קו 18
ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 18 (ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל בששת הימים/יום הכיפורים ומסתיים בת. רכבת רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה (24 תחנות)
ששת הימים/יום הכיפורים
יום הכיפורים/מרבד הקסמים
מרבד הקסמים
מרבד הקסמים/צבי הורוביץ
צבי הורוביץ/קלמן גבריאלוב
גבריאלוב/טוכמן
יעקב טוכמן/קלמן גבריאלוב
יעקב טוכמן/זלקינד סטולבוב
סטולבוב/הורוביץ
משה פריד/בורוכוב
בורוכוב/פרישמן
בית אבות/לב אבות
וולקני/קוסובר
שדרות וולקני/וידר
בית ספר קציר/בן ציון פוגל
עמוס דניאלי/סמטת הלילך
קופת חולים רמז/רוזנסקי
דרך יבנה/רוזנסקי
דרך יבנה/מוסקוביץ'
דרך יבנה
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
ת. רכבת רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 18
מתי מתחיל לפעול קו 18?
קו 18 מתחיל לפעול ב-05:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 18 מפסיק לעבוד?
קו 18 מפסיק לפעול ב-07:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 18?
כדי לראות מתי קו ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18 (ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה (ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 18 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18
קו 18 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:25 - 07:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:25 - 07:55 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:25 - 07:55 | 15 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:25 - 07:55 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:25 - 07:55 | 15 - 30 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל18 (מ ששת הימים/יום הכיפורים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18 (ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18
תעריף הנסיעה ב18 (ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
18 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 18 היא ששת הימים/יום הכיפורים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רחובות/הורדה.
קו 18 (ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18.
מעקב אחר קו האוטובוס 18 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18 (ששת הימים/יום הכיפורים←ת. רכבת רחובות/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18 ב-ישראל
18 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 30 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1באשדוד ↔ אילת/ לוח זמנים
- 704 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-1ז/ לוח זמנים
- 90 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->רבי עקיבא/ליאון בלום-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 28א - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1ך/ לוח זמנים
- 74 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 37א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1ח/ לוח זמנים
- 999 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 806 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 961 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-27/ לוח זמנים
- 31 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->מרבד הקסמים/כביש 411-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 26 - נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא<->דגניה/חוף קרית חיים-חיפה-2#
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 39א - דניה/אבא חושי-חיפה<->בית בירם/אבא חושי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 94 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 92 - הפרדס/משמר הגבול-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 430 - צומת חטיבה שבע-מטה יהודה<->חניון הלאום-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->דרך השלום/ברק-נשר-1ב
- 460 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים