22M Hattı
Meşot - Stadyum
Mersin Büyükşehir Belediyesi
Mersin Büyükşehir Belediyesi 22M Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
22M otobüs hattı (Meşot), 54370 - Stadyum Başlangıç durağından başlayıp 50001 - Meşot durağına gidene kadar 81 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 22M otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Meşot (81 durak)
54370 - Stadyum Başlangıç
54368 - Otoban Çıkış
54349 - Amatem
50185 - İmam Hatip
50186 - Yol Yapım
53754 - 34. Cadde Batı
50187 - Kız Yurdu
52860 - Migros
50081 - Mersin Kız Yurdu
52714 - Eczane
50082 - Üniversite Hastanesi
50083 - Konuk Evi
52695 - Üniversite Kapı
51709 - Mersin Üniversitesi
51710 - Sağlık Ocağı
51711 - Kuriş
52415 - Mezitli Kız Yurdu
52416 - Pansiyon
52642 - Özar
52644 - Egemenlik
52647 - Ortadoğu Hastanesi
50349 - Üniversite Yolu
50350 - Paris
50351 - Yenişehir Kampüsü
50352 - Polis Evi
50098 - Eğriçam
50099 - Çiftyol
50100 - Göçmen Carrefoursa
50101 - Göçmen
50102 - Sabancı
50103 - Trafik
50104 - Adese
50105 - Forum Avm
50106 - Pozcu
50107 - Yeniyol
50108 - Muğdat
50109 - Topçular
50110 - Aşevi
50111 - Plaj Yolu
54158 - Millet Bahçesi
51648 - Stadyum
51649 - Ordu Evi
51650 - Marina
50116 - Atatürk Parkı
50117 - Büyük Postane
50118 - Mersin Limanı
50119 - Tren İstasyonu
50120 - Perşembe
50121 - Toros Devlet Hastanesi
50122 - Tenis Kortu
50123 - Ahi Evran Ortaokulu
51239 - Makine İkmal 1
50127 - Eski Durak
50128 - Otel Yaka
50129 - Toptancılar Hali
50130 - Yeni Hal
50131 - Tır Garajı
50132 - Zeytinyağı Fabrikası
50133 - Hurdacılar Sitesi
50134 - Soda Yolu
50135 - Gümüş Market
52905 - Gaziosmanpaşa Caddesi
52918 - Anafartalar
52341 - Cello Çeşme
52342 - Kanal
50139 - Toroslar Makine İkmal
50140 - Yunus Emre
50510 - Diş Hastanesi
50511 - Cumhuriyet Evleri
50512 - Güneykent Amirliği
50006 - Şehir Hastanesi
50142 - Korukent
50159 - Şehir Hastanesi D Kapısı
50160 - Şehir Hastanesi A Kapısı
50010 - Şehir Hastanesi
50161 - Toki Evleri
50162 - Park
50163 - Mtso Lisesi
50164 - Güneykent Mezarlığı
50165 - Otogar
50001 - Meşot
22M SSS
22M otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
22M otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:25'da başlar.
22M otobüs saat kaçta bitiyor?
22M otobüs hattı, Pazar günleri 19:15'da biter
22M otobüs saat kaçta geliyor?
Meşot - Stadyum otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Meşot - Stadyum otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 22M otobüs durağı var mı?
En yakın 22M otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
22M Otobüs Saatleri
22M otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:25 - 19:20
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:25 - 19:20 | 40 - 50 |
Sal | 06:25 - 19:20 | 40 - 50 |
Çar | 06:25 - 19:20 | 40 - 50 |
Per | 06:25 - 19:20 | 40 - 50 |
Cum | 06:25 - 19:20 | 40 - 50 |
Cmt | 06:25 - 19:20 | 40 - 50 |
Paz | 06:25 - 19:15 | 60 - 90 |
Mersin Büyükşehir Belediyesi Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 22M üzerindeki (54370 - Stadyum Başlangıç durağından) tüm güncellemeleri görün. 22M (Meşot) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Mersin Büyükşehir Belediyesi bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
22M hattı otobüs ücreti
Mersin Büyükşehir Belediyesi 22M (Meşot) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Mersin Büyükşehir Belediyesi bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Mersin Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesini kontrol edin.
22M (Mersin Büyükşehir Belediyesi)
22M otobüs hattının ilk durağı 54370 - Stadyum Başlangıç olup son durağı 50001 - Meşot durağıdır. 22M (Meşot), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 22M hattında 81 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 90 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Mersin Büyükşehir Belediyesi hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Adana - Mersin konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 22M otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 22M otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
22M Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
22M (Meşot) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 22M otobüs takip uygulaması veya canlı Mersin Büyükşehir Belediyesi otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Adana - Mersin çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Mersin Büyükşehir Belediyesi için bir yolculuk planlayıcı veya metro veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Adana - Mersin içindeki Mersin Büyükşehir Belediyesi ve 22M hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
22M - Alternatif yol tarifleri
Adana - Mersin şehrindeki diğer Mersin Büyükşehir Belediyesi hatları
- 235 - Taşti - Ağzıdelik - Çayboyu - Baharlı/ Tarife
- 163 - Karacailyas - Çağlarca - Demirışık/ Tarife
- 159 - Karacailyas - Güzelyayla/ Tarife
- 79M - Taş Bina - Şevket Sümer - Siteler - Şehir Hastanesi - Meşot/ Tarife
- 206 - Taşti-Yüzbaşı Yaşar Cd-Atatürk Mahallesi-Konak/ Tarife
- 177 - Erdemli - Şehir Hastanesi/ Tarife
- 139 - Meşot - Kuzucubelen - Akarca/ Tarife
- 149 - Meşot - Mehrican/ Tarife
- 264 - Tarsus-Yenice-Atgirmez-Günyurdu/ Tarife
- 50M - Makine İkmal - Soli - Eski Mezitli/ Tarife
- 75B - Karacailyas - Meşot -Buluklu - Dorukkent/ Tarife
- 26M - Bağlarbaşı - Gmk - Tece/ Tarife
- 75M - Karacailyas - Buluklu - Dorukkent/ Tarife
- 260 - Taşti - Çamlıyayla - Sebil/ Tarife
- 208 - Taşti - Şehitishak - Akdeniz - Hayvan Parkı/ Tarife
- 224 - Taşti-Yenişehir Hastanesi-Ergenekon-Atatürk Mahallesi/ Tarife
- 36M - Karacailyas - Üniversite - Eski Mezitli/ Tarife
- 19M - Yeşilçimen-Özgürlük-Zeytinkent-Tıp Fakültesi/ Tarife
- 216 - Yeşilyurt - Yeşilevler/ Tarife
- 236 - Taşti - Kargılı - Çağbaşı/ Tarife