13H Hattı
Evtaş Bloklari -Evtaş Bloklari
İETT
İETT 13H otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
13H otobüs (Evtaş Bloklari -Evtaş Bloklari) hattı, Evtaş Bloklari - Üsküdar 13c Yönü durağından kalkan 68 duraklı RİNG çalışan bir hattır.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 13H otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Evtaş Bloklari -Evtaş Bloklari (68 durak)
Evtaş Bloklari - Üsküdar 13c Yönü
Seren Sokak - Öğretmenler Sit. Yönü
Kader Sokak - Öğretmenler Sitesi Yönü
Harman Sokak - Öğretmenler Sit. Yönü
Armağanevler Kuran Kursu - Kadiköy Yönü
Sancaktepe Camii - Mustafa Kemal Yönü
Samanyolu - Üsküdar Yönü
Cevahir Caddesi - Kadiköy Yönü
Şelale Caddesi - Yenişehir 13b Yönü
Manolya Evleri - Yenişehir 13b Yönü
Erkut Soyak Anadolu Lisesi - Yenişehir 13b Yönü
Atay Caddesi - Kadiköy Yönü
Çakmak Polis Amirliği - Kadiköy Yönü
Armağanevler Siteler - K.Köy 13b Yönü
Kooperatif - Kadiköy 13b Yönü
Ortanca Sokak - Kadiköy 13b Yönü
Dörtyol - Kadiköy 13b Yönü
23 Nisan Kaptanoğlu İlkokulu - Kadiköy 13b Yönü
23 Nisan Caddesi - Kadiköy 13b Yönü
Hz.Ali Camii - Kadiköy 13b Yönü
Ümr.İski-Şehit Emre Büyükyildirim - Sarigazi Yönü
Çakmak Köprüsü - Dudullu Yönü
Tepeüstü Kavşaği - Ümraniye Yönü
Ümraniye Engelliler Merkezi - Üsküdar Yönü
Çakmak Köprüsü - Üsküdar Yönü
Ümr.İski-Şehit Emre Büyükyildirim - Üsküdar Yönü
İşkur Ümraniye - Ümraniye Yönü
Yamanevler Metro - Ümraniye Yönü
Haldun Alagaş - Üsküdar Yönü
Ümraniye - Üsküdar Yönü
Ümraniye Çarşi Metro - Üsküdar Yönü
Bağ Sokak - Elmalikent Yönü
Ümraniye Belediyesi - Ümr.Dev.Hast. Yönü
Elmalikent - K.K.Bekir 11k Yönü
Ümraniye Eğitim Ve Araştirma Hastanesi - Son Durak Yönü
Ümraniye Devlet Hastanesi Acil - Kadiköy Yönü
Ümraniye Eğitim Araştirma Hastanesi - Üsküdar Yönü
Egemenlik Caddesi - Üsküdar Yönü
Şehit Sevgi Yeşilyurt - Üsküdar 15b-19d Yönü
Tantavi Köprüsü - Ümraniye Yönü
Santral - Üsküdar Yönü
Ümraniye Metro - Ümraniye Çarşi Yönü
Santral - Ümraniye Yönü
Sütçü İmam Caddesi - Sarigazi Yönü
15 Temmuz Şehitler M - Sarıgazi Yönü
Ümraniye - Sarigazi Yönü
Ümraniye Son Durak - Sarigazi Yönü
75.Yıl Cumhuriyet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Sarıgazi Yönü
Atakent - Sarigazi Yönü
Mithatpaşa Caddesi / Sarıgazi Yönü
Hz.Ali Camii - Armagan Evler Yönü
23 Nisan Caddesi - Armagan Evler Yönü
23 Nisan Kaptanoğlu İlkokulu - Armagan Evler Yönü
Dörtyol - Armağanevler 13b Yönü
Ortanca Sokak - Armagan Evler Yönü
Kooperatif - Armağanevler Yönü
Armağanevler Siteler - Yenişehir 13b Yönü
Akdeniz Caddesi - Soyak Yenişehir Yönü
Çakmak Polis Amirliği - Soyak Yenişehir Yönü
Atay Caddesi - Dudullu Yönü
Manolya Evleri - Ümraniye 13b Yönü
Şelale Caddesi - Yenişehir 13b Yönü
Samanyolu - Ögretmenler Sit. Yönü
Armağanevler Kuran Kursu - Evtaş Bloklari Yönü
Harman Sokak - Üsküdar 13c Yönü
Kader Sokak - Üsküdar 13c Yönü
Seren Sokak - Üsküdar 13c Yönü
Evtaş Bloklari - Üsküdar 13c Yönü
13H SSS
13H otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
13H otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 05:50'da başlar.
