קו 18א
דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך הדשנים/צומת קרית אתא ומסתיים בהדשנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים (20 תחנות)
דרך הדשנים/צומת קרית אתא
חלוצי התעשייה/צ. קרית אתא
יוסף לוי/דנינו מגדל אור
חלוצי התעשיה/שנקר
חלוצי התעשייה/הגומא
יגאל ידין/חלוצי התעשיה
יהודה איתין/יוליוס סימון
יוליוס סימון/קצנשטיין
יוליוס סימון/פרנץ לוי
יוליוס סימון/פרנץ לוי
שדה תעופה חיפה לדרום
בי''ס טכני חיל אוויר
נמל המפרץ
מסוף כימיכלים/מספנות ישראל
שדה תעופה חיפה לצפון
יגאל ידין/נחום ארמן
חלוצי התעשיה/יגאל ידין
חלוצי התעשיה/שנקר
דנינו /יוסף לוי מגדל אור
הדשנים
שאלות ותשובות לגבי קו 18א
מתי מתחיל לפעול קו 18א?
קו 18א מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 18א מפסיק לעבוד?
קו 18א מפסיק לפעול ב-12:30 בשישי
מתי מגיע קו 18א?
כדי לראות מתי קו דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 18א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18א
קו 18א פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:30 - 16:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 16:05 | 15 - 45 |
ב׳ | 06:30 - 16:05 | 15 - 45 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:30 - 16:05 | 15 - 45 |
ה׳ | 06:30 - 16:05 | 15 - 45 |
ו׳ | 07:20 - 12:30 | 30 - 100 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל18א (מ דרך הדשנים/צומת קרית אתא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18א
תעריף הנסיעה ב18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
18א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 18א היא דרך הדשנים/צומת קרית אתא והתחנה האחרונה היא הדשנים.
קו 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18א.
מעקב אחר קו האוטובוס 18א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18א (דרך הדשנים/צומת קרית אתא←הדשנים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 860 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->הקונגרס הציוני/גולדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 77 - מסוף יגור-יגור<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 15 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->מעבר גבול טאבה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 228 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 964 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3#
- 834 - צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 6 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 22 - בית חולים הלל יפה-חדרה<->משמר הגבול/שניר-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 21 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 880 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 82א - אבא חושי/דר ארתור בירם-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2א
- 99 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#ירושלים ↔ טבריה/ לוח זמנים
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש/ לוח זמנים
- 53 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 810 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ס/ לוח זמנים
- 86 - טרומפלדור/מימון-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 249 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ז/ לוח זמנים