19Y Hattı
Kadiköy-Atatürk Bulvari
İETT
İETT 19Y Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
19Y otobüs hattı (Kadiköy-Atatürk Bulvari), Kadıköy - Rihtim1 durağından başlayıp Atatürk Bulvari - Kadiköy Yönü durağına gidene kadar 47 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 19Y otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Kadiköy-Atatürk Bulvari (47 durak)
Kadıköy - Rihtim1
Kadiköy Çarşi - Pendik Yönü
Altiyol - Pendik Yönü
Bariş Manço - Ziverbey Yönü
Kadiköy Belediyesi - Pendik Yönü
2.Hatboyu Sokak - Bostanci Yönü
Ziverbey - Pendik Yönü
Kuyubaşi - Pendik Yönü
Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi - Pendik Yönü
Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçin Şehir Hast. - Bostanci Yönü
Mustafa Mazhar Bey Sokak - Pendik Yönü
Çemenzar - Pendik Yönü
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi 230
Sahrayicedit Camii - Pendik Yönü
Siteler - Bostanci Yönü
Sinan Sokak - Bostanci Yönü
Sahrayicedit Atatürk Caddesi - Sarigazi Yönü
Ataşehir Hal - Sarigazi Yönü
Karaman Çiftlik Yolu - Dudullu Yönü
Acibadem Üniversitesi - Sarigazi Yönü
Küçükbakkalköy - Sarigazi Yönü
Meskenler - Sarigazi Yönü
Fevzipaşa - Sarigazi Yönü
Ataşehir 100.Yil Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Sarigazi Yönü
Kayişdaği Dudullu Caddesi - Dudullu Yönü
Gümrük Bölge Müdürlüğü - Türkis Bloklari Yönü
Cahit Zarifoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi - Sarigazi Yönü
Uydukent - Sarigazi Yönü
Cemile Besler İlkokulu - Sarigazi Yönü
Yenişehir Pazar Yeri - Dudullu Yönü
Mehmet Uslu Camii - Türkiş Bloklari Yönü
Türk İş 1.Kisim - Acarlar 19t Yönü
Türk İş 2.Kisim - Ferhatpaşa Yönü
Mevlana Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Acarlar 19t Yönü
Acarlar Sitesi - Ferhat Paşa Yönü
Dursunbey Caddesi - Ferhatpaşa Yönü
Yeni Çamlica Merkez Camii - Ferhatpaşa Yönü
Yeni Çamlica - Ferhatpaşa Yönü
Ferhatpaşa İsmek - Samandira Yönü
10. Sokak - Ferhatpaşa Yönü
Yeditepe Caddesi - Ferhatpaşa Yönü
Kiliç Reis - Ferhatpaşa Yönü
Ferhatpaşa Mahalle Muhtarliği - Sultanbeyli Yönü
Necmettin Erbakan Parki - F.Paşa Son Durak Yönü
Akdeniz Caddesi - Ferhatpasa Yönü
Seyid Nizam Caddesi - Ferhatpaşa Yönü
Atatürk Bulvari - Kadiköy Yönü
19Y SSS
19Y otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
19Y otobüs hattı, Cumartesi günleri 07:00'da başlar.
19Y otobüs saat kaçta bitiyor?
19Y otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 21:15'da biter
19Y otobüs saat kaçta geliyor?
Kadiköy-Atatürk Bulvari otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Kadiköy-Atatürk Bulvari otobüs saatlerinin tümüne göz at.
19Y (Kadiköy-Atatürk Bulvari) otobüs ücreti ne kadar?
Kadiköy-Atatürk Bulvari (Kadiköy-Atatürk Bulvari) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
Yakınımda 19Y otobüs durağı var mı?
En yakın 19Y otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
19Y Otobüs Saatleri
19Y otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 08:00 - 21:15
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 08:00 - 21:15 | 25 - 120 |
Sal | 08:00 - 21:15 | 25 - 120 |
Çar | 08:00 - 21:15 | 25 - 120 |
Per | 08:00 - 21:15 | 25 - 120 |
Cum | 08:00 - 21:15 | 25 - 120 |
Cmt | 07:00 - 21:15 | 35 - 77 |
Paz | 08:00 - 21:45 | 150 - 180 |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 19Y üzerindeki (Kadıköy - Rihtim1 durağından) tüm güncellemeleri görün. 19Y (Kadiköy-Atatürk Bulvari) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
19Y hattı otobüs ücreti
İETT 19Y (Kadiköy-Atatürk Bulvari) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
19Y (İETT)
19Y otobüs hattının ilk durağı Kadıköy - Rihtim1 olup son durağı Atatürk Bulvari - Kadiköy Yönü durağıdır. 19Y (Kadiköy-Atatürk Bulvari), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 19Y hattında 47 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 58 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 19Y otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 19Y otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
19Y Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
19Y (Kadiköy-Atatürk Bulvari) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 19Y otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 19Y hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
19Y - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 54HŞ - HASKÖY - ŞİŞLİ/ Tarife
- R3 - ALİBEYKÖY METRO - EYÜPSULTAN/ Tarife
- KM42 - BAŞIBÜYÜK - SÜREYYAPAŞA HASTANESİ/ MALTEPE/ Tarife
- FB2 - KADIKÖY - FENERBAHÇE/ Tarife
- 622 - YENİDOĞAN - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 79Y - KAYABAŞI KİPTAŞ / KAYAŞEHİR - YENİBOSNA METRO/ Tarife
- 35D - KOCAMUSTAFAPAŞA - BALAT/ Tarife
- 146T - BOĞAZKÖY / BAHÇEŞEHİR - YENİKAPI/ Tarife
- 47F - ÇIRÇIR METRO - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- 50R - ALİBEYKÖY - OTOGAR/ Tarife
- 130H - DENİZ HARP OKULU - SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI/ Tarife
- 41SM - AYAZAĞA GARAJI - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- 58S - LEVAZIM MAHALLESİ - KABATAŞ/ Tarife
- 12C - ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 42K - SARIYER - KAZIM KARABEKİR/ Tarife
- 16KH - YENİŞEHİR / MARMARA ÜNİV. HASTANESİ - KADIKÖY/ Tarife
- 50H - ALİBEYKÖY - H.OSMAN METRO/ Tarife
- KM17 - TUZLA EMLAK KONUTLARI-TAVŞANTEPE METRO/ Tarife
- MK14 - KİPTAŞ VADİTEPE - OLİMPİYATKÖY METRO/ Tarife
- 18E - YENİDOĞAN / SAMANDIRA - KADIKÖY/ Tarife