קו 27א
ירושלים←אבן ספיר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 27א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 27א (ירושלים←אבן ספיר) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנת רכבת קלה הר הרצל ומסתיים ביהלום/גרנט.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 27א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←אבן ספיר (27 תחנות)
תחנת רכבת קלה הר הרצל
הנטקה/שמריהו לוין
ארתור הנטקה/חיים חביב
הנטקה/שרון
המפלצת/סולד
סולד/מקסיקו
צומת אורה
בי''ס לרפואה/הדסה עין כרם
מכון שרת/הדסה עין כרם
כניסה ראשית/הדסה עין כרם
מרכז הסטודנט/הדסה עין כרם
כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''
אבן ספיר א'
היהלום/הגביש
היהלום/לשם
מגרש כדורסל/שוהם
אבן ספיר/שוהם
לשם/שוהם
לשם/גרנט
אבן ספיר/לשם
לשם/גרנט
היהלום/שוהם
צרכניה
היהלום/שוהם
גרנט/שוהם
גרנט
יהלום/גרנט
שאלות ותשובות לגבי קו 27א
מתי מתחיל לפעול קו 27א?
קו 27א מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 27א מפסיק לעבוד?
קו 27א מפסיק לפעול ב-14:05 בשישי
מתי מגיע קו 27א?
כדי לראות מתי קו ירושלים←אבן ספיר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←אבן ספיר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 27א (ירושלים←אבן ספיר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←אבן ספיר (ירושלים←אבן ספיר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 27א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 27א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 27א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 27א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 27א
קו האוטובוס 27א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 22:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 22:40 | 20 - 130 |
ב׳ | 06:30 - 22:40 | 20 - 130 |
ג׳ | 07:42 - 22:40 | 60 - 90 |
ד׳ | 06:30 - 22:40 | 20 - 130 |
ה׳ | 06:30 - 22:40 | 20 - 130 |
ו׳ | 06:43 - 14:05 | 60 - 202 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל27א (מ תחנת רכבת קלה הר הרצל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 27א (ירושלים←אבן ספיר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 27א
תעריף הנסיעה ב27א (ירושלים←אבן ספיר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
27א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 27א היא תחנת רכבת קלה הר הרצל והתחנה האחרונה היא יהלום/גרנט.
קו 27א (ירושלים←אבן ספיר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 27א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 27א.
מעקב אחר קו האוטובוס 27א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 27א (ירושלים←אבן ספיר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 27א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 27א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 90א - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->הרקפות/הכלניות-נשר-1#/ לוח זמנים
- 98 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 47 - הפרדס/וולפברג-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 6 - איקאה/היוזמה-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 7 - מלון דיפלומט-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 85 - חניתה/טרומפלדור-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 989 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 99א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 2 - וייצמן/כצנלסון-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 201 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 64א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 1א - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3א/ לוח זמנים
- 555 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3#/ לוח זמנים
- 810 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ס/ לוח זמנים
- 390 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים