167 Hattı
Kocayer
Mersin Büyükşehir Belediyesi
Mersin Büyükşehir Belediyesi 167 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
167 otobüs hattı (Kocayer), 50000 - Meşot Başlangıç durağından başlayıp 51541 - Sayönü Son Durak durağına gidene kadar 99 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 167 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Kocayer (99 durak)
50000 - Meşot Başlangıç
50002 - Meşot Çıkışı
50003 - Güneykent Mezarlığı
56417 - Tuğra
56415 - Duru
54180 - Çavuşlu Yolu
54181 - Türen
51681 - Kanal
51687 - Oduncu
56413 - Tatvanlı Kardeşler
56410 - Fedailer
56408 - Elit
56406 - Kaya Gıda
50529 - Deli Mahmut
50530 - Karayolları Doğu
50361 - Devlet Hastanesi Acil
50362 - 23 Evler
50363 - Esirgeme
50364 - İmam Hatip
50365 - Otogar 1
54333 - Mersinli Ahmet Cd
50046 - 3 Ocak
50047 - Toros Devlet Hastanesi
50476 - Ziraat Bankası
50477 - Camii
50478 - Kör Yusuf
50479 - Kuruçeşme
50480 - Devlet Hastanesi
50255 - Karayolları
50256 - Tedaş
50257 - Yurtkur
50528 - Şoförler Cemiyeti
50259 - Zeki Ayan
50260 - Bilir Taksi
50261 - Kapalı Spor Salonu
50058 - Topçular
50059 - Muğdat
50060 - Yeniyol
50061 - Pozcu
50062 - Forum Avm
50063 - Adese
50064 - Trafik
50065 - Öğretmen Okulu
50066 - Kaymakamlık
50067 - Göçmen
50068 - Çiftyol
50069 - Eğriçam
50262 - Polis Evi
50263 - Yenişehir Kampüsü
50264 - Paris
50265 - Vipol
50266 - Subay Evleri
50267 - Mezitli Hali
50268 - Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü
50269 - Muhtar
50270 - Panter Kurtarıcı
50271 - Mezitli Zabıta
51422 - Kuyuluk Yolu Dönüşü
52880 - Türksönmez
51423 - Sandal
51424 - Gazi
51425 - Saray Yolu
52877 - Hocaoğlu
51426 - Tapu Müdürlüğü
51427 - Karahacılı Yolu
52879 - Kanal
51428 - Yeşil Camii
52878 - Şehit Mehmet Güçlü
51429 - Küçük İstanbul
51430 - Beykent Villaları
51431 - Çam Koru
51432 - Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi
51432 - Mersin Spor Lisesi
51434 - Kuyuluk Orman Deposu
51435 - Kuyuluk Mesire Alanı
51436 - Çamtepe Sitesi
51437 - Çevlik Yolu
51438 - Kalfe Yolu
51439 - Cemilli
51140 - Cemilli İzci Okulu
51441 - Cemilli Mezarlığı
51442 - Turunçlu Yolu
51443 - Cumhuriyet
51444 - Dut
51445 - Kuzucubelen
515229 - Kuzucu Dönüş
51530 - Kuzucu Giriş
53749 - Okul
51531 - Kuzucu Merkez
51532 - Havuzlu
51536 - Zeybekler
51537 - Kocayer Merkez
51538 - Ortaokul
51539 - Garipçe
53636 - Fakılar
53637 - Çakmaklık
52862 - Muhtar
51540 - Sevim
51541 - Sayönü Son Durak
167 SSS
167 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
167 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 05:50'da başlar.
167 otobüs saat kaçta bitiyor?
167 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 12:45'da biter
167 otobüs saat kaçta geliyor?
Kocayer otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Kocayer otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 167 otobüs durağı var mı?
En yakın 167 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
167 Otobüs Saatleri
167 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 05:50 - 12:45
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 05:50 - 12:45 | 415 |
Sal | 05:50 - 12:45 | 415 |
Çar | 05:50 - 12:45 | 415 |
Per | 05:50 - 12:45 | 415 |
Cum | 05:50 - 12:45 | 415 |
Cmt | 05:50 - 12:45 | 415 |
Paz | 05:50 - 12:45 | 415 |
Mersin Büyükşehir Belediyesi Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 167 üzerindeki (50000 - Meşot Başlangıç durağından) tüm güncellemeleri görün. 167 (Kocayer) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Mersin Büyükşehir Belediyesi bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
167 hattı otobüs ücreti
Mersin Büyükşehir Belediyesi 167 (Kocayer) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Mersin Büyükşehir Belediyesi bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Mersin Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesini kontrol edin.
167 (Mersin Büyükşehir Belediyesi)
167 otobüs hattının ilk durağı 50000 - Meşot Başlangıç olup son durağı 51541 - Sayönü Son Durak durağıdır. 167 (Kocayer), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 167 hattında 99 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 110 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Mersin Büyükşehir Belediyesi hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Adana - Mersin konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 167 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 167 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
167 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
167 (Kocayer) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 167 otobüs takip uygulaması veya canlı Mersin Büyükşehir Belediyesi otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Adana - Mersin çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Mersin Büyükşehir Belediyesi için bir yolculuk planlayıcı veya metro veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Adana - Mersin içindeki Mersin Büyükşehir Belediyesi ve 167 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
167 - Alternatif yol tarifleri
Adana - Mersin şehrindeki diğer Mersin Büyükşehir Belediyesi hatları
- 217 - Tarsus - Gülek/ Tarife
- 219 - Taşti - Çevreli - Sıraköy/ Tarife
- 290 - Taşti - Darıpınarı/ Tarife
- 177 - Erdemli - Şehir Hastanesi/ Tarife
- 154 - Meşot - Tepeköy/ Tarife
- 173 - Meşot - Çiftepınar/ Tarife
- 234 - Taşti - Aliağa - Hasanağa/ Tarife
- 75B - Karacailyas - Meşot -Buluklu - Dorukkent/ Tarife
- 257 - Taşti-Sucular-Ulaş-Çakırlı/ Tarife
- 174 - Erdemli - Avgadı/ Tarife
- 306 - Anamur Otogar-Çarıklar-Evciler/ Tarife
- 201 - Yarbay Şemsettin - Kırklarsırtı/ Tarife
- 123 - Karacailyas - Soğucak/ Tarife
- 214 - Üniversite-Akgedik-Dadalı-Kayadibi-Sağlıklı-Kurbanlı/ Tarife
- 172 - Silifke - Taşucu - Aydıncık/ Tarife
- 153 - Tece - Davultepe - Doğlu/ Tarife
- 170 - Meşot - Silifke - Taşucu/ Tarife
- 30M - Makine İkmal-Viranşehir-Soli-Eski Mezitli/ Tarife
- 162 - Meşot - Civanyayla - Yeşilova/ Tarife