13H otobüs saat kaçta bitiyor?
13H otobüs hattı, Pazar günleri 19:15'da biter
13H otobüs saat kaçta geliyor?
Evtaş Bloklari -Evtaş Bloklari Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Evtaş Bloklari -Evtaş Bloklari Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
13H (Evtaş Bloklari -Evtaş Bloklari) otobüs ücreti ne kadar?
Evtaş Bloklari -Evtaş Bloklari (Evtaş Bloklari -Evtaş Bloklari) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
İETT 13H otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
13H otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 13H otobüs durağı var mı?
En yakın 13H otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
13H otobüs Saatleri
13H otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 05:50 - 21:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 05:50 - 21:00 | 15 - 60 |
Sal | 05:50 - 21:00 | 15 - 60 |
Çar | 05:50 - 21:00 | 15 - 60 |
Per | 05:50 - 21:00 | 15 - 60 |
Cum | 05:50 - 21:00 | 15 - 60 |
Cts | 05:50 - 21:00 | 30 - 90 |
Paz | 11:00 - 19:15 | 45 - 90 |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 13H üzerindeki (Evtaş Bloklari - Üsküdar 13c Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 13H (Evtaş Bloklari -Evtaş Bloklari) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
13H hattı otobüs ücreti
İETT 13H (Evtaş Bloklari -Evtaş Bloklari) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
13H (İETT)
13H otobüs hattının ilk durağı Evtaş Bloklari - Üsküdar 13c Yönü olup son durağı Evtaş Bloklari - Üsküdar 13c Yönü durağıdır. 13H (Evtaş Bloklari -Evtaş Bloklari), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 13H hattında 68 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 59 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 13H otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 13H otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
13H Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
13H (Evtaş Bloklari -Evtaş Bloklari) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 13H otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 13H hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
13H - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- HT19 - İ.Ü.CERRAHPAŞA KAMPÜSÜ - TÜYAP METROBÜS/ Tarife
- 1 - KİRAZLITEPE - ACIBADEM - KADIKÖY/ Tarife
- 98MB - MEHMET AKİF MAHALLESİ - BAKIRKÖY/ Tarife
- MK14 - KİPTAŞ VADİTEPE - OLİMPİYATKÖY METRO/ Tarife
- 78 - METROKENT - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 133Ü - GAZİ BULVARI/ ORHANLI - PENDİK METRO/YHT/PENDİK/ Tarife
- UM62 - YENİDOĞAN/TAŞDELEN-NECİP FAZIL METRO/ Tarife
- 29M2 - HACIOSMAN METRO - İSTİNYE / FERAHEVLER/ Tarife
- 500T - TUZLA ŞİFA MAHALLESİ - CEVİZLİBAĞ/ Tarife
- 15E - TEKKE MEVKİİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 14R - RASATHANE - KADIKÖY/ Tarife
- 14M - KAVACIK YENİ CAMİ - KADIKÖY/ Tarife
- 58A - POLİGON MAHALLESİ- KABATAŞ/ Tarife
- 142K - ESENYURT KİPTAŞ 4.ETAP - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 133K - KURTKÖY SANAYİ MAHALLESİ / KAVAKPINAR - KARTAL/ Tarife
- 11K - KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ - ÜMRANİYE METRO/ Tarife
- 132D - KURTDOĞMUŞ / BALLICA - KARTAL/ Tarife
- 36Z - CEBECİ-ZİNCİRLİKUYU/ Tarife
- 42HM - BAHÇEKÖY - HACIOSMAN METRO/ Tarife
- 129T - BOSTANCI - TAKSİM/ Tarife