קו 170
באר שבע←מ.א. רמת נגב
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 170 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 170 (באר שבע←מ.א. רמת נגב) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים במחנה אריאל שרון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 170 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←מ.א. רמת נגב (15 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
השוק העירוני/שדרות דוד חכם
סינמה סיטי/שדרות דוד חכם
צומת יצחק מצליח
אזור תעשיה עמק שרה
צומת מחנה נתן
צומת אוהלי קידר
צומת אוהלים (הנוקדים)
בית ספר אזורי
חברת חשמל
צומת נאות חובב
צומת רמת בקע
צומת הנגב
מחנה אריאל שרון/כניסה
מחנה אריאל שרון
שאלות ותשובות לגבי קו 170
מתי מתחיל לפעול קו 170?
קו 170 מתחיל לפעול ב-06:50 בשני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 170 מפסיק לעבוד?
קו 170 מפסיק לפעול ב-12:35 בשישי
מתי מגיע קו 170?
כדי לראות מתי קו באר שבע←מ.א. רמת נגב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←מ.א. רמת נגב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 170 (באר שבע←מ.א. רמת נגב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←מ.א. רמת נגב (באר שבע←מ.א. רמת נגב) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 170 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 170 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 170 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 170 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 170
קו האוטובוס 170, פועל בימים שני עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:50 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:00 - 20:00 | 20 - 45 |
ב׳ | 06:50 - 20:00 | 20 - 30 |
ג׳ | 07:35 - 20:00 | 45 - 240 |
ד׳ | 06:50 - 20:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:50 - 20:00 | 20 - 60 |
ו׳ | 07:35 - 12:35 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל170 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 170 (באר שבע←מ.א. רמת נגב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 170
תעריף הנסיעה ב170 (באר שבע←מ.א. רמת נגב) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
170 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 170 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא מחנה אריאל שרון.
קו 170 (באר שבע←מ.א. רמת נגב) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 170. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 170.
מעקב אחר קו האוטובוס 170 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 170 (באר שבע←מ.א. רמת נגב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 170 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 170 ב-ישראל
170 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 22 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->נירית/מירון-נירית-1#
- 247 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף כרמלית-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 608 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 259 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 279 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 606 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 624 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 7 - רכבת רעננה דרום/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-1#
- 138 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 145 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא-2#
- 377 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 70 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->אנגל/אוסטרובסקי-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 616 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 619 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 87 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->ויצמן/התע''ש-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 477 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 277 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 45 - רתמים מרכז-כפר רתמים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 77 - המרכבה/הבנאי-חולון<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 173 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים