22 Hattı
Cuma Pazarı - Mahmutlar Barbaros Cd
Alanya Özel Halk Otobüsleri
Alanya Özel Halk Otobüsleri 22 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
22 otobüs hattı (Cuma Pazarı), Köyiçi Cd durağından başlayıp 20180 - Cuma Pazarı durağına gidene kadar 55 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 22 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Cuma Pazarı (55 durak)
Köyiçi Cd
Gazipaşa Cd
Kargıcak Eczane
Anadolu Cd
Şahinler Cd
Ekmek Fabrikası
231. Sk
Şükrü Top Cd
219. Sk
Antik Sitesi
Mehmet Çakır Cd
Şairler Parkı
207. Sk
Mustafa Şahin Park
Mm Migros
Saat Kulesi
Kumru Sk
114. Sk
Vatan Cd
Mmm Migros
107. Sk.
103. Sk
Sunstar Beach Hotel
Panorama Beach
Demir Ağ Sitesi
Eğitim Rehabilitasyon Mrkz
Sunshine Otel
Düğün Salonu
44350 - D400 Kestel 1
Şehit Murat Güney Parkı
Yüceller Petrol Ofisi - Kestel
Hanönü Mezarlık
44090 - Aile Sağlığı Merkezi
44086 - Alantur
44005 - Tosmur
44006 - Tosmur Kavşağı
20089 - Tosmur Belediye
44108 - Arabalioğlu Petrol
44103 - Koçtaş
20092 - Çağkent Sitesi
44112 - Metro
20094 - Obaçay Köprüsü
20095 - Alanyum
20096 - Sanayi Bankalar
20097 - Sanayi
20110 - Fığla
Bilgi Bulut İ.Ö.O - Fığla
20355 - Jandarma
20115 - Ziraat Bankası
20117 - Güven Eczanesi
20120 - Hacet
20122 - Ünal Şarküteri
20124 - Yaşam Hastanesi
20128 - Cuma Pazarı
20180 - Cuma Pazarı
22 SSS
22 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
22 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 07:10'da başlar.
22 otobüs saat kaçta bitiyor?
22 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 18:31'da biter
22 otobüs saat kaçta geliyor?
Cuma Pazarı - Mahmutlar Barbaros Cd Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Cuma Pazarı - Mahmutlar Barbaros Cd Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Alanya Özel Halk Otobüsleri 22 otobüs hattı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
22 otobüs hattının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 22 otobüs durağı var mı?
En yakın 22 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
22 otobüs Saatleri
22 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 07:10 - 18:31
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 07:10 - 18:31 | 15 - 27 |
Sal | 07:10 - 18:31 | 15 - 27 |
Çar | 07:10 - 18:31 | 15 - 27 |
Per | 07:10 - 18:31 | 15 - 27 |
Cum | 07:10 - 18:31 | 15 - 27 |
Cts | 07:10 - 18:31 | 15 - 27 |
Paz | 07:10 - 18:31 | 15 - 27 |
Alanya Özel Halk Otobüsleri Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 22 üzerindeki (Köyiçi Cd durağından) tüm güncellemeleri görün. 22 (Cuma Pazarı) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Alanya Özel Halk Otobüsleri bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
22 hattı otobüs ücreti
Alanya Özel Halk Otobüsleri 22 (Cuma Pazarı) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Alanya Özel Halk Otobüsleri bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Alanya Özel Halk Otobüsleri resmi web sitesini kontrol edin.
22 (Alanya Özel Halk Otobüsleri)
22 otobüs hattının ilk durağı Köyiçi Cd olup son durağı 20180 - Cuma Pazarı durağıdır. 22 (Cuma Pazarı), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 22 hattında 55 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 51 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Alanya Özel Halk Otobüsleri hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Antalya konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 22 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 22 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
22 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
22 (Cuma Pazarı) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 22 otobüs takip uygulaması veya canlı Alanya Özel Halk Otobüsleri otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Antalya çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Alanya Özel Halk Otobüsleri için bir yolculuk planlayıcı veya Tramvay, Otobüs veya Teleferik için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Antalya içindeki Alanya Özel Halk Otobüsleri ve 22 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
22 - Alternatif yol tarifleri
Antalya şehrindeki diğer Alanya Özel Halk Otobüsleri hatları
- 19 - Köy Durağı - Orman Deposu/ Tarife
- 15 - Cumapazarı - Taşkonak/ Tarife
- 8 - Cuma Pazarı - Bektaş/ Tarife
- 14 - Cuma Pazarı - Cikcilli/ Tarife
- 305 - Üniversite - Mahmutlar/ Tarife
- 202B - Dinek - Konya Çimento - Üniversite - Yaylalı/ Tarife
- 101 - Elikesik - Alantur/Üniversite/ Tarife
- 10 - Cuma Pazarı - Dim Çayı/ Tarife
- 303 - Dinek - Çevreyolu - Üniversite/ Tarife
- 12 - Cuma Pazarı - Değirmendere/ Tarife
- 3 - Dinek - Mahmutlar/ Tarife
- 4 - Cuma Pazarı - Kale/ Tarife
- 13 - Cuma Pazarı - Bucakoluk/ Tarife
- 18 - Köy Durağı - Çıplaklı Merkez/ Tarife
- 40 - Cuma Pazarı - Kestel Merkez - Mahmutlar Atatürk Cd/ Tarife
- 202A - Dinek - Akropol - Üniversite/ Tarife
- 5 - Cuma Pazarı - Tepe/ Tarife
- 9 - Cuma Pazarı - Hacımehmetli/ Tarife
- 7 - Cuma Pazarı - Sugözü - Kütürüp/ Tarife