79GE Hattı
Eminönü -Osmanli Caddesi
İETT
İETT 79GE otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
79GE otobüs hattı (Eminönü -Osmanli Caddesi), Eminönü - Sahil Yönü durağından başlayıp Osmanli Caddesi - Bayramtepe Yönü durağına gidene kadar 52 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 79GE otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Eminönü -Osmanli Caddesi (52 durak)
Eminönü - Sahil Yönü
Unkapani - Aksaray Yönü
Vefa - Aksaray Yönü
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Aksaray Yönü
Pertevniyal Valide Sultan - Topkapi Yönü
Aksaray - Edirnekapi Yönü
İskenderpaşa / Edirnekapı Yönü
Oğuzhan / Edirnekapı Yönü
İstanbul Emniyet Müd.
Bezmialem Vakıf Üni. - Edirnekapı Yönü
Ulubatlı / Edirnekapı Yönü
Yenihal - Otogar-Eminönü Yönü
Hamza Yerlikaya - Sultançiftligi Yönü
Baştabya - Sultançiftliği Yönü
Şehit Furkan Doğan İmam Hatip Ortaokulu - Cebeci Yönü
Habipler Transit Yol - Arnavutköy Yönü
Arnavutköy Yolu - Arnavutköy Yönü
Sincanlar - Arnavutköy Yönü
Yeşil Koru - Kayaşehir Yönü
11.Bölge - Kayaşehir Yönü
Toki Fenertepe Ortaokulu - Kayaşehir Yönü
13. Bölge - Kayaşehir Yönü
Toki Osmangazi İlkokulu - Kayaşehir Yönü
14. Bölge - Kayaşehir Yönü
24.Bölge - Kayaşehir Yönü
17.Bölge - Başakşehir Yönü
Turgut Özal İmam Hatip Ortaokulu - Kayaşehir Yönü
Hayme Ana Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Kayaşehir Yönü
Celalettin Ökten Kiz Anadolu İmam Hatip Lisesi - Kayaşehir Yönü
Başakşehir Belediyesi - Kayaşehir Yönü
Evliya Çelebi Caddesi - Kayaşehir Yönü
Başakşehir Evleri - Kayaşehir Yönü
Kayaşehir Millet Bahçesi - Kayaşehir Yönü
15.Bölge - Kayaşehir Yönü
Safir Sitesi / Kayaşehir Yönü
Opal Sitesi / Kayaşehir Yönü
Yakut Sitesi - Kayaşehir Yönü
Rumeliler Sitesi - Yenibosna Yönü
Tekstilkent Evleri - Bayramtepe Yönü
Çimen Sokak - Bayramtepe Yönü
Son Evler - Bayramtepe Yönü
Gerger Sokak - Bayramtepe Yönü
Kurutoprak - Bayramtepe Yönü
Mahmut Şevket Zirh İlkokulu - Bayramtepe Yönü
Gül Sokak - Bayramtepe Yönü
Pazar Yolu - Bayramtepe Yönü
Güvercintepe - Bayramtepe Yönü
Bayramtepe - Bayramtepe Yönü
Tepe Üstü - Bayramtepe Yönü
Göktepe - Bayramtepe Yönü
Su Deposu - Bayramtepe Yönü
Osmanli Caddesi - Bayramtepe Yönü
79GE SSS
79GE otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
79GE otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 17:15'da başlar.
79GE otobüs saat kaçta bitiyor?
79GE otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 18:40'da biter
79GE otobüs saat kaçta geliyor?
Eminönü -Osmanli Caddesi Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Eminönü -Osmanli Caddesi Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
79GE (Eminönü -Osmanli Caddesi) otobüs ücreti ne kadar?
Eminönü -Osmanli Caddesi (Eminönü -Osmanli Caddesi) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
İETT 79GE otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
79GE otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 79GE otobüs durağı var mı?
En yakın 79GE otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
79GE otobüs Saatleri
79GE otobüs güzergah, Pazartesi - Cuma tarihinde çalışıyor. Normal çalışma saatleri: 17:15 - 18:40
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 17:15 - 18:40 | 15 - 25 |
Sal | 17:15 - 18:40 | 15 - 25 |
Çar | 17:15 - 18:40 | 15 - 25 |
Per | 17:15 - 18:40 | 15 - 25 |
Cum | 17:15 - 18:40 | 15 - 25 |
Cts | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 79GE üzerindeki (Eminönü - Sahil Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 79GE (Eminönü -Osmanli Caddesi) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
79GE hattı otobüs ücreti
İETT 79GE (Eminönü -Osmanli Caddesi) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
79GE (İETT)
79GE otobüs hattının ilk durağı Eminönü - Sahil Yönü olup son durağı Osmanli Caddesi - Bayramtepe Yönü durağıdır. 79GE (Eminönü -Osmanli Caddesi), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 79GE hattında 52 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 93 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 79GE otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 79GE otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
79GE Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
79GE (Eminönü -Osmanli Caddesi) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 79GE otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 79GE hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
79GE - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 75O - OTOGAR - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- HA-7 - HEYBELİADA TAKSİ/ Tarife
- 131Ü - SULTANBEYLİ ORMAN CADDESİ - ÜMRANİYE/ Tarife
- 41AT - AYAZAĞA - DAVUTPAŞA Y.T.Ü/ Tarife
- 132Y - HİLAL KONUTLARI / YAYALAR - KARTAL METRO/ Tarife
- 98B - KUYUMCUKENT - BAKIRKÖY/ Tarife
- 42 - BAHÇEKÖY / FERAHEVLER - ZİNCİRLİKUYU METROBÜS/ Tarife
- 50C - ALİBEYKÖY - ŞİŞLİ/ Tarife
- 48D - GÖKTÜRK - HACIOSMAN METRO/ Tarife
- 59HS - HACIOSMAN METRO - SARITEPE KAMPÜSÜ/ Tarife
- KM26 - ÇAMLIK MAHALLESİ - PENDİK METRO/ YHT / PENDİK/ Tarife
- 42HM - BAHÇEKÖY - HACIOSMAN METRO/ Tarife
- 14M - KAVACIK YENİ CAMİ - KADIKÖY/ Tarife
- 74A - GAYRETTEPE - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 18Ü - SULTANBEYLİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 5 - VALİEVLERİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 77A - VEZNECİLER-ŞİŞLİ/ Tarife
- 28 - TOPKAPI / EDİRNEKAPI - BEŞİKTAŞ/ Tarife
- BA-7 - BÜYÜKADA TAKSİ/ Tarife
- 89YB - K.S.S. HASTANESİ/ATAKENT - BAKIRKÖY/ Tarife