212 Lijn
Turnhout Warande Perron 1
De Lijn
De Lijn 212 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 212 (Turnhout Warande Perron 1) heeft in totaal 30 haltes. Het beginpunt is Herentals Station Perron 8 en het eindpunt is Turnhout Warande Perron 1.
Kies een van onderstaande bus 212 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Turnhout Warande Perron 1 (30 haltes)
Herentals Station Perron 8
Herentals Belgiëlaan
Herentals Az Sint-Elisabeth
Herentals Kerkhof
Herentals Schoutenlaan
Lichtaart Snepkenshof
Lichtaart Olensteenweg
Lichtaart Kattenhagenstraat
Lichtaart Gemeentestraat
Lichtaart Korenbloemlaan
Tielen Dorp
Tielen Kasteeldreef
Tielen Prijstraat
Tielen Vonderstraat
Gierle Doolstraat
Gierle Kerk
Gierle Molenpad
Gierle Middelveld
Gierle Rooien
Gierle Beemdenstraat
Vosselaar De Breem
Turnhout Philips I
Turnhout Winkelpark Xxl
Turnhout Slachthuisstraat
Turnhout Oud-Strijderslaan
Turnhout Boerenkrijglaan
Turnhout Lokeren Bareel
Turnhout Station Merodelei
Turnhout Zeshoek
Turnhout Warande Perron 1
212 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 212?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 212 om 05:15
Hoe laat vertrekt de laatste bus 212?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 212 om 18:15..
Wanneer komt bus 212 aan?
Wanneer komt de Turnhout Warande Perron 1 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Turnhout Warande Perron 1 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 212 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 212 bus station te bekijken.
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 212 (van Herentals Station Perron 8), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 212 (Turnhout Warande Perron 1) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
212 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 212 (Turnhout Warande Perron 1) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
212 (De Lijn)
De eerste stop van de 212 bus-route is Herentals Station Perron 8 en de laatste halte is Turnhout Warande Perron 1. 212 (Turnhout Warande Perron 1) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 212 heeft 30 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 49 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 212 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 212 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 212 Realtime bus Tracker
Volg lijn 212 (Turnhout Warande Perron 1) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 212 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 212, in Belgique.
212 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 829 - Kolonie Grens - Lommel Provil/ Dienstregeling
- 1 - Sledderlo - Genk Station - Waterschei - Zwartberg/ Dienstregeling
- R75 - Etterbeek - Overijse - Ottenburg - Waver/ Dienstregeling
- 10 - Mariakerke-Korenmarkt-Dampoort-Snellaertplein/ Dienstregeling
- 209 - Brugge Station - Assebroek Weidestraat/ Dienstregeling
- P4 - Pendelbus 4 GSP - Brugsepoort - Fratersplein/ Dienstregeling
- 308 - Geraardsbergen - Lierde - Brakel - Oudenaarde/ Dienstregeling
- 19 - Bree - Houthalen-Helchteren/ Dienstregeling
- 5 - Oostende - Stene Dorp/ Dienstregeling
- 623 - Riemst - Val-Meer - Mal - Tongeren/ Dienstregeling
- 251 - Woubrechtegem - Herzele - Zottegem/ Dienstregeling
- 158 - Snelbus Diest - Tessenderlo - Leopoldsburg/ Dienstregeling
- 821 - Antw L.O. - Beveren - Westakkers - St-Niklaas/ Dienstregeling
- N1 - Hever - Haacht - Herent - Leuven - Kessel-Lo/ Dienstregeling
- 641 - Aalter - Eeklo/ Dienstregeling
- 529 - Waver Scholen - Tremelo/ Dienstregeling
- 56 - Hasselt - Herk-de-Stad - Diest/ Dienstregeling
- 552 - Mechelen Gandhi - Elzestraat/ Dienstregeling
- 809 - Opglabbeek - Louwel - Bree/ Dienstregeling
- 561 - Gent Sint-Pieters-Evergem-Sleidinge-Watervliet/ Dienstregeling