20 Lijn
Hunderenveld - Gare Du Nord
STIB
STIB 20 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 20 (Gare du Nord) heeft in totaal 18 haltes. Het beginpunt is Hunderenveld en het eindpunt is Gare Du Nord / Noordstation.
Kies een van onderstaande bus 20 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Gare du Nord (18 haltes)
Hunderenveld
Sept Etoiles
Broek
Place De L'Église / Kerkplein
Comhaire
Schweitzer
Genot
Winteroy
Bénès
Bastogne / Bastenaken
Karreveld
Osseghem / Ossegem
Étangs Noirs / Zwarte Vijvers
Merchtem
Ribaucourt
Suzan Daniel
Wtc
Gare Du Nord / Noordstation
20 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 20?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 20 om 05:06
Hoe laat vertrekt de laatste bus 20?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 20 om 23:55..
Wanneer komt bus 20 aan?
Wanneer komt de Hunderenveld - Gare Du Nord Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hunderenveld - Gare Du Nord Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 20 (Gare du Nord) bus tarief?
Het Hunderenveld - Gare Du Nord Gare du Nord) bus tarief is ongeveer €2.10.
Rijdt STIB's 20 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 20 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 20 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 20 bus station te bekijken.
Bus 20 dienstregeling
20 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:06 - 23:55
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:06 - 23:55 | 10 - 20 |
di. | 05:06 - 23:55 | 10 - 20 |
wo. | 05:06 - 23:55 | 10 - 20 |
do. | 05:06 - 23:55 | 15 - 22 |
vr. | 05:06 - 23:55 | 10 - 20 |
za. | 05:06 - 23:55 | 12 - 21 |
zo. | 05:06 - 23:55 | 15 - 22 |
STIB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 20 (van Hunderenveld), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 20 (Gare du Nord) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van STIB.
20 lijn bus tarief
De ritprijs voor STIB 20 (Gare du Nord) is ongeveer €2.10. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van STIB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van STIB.
20 (STIB)
De eerste stop van de 20 bus-route is Hunderenveld en de laatste halte is Gare Du Nord / Noordstation. 20 (Gare du Nord) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 20 heeft 18 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 35 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van STIB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 20 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 20 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 20 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 20 (Gare du Nord) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 20 bus tracker of een live STIB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor STIB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor STIB en elk bus, inclusief lijn 20, in Belgique.
20 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
STIB in Belgique
- 88 - De Brouckere - Uz-vub/ Dienstregeling
- 74 - Uccle-stalle - Clemence Everard/ Dienstregeling
- 27 - Luxembourg - Pleiades/ Dienstregeling
- 56 - Schuman - Buda/ Dienstregeling
- N05 - Gare Centrale - Kraainem/ Dienstregeling
- 46 - Moortebeek - Wtc-glibert/ Dienstregeling
- 89 - Westland Shopping - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 42 - Roodebeek - Viaduc E40/ Dienstregeling
- 41 - Heros - Transvaal/ Dienstregeling
- 50 - Gare Du Midi - Lot Station/ Dienstregeling
- N18 - Gare Centrale - Heysel/ Dienstregeling
- 83 - Gare De Berchem - Val Maria/ Dienstregeling
- N11 - Gare Centrale - Homborch/ Dienstregeling
- 47 - Heembeek - Vilvoorde Station/ Dienstregeling
- N06 - Gare Centrale - Musee Du Tram/ Dienstregeling
- 75 - Heros - Bon Air/ Dienstregeling
- 33 - Dansaert - Louise/ Dienstregeling
- 13 - Etangs Noirs - Uz-vub/ Dienstregeling
- T19 - Groot-bijgaarden - De Wand/ Dienstregeling
- 45 - Roodebeek - Saint-vincent/ Dienstregeling