - 20 |
Per | 05:40 - 21:30 | 12 - 20 |
Cum | 05:40 - 21:30 | 12 - 20 |
Cts | 05:40 - 21:00 | 26 - 35 |
Paz | 06:00 - 21:00 | 30 - 40 |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 133F üzerindeki (Acarlar Sitesi - Ferhat Paşa Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 133F (Acarlar Sitesi -Cevizli Peronlar) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
133F hattı otobüs ücreti
İETT 133F (Acarlar Sitesi -Cevizli Peronlar) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
133F (İETT)
133F otobüs hattının ilk durağı Acarlar Sitesi - Ferhat Paşa Yönü olup son durağı Cevizli Peronlar durağıdır. 133F (Acarlar Sitesi -Cevizli Peronlar), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 133F hattında 65 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 71 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 133F otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 133F otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
133F Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
133F (Acarlar Sitesi -Cevizli Peronlar) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 133F otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 133F hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
133F - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- MR52 - HALKALI MARMARAY - ŞEHİR HASTANESİ/ Tarife
- EL2 - EMİRGAN - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- 15YK - YENİMAHALLE - KADIKÖY/ Tarife
- 336M - ARNAVUTKÖY - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 14M - KAVACIK YENİ CAMİ - KADIKÖY/ Tarife
- KM18 - SABANCI ÜNİ./MEDENİYET ÜNİ. - PENDİK METRO/KARTAL/ Tarife
- BA-5 - ÇARŞI-NİZAM/ Tarife
- 29M1 - HACIOSMAN METRO - FERAHEVLER / İSTİNYE/ Tarife
- 300S - MARMARA CEZAEVİ-TÜYAP/ Tarife
- 98K - YENİ MAHALLE METRO / KİRAZLI - BAKIRKÖY/ Tarife
- 15C - BÜYÜK ÇAMLICA CAMİİ/FERAH MAHALLESİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 82S - YENİBOSNA METRO - İKİTELLİ OSB/ METROKENT/ Tarife
- 7 - TOPAĞACI MAHALLESİ / ÜMRANİYE - RASATHANE/ Tarife
- 14KS - SULTANBEYLİ GÖLET - KOZYATAĞI METRO/ Tarife
- 133TM - AYDINLI TOKİ/MİMARSİNAN MAHALLESİ - TUZLA/ Tarife
- 33Y - GİYİMKENT / YÜZYIL MAHALLESİ - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 15P - SOĞUKSU MAHALLESİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 76V - KİPTAŞ VADİTEPE - BAKIRKÖY/ Tarife
- KM45 - MALTEPE ÜNİVERSİTESİ/ MİMAR SİNAN ÖĞR.YRD.- KÜÇÜKYALI METRO / MARMARA ÜNİVERSİTESİ/ Tarife
- 41A - AYAZAĞA - 4. LEVENT METRO/ Tarife