14M Hattı
Kadiköy-Yeni Camii
İETT
İETT 14M otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
14M otobüs hattı (Kadiköy-Yeni Camii), Kadıköy - Rihtim1 durağından başlayıp Yeni Camii - Sondurak Yönü durağına gidene kadar 50 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 14M otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Kadiköy-Yeni Camii (50 durak)
Kadıköy - Rihtim1
Kadiköy - Sanal Durak Yönü
Rihtim - Ibrahimaga Yönü
Hamza Yerlikaya / Söğütlüçeşme Yönü
Ayrilikçeşmesi Marmaray - Baglarbasi Yönü
Haydarpaşa Öğrenci Yurdu - Bağlarbaşi Yönü
Haydarpaşa Numune Hastanesi - Baglarbasi Yönü
Karacaahmet - Baglarbasi Yönü
Karacaahmet Cemevi - Baglarbasi Yönü
Zeynep Kamil Hastanesi - Baglarbasi Yönü
Üsküdar Askerlik Şubesi - Baglarbasi Yönü
Pazarbaşi - Baglarbasi Yönü
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi - Ümraniye Yönü
Şehit Erol Olçok - Üsküdar Yönü
Üniversite - Beykoz Yönü
Kazdal Cami - Kadiköy Yönü
İcadiye - Beykoz Yönü
Nakkaştepe - Ortaçeşme Yönü
15 Temmuz Şehitler Köprüsü - Beylerbeyi Yönü
Beylerbeyi Sarayı / Beykoz Yönü
Beylerbeyi - Beykoz Yönü
Yaliboyu - Beykoz Yönü
Şehit Burak Cantürk - Beykoz Yönü
Çengelköy - Beykoz Yönü
Kuleli - Beykoz Yönü
Yazmaci - Beykoz Yönü
Vaniköy - Beykoz Yönü
Kandilli Kiz Anadolu Lisesi - Beykoz Yönü
Kandilli - Beykoz Yönü
Sevda Tepesi - Beykoz Yönü
Şehit Murat Akdemir - Hekimbaşi Yönü
Küçüksu - Beykoz Yönü
Boğaziçi Üniversitesi Anadolu Hisari Kampüsü - Kavacik Köprüsü 15n Yönü
Anadolu Hisari Öğrenci Yurdu - Ark Boyu Yönü
Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi - Tekke Mevkii Yönü
Göztepe - Yenicami Yönü
Bloklar - Kavacik Yönü
Göksu Evleri - Tekke Mevkii Yönü
Kavacik - Kavacik Yönü
Kavacik Sapaği - Acarkent Yönü
Kavacik Mezarlik - Beykoz Yönü
Cumhuriyet Caddesi
Mihrabat Caddesi - Tekke Mevkii Yönü
Hasan Yavuz - Üsküdar Yönü
Otağtepe Caddesi - Kavacik Yönü
Kavacik Dörtyol
Spor Tesisleri - Yeni Camii Yönü
Otağtepe - Yeni Camii Yönü
Mahur Sokak - Yenicami Yönü
Yeni Camii - Sondurak Yönü
14M SSS
14M otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
14M otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:30'da başlar.
14M otobüs saat kaçta bitiyor?
14M otobüs hattı, Pazar günleri 22:45'da biter
14M otobüs saat kaçta geliyor?
Kadiköy-Yeni Camii Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Kadiköy-Yeni Camii Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
14M (Kadiköy-Yeni Camii) otobüs ücreti ne kadar?
Kadiköy-Yeni Camii (Kadiköy-Yeni Camii) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
İETT 14M otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
14M otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 14M otobüs durağı var mı?
En yakın 14M otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
14M otobüs Saatleri
14M otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:30 - 23:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 06:30 - 23:30 | 20 - 40 |
Sal | 06:30 - 23:30 | 20 - 40 |
Çar | 06:30 - 23:30 | 20 - 40 |
Per | 06:30 - 23:30 | 20 - 40 |
Cum | 06:30 - 23:30 | 20 - 40 |
Cts | 06:30 - 23:30 | 20 - 40 |
Paz | 08:00 - 22:45 | 25 - 30 |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 14M üzerindeki (Kadıköy - Rihtim1 durağından) tüm güncellemeleri görün. 14M (Kadiköy-Yeni Camii) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
14M hattı otobüs ücreti
İETT 14M (Kadiköy-Yeni Camii) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
14M (İETT)
14M otobüs hattının ilk durağı Kadıköy - Rihtim1 olup son durağı Yeni Camii - Sondurak Yönü durağıdır. 14M (Kadiköy-Yeni Camii), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 14M hattında 50 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 66 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 14M otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 14M otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
14M Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
14M (Kadiköy-Yeni Camii) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 14M otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 14M hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
14M - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 14CE - ÇEKMEKÖY - KADIKÖY/ Tarife
- 14R - RASATHANE - KADIKÖY/ Tarife
- 50L - ALİBEYKÖY - BEŞİKTAŞ/ Tarife
- 76BA - BÜYÜKÇEKMECE - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 25G - SARIYER - TAKSİM/ Tarife
- 122C - TEPEÜSTÜ - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 15T - TOKATKÖY - ÜSKÜDAR/ Tarife
- KM14 - AHMET YESEVİ - TAVŞANTEPE METRO/ YENİŞEHİR/ Tarife
- 78F - FENERTEPE - BAŞAKŞEHİR - METROKENT/ Tarife
- BN1 - HALKALI - EMİNÖNÜ/ Tarife
- EM2 - EMİNÖNÜ - KULAKSIZ/ Tarife
- 25S1 - HACIOSMAN METRO-SARIYER/ Tarife
- 25A - RUMELİKAVAĞI - HACIOSMAN METRO/ Tarife
- 80T - KAZLIÇEŞME - TAKSİM/ Tarife
- 144H - HEYBETLİ SOK./DELİKLİKAYA - HARAMİDERE/ Tarife
- 9KS - KASABA EVLERİ/ ÖMERLİ - NECİP FAZIL METRO/ Tarife
- 59N - FATİH SULTAN MEHMET - ŞİŞLİ/ Tarife
- TM19 - ZÜBEYDE HANIM - ALİBEYKÖY/ Tarife
- MK42 - 15 TEMMUZ MAHALLESİ - KİRAZLI METRO/ Tarife
- 151 - HACIOSMAN METRO - KİLYOS / DEMİRCİKÖY/ Tarife