22M Hattı
Meşot - Stadyum
Mersin Büyükşehir Belediyesi
Mersin Büyükşehir Belediyesi 22M Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
22M otobüs hattı (Stadyum), 50000 - Meşot Başlangıç durağından başlayıp 54369 - Stadyum Son durağına gidene kadar 76 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 22M otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Stadyum (76 durak)
50000 - Meşot Başlangıç
50002 - Meşot Çıkışı
50003 - Güneykent Mezarlığı
50004 - Mtso Lisesi
50005 - Toki Evleri
50006 - Şehir Hastanesi
50007 - Şehir Hastanesi A Kapısı
50008 - Şehir Hastanesi D Kapısı
50009 - Korukent
50010 - Şehir Hastanesi
50499 - 68 İller Ormanı
51817 - Cumhuriyet Evleri
51818 - Çocuk Esirgeme
50029 - Yunus Emre
50030 - Toroslar Makine İkmal
52307 - Vadi Park
52308 - Cello Çeşme
50034 - Gümüş Market
50035 - Soda Yolu
50036 - Zeytinyağı Fabrikası
50037 - Tır Garajı
50038 - Yeni Hal
53445 - Göknur
50039 - Sağlık Ocağı
50040 - Yaka Oteli
50041 - Eski Durak
50475 - Makine İkmal 1
50045 - Eski Otogar
50046 - 3 Ocak
50047 - Toros Devlet Hastanesi
50048 - Perşembe
50049 - Tren İstasyonu
50050 - Büyük Postane
50051 - Taş Bina
51597 - Marina Sineması
51598 - Ordu Evi
51599 - Stadyum
51229 - Millet Bahçesi
50056 - Plaj Yolu
50057 - Tulumba
50058 - Topçular
50059 - Muğdat
50060 - Yeniyol
50061 - Pozcu
50062 - Forum Avm
50063 - Adese
50064 - Trafik
50065 - Öğretmen Okulu
50066 - Kaymakamlık
50067 - Göçmen
50068 - Çiftyol
50069 - Eğriçam
50262 - Polis Evi
50263 - Yenişehir Kampüsü
50264 - Paris
50265 - Vipol
52646 - Ortadoğu Hastanesi
52645 - Park
52643 - Çeşme
52641 - Şahin
52640 - Ziraat Bankası
51720 - Kuriş
51721 - Sağlık Ocağı
51722 - Üniversite Kapı
50083 - Konuk Evi
50082 - Üniversite Hastanesi
50189 - Eczane
50190 - Mersin Kız Yurdu
52861 - Migros
50191 - Hastane Çıkış
53753 - 34. Cadde Doğu
50182 - Kırsal Hizmetler
50183 - İmam Hatip
50184 - Amatem
54367 - Otoban Çıkış
54369 - Stadyum Son
22M SSS
22M otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
22M otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:25'da başlar.
22M otobüs saat kaçta bitiyor?
22M otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 19:15'da biter
22M otobüs saat kaçta geliyor?
Meşot - Stadyum otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Meşot - Stadyum otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 22M otobüs durağı var mı?
En yakın 22M otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
22M Otobüs Saatleri
22M otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:25 - 19:15
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:25 - 19:15 | 40 - 50 |
Sal | 06:25 - 19:15 | 40 - 50 |
Çar | 06:25 - 19:15 | 40 - 50 |
Per | 06:25 - 19:15 | 40 - 50 |
Cum | 06:25 - 19:15 | 40 - 50 |
Cmt | 06:25 - 19:15 | 40 - 50 |
Paz | 06:25 - 19:15 | 60 - 90 |
Mersin Büyükşehir Belediyesi Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 22M üzerindeki (50000 - Meşot Başlangıç durağından) tüm güncellemeleri görün. 22M (Stadyum) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Mersin Büyükşehir Belediyesi bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
22M hattı otobüs ücreti
Mersin Büyükşehir Belediyesi 22M (Stadyum) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Mersin Büyükşehir Belediyesi bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Mersin Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesini kontrol edin.
22M (Mersin Büyükşehir Belediyesi)
22M otobüs hattının ilk durağı 50000 - Meşot Başlangıç olup son durağı 54369 - Stadyum Son durağıdır. 22M (Stadyum), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 22M hattında 76 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 88 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Mersin Büyükşehir Belediyesi hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Adana - Mersin konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 22M otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 22M otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
22M Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
22M (Stadyum) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 22M otobüs takip uygulaması veya canlı Mersin Büyükşehir Belediyesi otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Adana - Mersin çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Mersin Büyükşehir Belediyesi için bir yolculuk planlayıcı veya metro veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Adana - Mersin içindeki Mersin Büyükşehir Belediyesi ve 22M hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
22M - Alternatif yol tarifleri
Adana - Mersin şehrindeki diğer Mersin Büyükşehir Belediyesi hatları
- 235 - Taşti - Ağzıdelik - Çayboyu - Baharlı/ Tarife
- 163 - Karacailyas - Çağlarca - Demirışık/ Tarife
- 159 - Karacailyas - Güzelyayla/ Tarife
- 79M - Taş Bina - Şevket Sümer - Siteler - Şehir Hastanesi - Meşot/ Tarife
- 206 - Taşti-Yüzbaşı Yaşar Cd-Atatürk Mahallesi-Konak/ Tarife
- 177 - Erdemli - Şehir Hastanesi/ Tarife
- 139 - Meşot - Kuzucubelen - Akarca/ Tarife
- 149 - Meşot - Mehrican/ Tarife
- 264 - Tarsus-Yenice-Atgirmez-Günyurdu/ Tarife
- 50M - Makine İkmal - Soli - Eski Mezitli/ Tarife
- 75B - Karacailyas - Meşot -Buluklu - Dorukkent/ Tarife
- 26M - Bağlarbaşı - Gmk - Tece/ Tarife
- 75M - Karacailyas - Buluklu - Dorukkent/ Tarife
- 260 - Taşti - Çamlıyayla - Sebil/ Tarife
- 208 - Taşti - Şehitishak - Akdeniz - Hayvan Parkı/ Tarife
- 224 - Taşti-Yenişehir Hastanesi-Ergenekon-Atatürk Mahallesi/ Tarife
- 36M - Karacailyas - Üniversite - Eski Mezitli/ Tarife
- 19M - Yeşilçimen-Özgürlük-Zeytinkent-Tıp Fakültesi/ Tarife
- 216 - Yeşilyurt - Yeşilevler/ Tarife
- 236 - Taşti - Kargılı - Çağbaşı/ Tarife