14 Hattı
Kadiköy-Yenidoğan Peronlar
İETT
İETT 14 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
14 otobüs hattı (Kadiköy-Yenidoğan Peronlar), Kadıköy - Rihtim2 durağından başlayıp Yenidoğan Peronlar durağına gidene kadar 77 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 14 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Kadiköy-Yenidoğan Peronlar (77 durak)
Kadıköy - Rihtim2
Hamza Yerlikaya / Söğütlüçeşme Yönü
Ayrilikçeşmesi Marmaray - Baglarbasi Yönü
Haydarpaşa Öğrenci Yurdu - Bağlarbaşi Yönü
Haydarpaşa Numune Hastanesi - Baglarbasi Yönü
Karacaahmet - Baglarbasi Yönü
Karacaahmet Cemevi - Baglarbasi Yönü
Zeynep Kamil Hastanesi - Baglarbasi Yönü
Üsküdar Askerlik Şubesi - Baglarbasi Yönü
Pazarbaşi - Baglarbasi Yönü
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi - Ümraniye Yönü
Şehit Erol Olçok - Ümraniye Yönü
Altunizade - Ümraniye Yönü
Millet Bahçesi - Ümraniye Yönü
Kisikli - Ümraniye Yönü
Çamlica Şehit Onur Ensar Ayanoğlu İlkokulu - Ferah Mahallesi Yönü
Hanımseti Parkı / Ferah Mahallesi Yönü
Fidanlik - Ümraniye Yönü
Kavakbayiri - Ümraniye Yönü
Namazgah - Ümraniye Yönü
Santral - Ümraniye Yönü
Sütçü İmam Caddesi - Sarigazi Yönü
15 Temmuz Şehitler M - Sarıgazi Yönü
Ümraniye - Sarigazi Yönü
Ümraniye Son Durak - Sarigazi Yönü
75.Yıl Cumhuriyet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Sarıgazi Yönü
Atakent - Sarigazi Yönü
Mithatpaşa Caddesi / Sarıgazi Yönü
Ümr.İski-Şehit Emre Büyükyildirim - Sarigazi Yönü
Çakmak Köprüsü - Dudullu Yönü
Ümraniye Engelliler Merkezi - Dudullu Yönü
Tepeüstü - Sarigazi Yönü
Yeni İstanbul Çarşisi - Sarigazi Yönü
Ihlamurkuyu - Sarigazi Loj. Yönü
Cemil Meriç Mahallesi - Sarigazi Loj. Yönü
Altınşehir Mah. / Sarıgazi Yönü
Ihlamur Evleri - S.Gazi Yönü
Çayirönü - Sarigazi Yönü
Ümraniye İmam Hatip Lisesi - Sarigazi Loj. Yönü
Osmangazi - Sarigazi Yönü
Dudullu - Sarigazi Loj. Yönü
Necip Fazil Kisakürek - Sultanbeyli Yönü
Çekmeköy Sapaği - Sarigazi Yönü
Mustafa Vasif Karsligil İlkokulu - Sultanbeyli Yönü
Kemerdere - Sultanbeyli Yönü
Necip Fazil Metro - Sultanbeyli Yönü
Kemerdere Köprülü Kavşak - Sarigazi Yönü
Madenler
Çamlik - Sarigazi Loj. Yönü
Yalçin Sokak - Yenidoğan Yönü
Gülbahçe Sokak - Sultanbeyli Yönü
Meclis Mahallesi - Sultanbeyli Yönü
Sancaktepe Kaymakamliği - Yenidoğan Yönü
Sarigazi Köyiçi - Son Durak Yönü
Sarigazi Atatürk Caddesi - Yenidoğan Yönü
Sarigazi Pazar Yeri - Y.Doğan Yönü
Ebru Sokak - Yeni Dogan Yönü
Ufuk Caddesi - Yenidogan Yönü
İhsan Sokak - Yeni Dogan Yönü
Çamliktepe - Yenidogan Yönü
Merve Mahallesi - Çiftlik Yönü
Kevser Sokak - Yenidoğan Yönü
Süslü Sokak - Yenidoğan Yönü
Keleşoğlu Caddesi - Yenidoğan Yönü
Yenidoğan Merkez Camii - Yenidoğan Yönü
Dolunay Sokak / Yeni Dogan Yönü
Abitler - Yeni Dogan Yönü
Gamze Sokak - Yeni Dogan Yönü
Yunus Emre Mahallesi - Yeni Dogan Yönü
Veysel Karani Caddesi - Yenidoğan Yönü
Karapinar Sokak - Yenidoğan Yönü
Filiz - Yenidogan Yönü
Otlukbeli Caddesi - Yenidoğan Yönü
Aday Sokak - Yenidogan Yönü
Seçkin Sokak - Yenidoğan Yönü
Merve Caddesi - Ümraniye(Brj.Yolu) Yönü
Yenidoğan Peronlar
14 SSS
14 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
14 otobüs hattı, Pazar günleri 00:00'da başlar.
