153 Hattı
Bahçeköy -Sariyer
İETT
İETT 153 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
153 otobüs hattı (Bahçeköy -Sariyer), Bahçeköy - Son Durak Yönü durağından başlayıp Sariyer - Son Durak (153) Yönü durağına gidene kadar 24 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 153 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Bahçeköy -Sariyer (24 durak)
Bahçeköy - Son Durak Yönü
Köy Yolu - Haciosman Yönü
Orman Fakültesi - Çayirbasi Yönü
Kemerburgaz Yolu - Çayirbaşi Yönü
Kemer - Yeniköy Yönü
Sular - Yeniköy Yönü
Findiksuyu - Yeniköy Yönü
Kozdere - Çayirbaşi Yönü
Belnet - Çayirbaşi Yönü
Sariyer Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştirma Hastanesi - Çayirbaşi Yönü
Çayirbaşi Fidanlik - Çayirbaşi Yönü
Çayirbaşi - Yeniköy Yönü
Çayirbaşi Merkez - Sariyer Yönü
Balikçilar Çarşisi - Sariyer Yönü
Büyükdere Mahallesi - Sariyer Yönü
Beyaz Park / Sarıyer Yönü
Sefaret - Sariyer Yönü
Kocataş Sahil / Sarıyer Yönü
Sariyer Merkez - Sariyer Yönü
Şehit Mithat Yilmaz Caddesi - Sariyer Yönü
Hüseyin Kalkavan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Maden Yönü
Yusuf Ziya Stadi - Sariyer Yönü
Şifa - Son Durak Yönü
Sariyer - Son Durak (153) Yönü
153 SSS
153 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
153 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 07:15'da başlar.
153 otobüs saat kaçta bitiyor?
153 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 21:30'da biter
153 otobüs saat kaçta geliyor?
Bahçeköy -Sariyer otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Bahçeköy -Sariyer otobüs saatlerinin tümüne göz at.
153 (Bahçeköy -Sariyer) otobüs ücreti ne kadar?
Bahçeköy -Sariyer (Bahçeköy -Sariyer) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
Yakınımda 153 otobüs durağı var mı?
En yakın 153 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
153 Otobüs Saatleri
153 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 07:15 - 21:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 07:15 - 21:30 | 74 - 96 |
Sal | 07:15 - 21:30 | 74 - 96 |
Çar | 07:15 - 21:30 | 74 - 96 |
Per | 07:15 - 21:30 | 74 - 96 |
Cum | 07:15 - 21:30 | 74 - 96 |
Cmt | 07:15 - 21:30 | 74 - 96 |
Paz | 07:15 - 21:30 | 74 - 96 |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 153 üzerindeki (Bahçeköy - Son Durak Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 153 (Bahçeköy -Sariyer) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
153 hattı otobüs ücreti
İETT 153 (Bahçeköy -Sariyer) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
153 (İETT)
153 otobüs hattının ilk durağı Bahçeköy - Son Durak Yönü olup son durağı Sariyer - Son Durak (153) Yönü durağıdır. 153 (Bahçeköy -Sariyer), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 153 hattında 24 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 31 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 153 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 153 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
153 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
153 (Bahçeköy -Sariyer) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 153 otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 153 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
153 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 36CY - CEBECİ - YENİBOSNA METRO/ Tarife
- 72T - YEŞİLKÖY - TAKSİM/ Tarife
- 13M - ŞERİFALİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- TM15 - CEBECİ PERONLAR - ALİBEYKÖY/ Tarife
- 50G - GÖKTÜRK - ALİBEYKÖY/ Tarife
- 19EK - YENİDOĞAN/ ATAŞEHİR - KADIKÖY/ Tarife
- 135G - TOKATKÖY - ÇAVUŞBAŞI/ Tarife
- 132SB - SULTANBEYLİ DEVLET HAST.- MARMARA ÜNİV. BAŞIBÜYÜK KAMPÜSÜ/ Tarife
- MK11 - OLİMPİYATKÖY METRO - KAYAŞEHİR - GÜVERCİNTEPE/ Tarife
- 122D - ATATÜRK MAHALLESİ - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 17L - KÜÇÜKYALI LOJMANLARI / MARMARA ÜNİV. - ÜSTBOSTANCI/ Tarife
- TM17 - SULTANGAZİ - GAZİ - ALİBEYKÖY/ Tarife
- 28T - TOPKAPI - BEŞİKTAŞ/ Tarife
- 133GP - GÖÇBEYLİ - KARTAL/ Tarife
- 42T - BAHÇEKÖY - BALTALİMANI/ Tarife
- KM37 - HİLAL KONUTLARI-PENDİK METRO/YHT/PENDİK/ Tarife
- 16A - PENDİK - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 78G - FENERTEPE PERON/BAŞAKŞEHİR - KAYAŞEHİR/ Tarife
- 18Ü - SULTANBEYLİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 15TY - TOKATKÖY / BEYKOZ - YENİMAHALLE/ Tarife