קו 236
אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. רכבת בת גלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 236 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 236 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. רכבת בת גלים) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל באוניברסיטה/רב תכליתי ומסתיים בת. רכבת בת גלים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 236 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. רכבת בת גלים (29 תחנות)
אוניברסיטה/רב תכליתי
אוניברסיטה/מגדל אשכול
אבא חושי/שער חיפה
אבא חושי/שינדלר
אבא חושי/דר ארתור בירם
אבא חושי/מצפור זייד
אבא חושי/מצפור תמר
אבא חושי/איינשטיין
בית בירם/אבא חושי
אבא חושי/ווטסון
חורב/גבעת דאונס
חורב/יאנוש קורצאק
מרכז חורב/פיקא
פיק''א/אורן
פיקא/הראל
רופין/ככר אליזבט
גרנד קניון/שמחה גולן
גרנד קניון/שמחה גולן
בית ספר בית יעקב/אבן גבירול
משטרה/יהודה ארזי
חטיבת גולני/מחלף חירם
קרית הממשלה/פל ים
המגינים/ככר ההגנה
המגינים/עין דור
המגינים/בן גוריון
נמל/דרך העצמאות
זיסו/יפו
חיל הים/העלייה השנייה
ת. רכבת בת גלים
שאלות ותשובות לגבי קו 236
מתי מתחיל לפעול קו 236?
קו 236 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 236 מפסיק לעבוד?
קו 236 מפסיק לפעול ב-15:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 236?
כדי לראות מתי קו אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. רכבת בת גלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. רכבת בת גלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 236 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. רכבת בת גלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. רכבת בת גלים (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. רכבת בת גלים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 236 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 236 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 236 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 236 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 236
קו 236 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 07:00 - 15:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 15:05 | 30 - 60 |
ב׳ | 07:00 - 15:05 | 30 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:00 - 15:05 | 30 - 60 |
ה׳ | 07:00 - 15:05 | 30 - 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל236 (מ אוניברסיטה/רב תכליתי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 236 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. רכבת בת גלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 236
תעריף הנסיעה ב236 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. רכבת בת גלים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
236 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 236 היא אוניברסיטה/רב תכליתי והתחנה האחרונה היא ת. רכבת בת גלים.
קו 236 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. רכבת בת גלים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 236. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 236.
מעקב אחר קו האוטובוס 236 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 236 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. רכבת בת גלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 236 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 236 ב-ישראל
236 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 88 - אסיף/הטנא-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 8 - האירוסים/פרג-רכסים<->הרימונים/האורנים-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 145 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 402 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-18/ לוח זמנים
- 201 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 5 - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1ב/ לוח זמנים
- 3 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 26א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-14/ לוח זמנים
- 26 - נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא<->דגניה/חוף קרית חיים-חיפה-2#
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 56א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 80 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1ז/ לוח זמנים
- 88 - אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים<->אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 91 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 85 - החקלאים /אושה-כפר ביאליק<->ההגנה 14-קרית ביאליק-1#/ לוח זמנים
- 9 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-3#/ לוח זמנים