14 otobüs saat kaçta bitiyor?
14 otobüs hattı, Pazar günleri 23:20'da biter
14 otobüs saat kaçta geliyor?
Kadiköy-Yenidoğan Peronlar Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Kadiköy-Yenidoğan Peronlar Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
14 (Kadiköy-Yenidoğan Peronlar) otobüs ücreti ne kadar?
Kadiköy-Yenidoğan Peronlar (Kadiköy-Yenidoğan Peronlar) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
İETT 14 otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
14 otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 14 otobüs durağı var mı?
En yakın 14 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
14 otobüs Saatleri
14 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 00:15 - 23:45
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 00:15 - 23:45 | 15 - 30 |
Sal | 00:15 - 23:45 | 15 - 30 |
Çar | 00:15 - 23:45 | 15 - 30 |
Per | 00:15 - 23:45 | 15 - 30 |
Cum | 00:15 - 23:45 | 15 - 30 |
Cts | 00:15 - 23:45 | 15 - 25 |
Paz | 00:00 - 23:20 | 20 - 30 |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 14 üzerindeki (Kadıköy - Rihtim2 durağından) tüm güncellemeleri görün. 14 (Kadiköy-Yenidoğan Peronlar) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
14 hattı otobüs ücreti
İETT 14 (Kadiköy-Yenidoğan Peronlar) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
14 (İETT)
14 otobüs hattının ilk durağı Kadıköy - Rihtim2 olup son durağı Yenidoğan Peronlar durağıdır. 14 (Kadiköy-Yenidoğan Peronlar), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 14 hattında 77 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 93 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 14 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 14 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
14 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
14 (Kadiköy-Yenidoğan Peronlar) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 14 otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 14 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
14 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 92M - BAĞCILAR DEVLET HASTANESİ - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 132N - NİŞANTEPE / BÜYÜKBAKKALKÖY - KARTAL/ Tarife
- 98 - FENERTEPE/BAŞAKŞEHİR - BAKIRKÖY/ Tarife
- 132 - AKFIRAT / TEPEÖREN - KARTAL/ Tarife
- 59HS - HACIOSMAN METRO - SARITEPE KAMPÜSÜ/ Tarife
- 132H - PENDİK/PENDİK YHT - SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI/ Tarife
- 78F - FENERTEPE - BAŞAKŞEHİR - METROKENT/ Tarife
- 1 - KİRAZLITEPE - ACIBADEM - KADIKÖY/ Tarife
- 36AY - ARNAVUTKÖY - YENİBOSNA METRO/ Tarife
- 37T - ÇIRÇIR METRO - TAKSİM/ Tarife
- 13 - ATAŞEHİR / ÇAKMAK MAHALLESİ - KADIKÖY/ Tarife
- UM13 - KÜÇÜKSU / YAVUZTÜRK MAHALLESİ - ÜMRANİYE EĞT.ARŞ.HST./ Tarife
- 40 - RUMELİFENERİ / GARİPÇE - TAKSİM/ Tarife
- 33B - GİYİMKENT / BİRLİK MAHALLESİ - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 79GE - GÜVERCİNTEPE/FENERTEPE-EMİNÖNÜ/ Tarife
- 29 - İSTİNYE DEREİÇİ - ZİNCİRLİKUYU METROBÜS/ Tarife
- 300C - SİLİVRİ ÇANTA/SANCAKTEPE-TÜYAP/ Tarife
- H-2 - MECİDİYEKÖY - İSTANBUL HAVALİMANI/ Tarife
- ES1 - ESENYURT BELEDİYESİ - BEYLİKDÜZÜ DEVLET HASTANESİ/BEYKENT/ Tarife
- TM8 - AKŞEMSETTİN - ALİBEYKÖY/ Tarife