קו 18א
דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך הדשנים/צומת קרית אתא ומסתיים בהדשנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים (20 תחנות)
דרך הדשנים/צומת קרית אתא
חלוצי התעשייה/צ. קרית אתא
יוסף לוי/דנינו מגדל אור
חלוצי התעשיה/שנקר
חלוצי התעשייה/הגומא
יגאל ידין/חלוצי התעשיה
יהודה איתין/יוליוס סימון
יוליוס סימון/קצנשטיין
יוליוס סימון/פרנץ לוי
יוליוס סימון/פרנץ לוי
שדה תעופה חיפה לדרום
בי''ס טכני חיל אוויר
נמל המפרץ
מסוף כימיכלים/מספנות ישראל
שדה תעופה חיפה לצפון
יגאל ידין/נחום ארמן
חלוצי התעשיה/יגאל ידין
חלוצי התעשיה/שנקר
דנינו /יוסף לוי מגדל אור
הדשנים
שאלות ותשובות לגבי קו 18א
מתי מתחיל לפעול קו 18א?
קו 18א מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 18א מפסיק לעבוד?
קו 18א מפסיק לפעול ב-12:30 בשישי
מתי מגיע קו 18א?
כדי לראות מתי קו דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 18א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18א
קו 18א פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:30 - 16:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 16:05 | 15 - 45 |
ב׳ | 06:30 - 16:05 | 15 - 45 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:30 - 16:05 | 15 - 45 |
ה׳ | 06:30 - 16:05 | 15 - 45 |
ו׳ | 07:20 - 12:30 | 30 - 100 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל18א (מ דרך הדשנים/צומת קרית אתא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18א
תעריף הנסיעה ב18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
18א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 18א היא דרך הדשנים/צומת קרית אתא והתחנה האחרונה היא הדשנים.
קו 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18א.
מעקב אחר קו האוטובוס 18א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 5 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 43 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 900 - ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 795 - הרצוג/צדוק-אזור<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 6 - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 22א - ברעם/האומן-ירושלים<->הנביאים/הרב קוק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 77 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 10 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 92א - בית ספר יצחק נבון-קרית מוצקין<->שדרות גושן/דבורה-קרית מוצקין-1ד/ לוח זמנים
- 954 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#
- 145 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1א/ לוח זמנים
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 46 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->שדרות אריאל שרון/שדרות מנחם בגין-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 794 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->אגרות משה/חזון איש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 23 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מינץ/הרצוג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 21 - בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#
- 50 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 40א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1כ/ לוח זמנים
- 80א - חטיבת כרמלי א-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2#/ לוח זמנים