138 Hattı
Sahil Peron
TULAŞ
TULAŞ 138 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
138 otobüs hattı (Sahil Peron), Yedi Kaldırım Sk.2 durağından başlayıp 1451 - Peron Bitiş durağına gidene kadar 29 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 138 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Sahil Peron (29 durak)
Yedi Kaldırım Sk.2
Turkuaz Evleri 1
Orman Cd.
Turkuaz Evleri 2
Çocuk Parkı
Özkaymaklı Cami
Çabuklar
Yeşil Vadi-Su Deposu
Kardeşkent Sitesi
Ihlamur Evleri
Fatma Muhtar Nazım Değirmenci Çeşmesi
Koç Yapı
Özkaymaklı Şirinkent
Kanuni Sultan Süleyman Cami
Özkaymaklı Nasip Koop.
Şebnem Sitesi
Kaymaklı Mh. Gençlik Merkezi
Sülüklü Mezarlığı
Ata Ortaokulu
Tansa
1010 - Değirmendere-1
1011 - Arafilboyu
1012 - Meydan Canbakkal
1410 - Zeytinlik Cudibey İlkokulu
1013 - Hacı Kasım Camii-1
1014 - Ortahisar
1462 - Büyükşehir İtfaiye
1062 - Mumhane Yeni Camii-2
1451 - Peron Bitiş
138 SSS
138 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
138 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:50'da başlar.
138 otobüs saat kaçta bitiyor?
138 otobüs hattı, Pazar günleri 15:30'da biter
138 otobüs saat kaçta geliyor?
Sahil Peron otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Sahil Peron otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 138 otobüs durağı var mı?
En yakın 138 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
138 Otobüs Saatleri
138 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:50 - 19:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:50 - 19:00 | 74 - 222 |
Sal | 06:50 - 19:00 | 74 - 222 |
Çar | 06:50 - 19:00 | 74 - 222 |
Per | 06:50 - 19:00 | 74 - 222 |
Cum | 06:50 - 19:00 | 74 - 222 |
Cmt | 06:50 - 18:50 | 336 - 384 |
Paz | 07:30 - 15:30 | 228 - 252 |
TULAŞ Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 138 üzerindeki (Yedi Kaldırım Sk.2 durağından) tüm güncellemeleri görün. 138 (Sahil Peron) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm TULAŞ bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
138 hattı otobüs ücreti
TULAŞ 138 (Sahil Peron) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. TULAŞ bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya TULAŞ resmi web sitesini kontrol edin.
138 (TULAŞ)
138 otobüs hattının ilk durağı Yedi Kaldırım Sk.2 olup son durağı 1451 - Peron Bitiş durağıdır. 138 (Sahil Peron), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 138 hattında 29 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 20 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit TULAŞ hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Trabzon konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 138 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 138 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
138 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
138 (Sahil Peron) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 138 otobüs takip uygulaması veya canlı TULAŞ otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Trabzon çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı TULAŞ için bir yolculuk planlayıcı veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Trabzon içindeki TULAŞ ve 138 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
138 - Alternatif yol tarifleri
Trabzon şehrindeki diğer TULAŞ hatları
- 133D - Yeşilova Karşıyaka-Doğançay-Fatih Sultan/ Tarife
- 104 - Köşk/ Tarife
- 126 - Beşirli 2 - Bilkent Sitesi/ Tarife
- 109 - Beşirli 1 - Uğurlu/ Tarife
- 329 - Ataköy - Çaykara/ Tarife
- 209A - Akçaköy-Dumankaya/ Tarife
- 601 - Yomra/ Tarife
- 605 - Özdil/ Tarife
- 201 - Şinik - Akçaabat/ Tarife
- 127 - Çilekli - Zafanoz/ Tarife
- 139D - Pelitli -Toki/ Tarife
- 119B - Yalıncak - İller Bankası / Meydan/ Tarife
- 117 - Köşk - Tıp/ Tarife
- 121 - Beşirli - Tanjant - Kaşüstü/ Tarife
- 140A - Akyazı Cami Mh. - Konak/ Tarife
- 504 - Sürmene - Yeniay - Kumru/ Tarife
- 133B - Yeşilova Merkez/ Tarife
- 156 - Yeşilhisar - Ayvalı - Gündoğdu/ Tarife
- 115 - Beşirli - Fatih - Tıp/ Tarife
- 327 - Çaykara/ Tarife