קו 319
רחובות←רמת גן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 319 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 319 (רחובות←רמת גן) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל במנחם בגין/בית עלמין ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 319 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רחובות←רמת גן (32 תחנות)
מנחם בגין/בית עלמין
ההגנה/דרך מנחם בגין
ההגנה/חי''ש
סירני/ההגנה
הבעשט/חיים וייסבורג
הבעשט/חיים ויסבורג
מנוחה ונחלה/עזרא
עזרא/וייס יום טוב
בנימין/מקס נורדאו
מנוחה ונחלה/תר''ן
בית ספר דה שליט
הרצוג/הרב יהודה צבי מלצר
גורדון/הרצל
פארק המדע/ויצמן
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
הרצל/תרמ''ב
מחלף גבעת שמואל/מבצע קדש
הרב בן יעקב/בר יוחאי
עזרא/דבורה הנביאה
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דבורה הנביאה
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
ירושלים/בן זכאי
עיריית בני ברק/ירושלים
דרך בן גוריון/שלישות
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 319
מתי מתחיל לפעול קו 319?
קו 319 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון
באיזו שעה קו 319 מפסיק לעבוד?
קו 319 מפסיק לפעול ב-16:45 בשישי
מתי מגיע קו 319?
כדי לראות מתי קו רחובות←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רחובות←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 319 (רחובות←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רחובות←רמת גן (רחובות←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 319 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 319 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 319 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 319 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 319
קו 319 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:10 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 23:15 | 30 - 125 |
ב׳ | 07:10 - 23:15 | 30 - 70 |
ג׳ | 07:10 - 23:15 | 25 - 115 |
ד׳ | 07:10 - 23:15 | 30 - 70 |
ה׳ | 07:10 - 23:15 | 30 - 70 |
ו׳ | 07:00 - 16:45 | 35 - 65 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 - 75 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל319 (מ מנחם בגין/בית עלמין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 319 (רחובות←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 319
תעריף הנסיעה ב319 (רחובות←רמת גן) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
319 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 319 היא מנחם בגין/בית עלמין והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 319 (רחובות←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 319. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 319.
מעקב אחר קו האוטובוס 319 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 319 (רחובות←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 319 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 319 ב-ישראל
319 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 486 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->נווה זוהר/מועצה אזורית-נווה זוהר-3#/ לוח זמנים
- 56א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 97 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->דוכיפת/חוחית-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 106 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 56 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 28 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 17 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 30 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 217 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 83 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 975 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 64א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#ירושלים ↔ טבריה/ לוח זמנים
- 85 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גולדה מאיר/הסחלב-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1באשדוד ↔ אילת/ לוח זמנים
- 847 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#
- 399 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#חדרה ↔ אילת/ לוח זמנים
- 222 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-2ד/ לוח זמנים