212 Lijn
Herentals Station Perron 6
De Lijn
De Lijn 212 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 212 (Herentals Station Perron 6) heeft in totaal 31 haltes. Het beginpunt is Turnhout Markt Perron 5 en het eindpunt is Herentals Station Perron 8.
Kies een van onderstaande bus 212 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Herentals Station Perron 6 (31 haltes)
Turnhout Markt Perron 5
Turnhout Warande Perron 1
Turnhout Station Perron 5
Turnhout Lokeren Bareel
Turnhout Boerenkrijglaan
Turnhout Oud-Strijderslaan
Turnhout Slachthuisstraat
Turnhout Winkelpark Xxl
Turnhout Philips I
Vosselaar De Breem
Gierle Beemdenstraat
Gierle Rooien
Gierle Middelveld
Gierle Molenpad
Gierle Kerk
Gierle Doolstraat
Tielen Vonderstraat
Tielen Prijstraat
Tielen Kasteeldreef
Tielen Dorp
Lichtaart Driesstraat
Lichtaart Korenbloemlaan
Lichtaart Gemeentestraat
Lichtaart Kattenhagenstraat
Lichtaart Olensteenweg
Lichtaart Snepkenshof
Herentals Schoutenlaan
Herentals Kerkhof
Herentals Az Sint-Elisabeth
Herentals Belgiëlaan
Herentals Station Perron 8
212 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 212?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 212 om 06:46
Hoe laat vertrekt de laatste bus 212?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 212 om 17:09..
Wanneer komt bus 212 aan?
Wanneer komt de Herentals Station Perron 6 Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Herentals Station Perron 6 Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 212 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 212 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 212 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 212 bus station te bekijken.
Bus 212 dienstregeling
212 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 06:46 - 17:09
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:46 - 17:09 | 15 - 299 |
di. | 06:46 - 17:09 | 15 - 299 |
wo. | 06:46 - 17:09 | 66 - 193 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 06:46 - 17:09 | 15 - 299 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 212 (van Turnhout Markt Perron 5), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 212 (Herentals Station Perron 6) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
212 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 212 (Herentals Station Perron 6) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
212 (De Lijn)
De eerste stop van de 212 bus-route is Turnhout Markt Perron 5 en de laatste halte is Herentals Station Perron 8. 212 (Herentals Station Perron 6) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 212 heeft 31 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 54 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 212 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 212 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 212 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 212 (Herentals Station Perron 6) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 212 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 212, in Belgique.
212 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 613 - Oudenaarde - Etikhove - Louise-Marie -Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 414 - Oudenaarde - Zingem - Gavere - Beerlegem - Baaigem/ Dienstregeling
- 3 - Kortrijk Station - Lange Munte/ Dienstregeling
- 410 - Antwerpen - Turnhout/ Dienstregeling
- 92 - Hamme - Moerzeke - Kastel/ Dienstregeling
- 408 - Hoogstraten - Rijkevorsel - Malle - Zandhoven/ Dienstregeling
- P4 - Pendelbus 4 GSP - Brugsepoort - Fratersplein/ Dienstregeling
- 361 - Zottegem - Sint-Antelinks - Aspelare - Ninove/ Dienstregeling
- 6 - Wijgmaal - Leuven - Neervelp - Hoegaarden/ Dienstregeling
- 198 - Bocholt - Meeuwen - Helchteren - Zonhoven/ Dienstregeling
- 31 - Aarschot - Langdorp - Scherpenheuvel - Diest/ Dienstregeling
- 801 - Roeselare-Ardooie-Koolskamp-Egem-Pittem-Tielt/ Dienstregeling
- 708 - Zandvliet - Stabroek - scholen Ekeren/ Dienstregeling
- 528 - Hasselt - Tuilt - Kermt - Stevoort/ Dienstregeling
- 329 - Beringen - Koersel - Paal - Tessenderlo/ Dienstregeling
- 834 - Gent Sint-Pieters-Drongen-Leerne-Lotenhulle/ Dienstregeling
- 443 - Sint Job - Kalmthout/ Dienstregeling
- 11 - Roeselare-Rumbeke-Izegem-Oostrozebeke-Waregem/ Dienstregeling
- R90 - Brussel Noord - Kortenberg - Leuven/ Dienstregeling
- 542 - Schoolbus Halen - Hogen - Tienen/ Dienstregeling