326 Hattı
Karaçamdan Kalkar Sahil Perona Gider
TULAŞ
TULAŞ 326 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
326 otobüs hattı (Karaçamdan Kalkar Sahil Perona Gider), Karaçam 7 durağından başlayıp 1451 - Peron Bitiş durağına gidene kadar 124 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 326 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Karaçamdan Kalkar Sahil Perona Gider (124 durak)
Karaçam 7
Karaçam İlkokulu
Karaçam Saadet Mh.
Karaçam Aile Sağlığı
Karaçam 2
Karaçam 1
Seyrantepe Yol Ayrımı
Karaçam Merkez Ptt
Karaçam 8
Karaçam 9
Karaçam Yeşilkaya
Köknar 1
Köknar 2
Köknar Merkez Camii
Köknar 3
Cevizli Yol Ayrımı
Uzuntarla Yol Ayrımı
Cami
Köknar Alçak Köprü
Çamlıbel Mahallesi
Uzungöl Sapağı
Çambaşı Mahallesi
Ataköy Yol Ayrımı
Koldere Köyü Yolayrımı
Çaykara Toki
Hurmalık Camii
Çaykara İhl
Çaykara
Çaykara Soğanlı Mh.
Zincirlitaş Mahallesi
Tüfekçiler Yolayrımı
Dernekpazarı Belediye
Dernekpazarı
Gülen Yolu
Cumapazarı
Taşhan
Of-Gürpınar
Taşhanpazarı
Saraçlı Köprü
H. Menşure Kundakçı Hast.
Ballıca Mevkii
Fındıkoba Yol Ayrımı
Ballıca Yolu
Dumlusu 2 Girişi
Dumlusu Cami
Kirazköy
Kirazköy Saral Cami
Özçay Kooperatifi
7021 - Of Büyükşehir Şantiye
7061 - Çamlı Mahallesi Yol Ayrımı
7062 - Çaykur
7022 - Of Teknoloji Fakültesi
7092 - Ulusoy Meslek Lisesi
7147 - Of-Çaykara Yolu-1
7029 - Of-18
7030 - Of Sgk Mrk.-2
7031 - Of İmam Hatip Anadolu Lisesi-2
7032 - Of-19
7033 - Of-20
7035 - Of-21
6021 - Deniz Bilimleri Fakültesi
6022 - Abdullah Kanca Myo-2
6023 - Çamburnu Camii
6025 - Çamburnu Tersaneler-2
6229 - Sürmene Yeniay-1
6026 - Sürmene Yeniay-5
6027 - Sürmene-5
6028 - Dursun Karabacak İlkokulu
6029 - Sürmene Balıklı-2
6030 - Sürmene-6
6211 - Sürmene Sahil
6212 - Yemişli Mahallesi Sahil
5731 - Araklı Sahil-2
5732 - Araklı Sahil-1
5523 - Araklı-14
5724 - Yalıboyu Camii
5524 - Yanbolu-1
7765 - Yanbolu-2
7829 - Yeşilyalı Toki Evleri
7834 - Yeşilyalı-2
7828 - Yeşilyalı Tiski-1
7827 - Yeşilyalı Aile Sağlığı Mrk.
7766 - Arsin Organize Sanayi-1
7826 - Arsin Organize Sanayi-2
7767 - Arsin Organize Sanayi-3
7825 - Kendirlik Camii
7824 - Arsin Aile Sağlığı Mrk.
7768 - Arsin Öğretmenevi
7823 - Arsin-4
7822 - Arsin-3
7821 - Arsin-2
7820 - Arsin İmam Hatip
7769 - Arsin-9
5023 - Arsin-10
5315 - Yomra-5
5314 - Yomra-4
5314 - Sancak Mahallesi Sahil
5027 - Yomra Kyk-1
5028 - Yomra Kyk-2
5029 - Yomra Kaşüstü Ptt
5319 - Trabzon Adalet Sarayı
5010 - Cevahir Avm
1101 - Dsi Lojmanları
1102 - Dsi Bölge Müdürlüğü
1103 - Telekom Eğitim Yerleşkesi
1104 - Devlet Malzeme Ofisi-2
1105 - Adli Tıp
1106 - Çimenli
1107 - Pelitli Avrasya Üniversitesi-2
1108 - Pelitli-2
1109 - Mta-2
1110 - Pelitli
1111 - Havalimanı ✈
1112 - Konaklar - Havalimanı ✈
1113 - Ktü C Kapısı-2
1114 - Forum Trabzon Avm-1
1115 - Kalkınma Kavşağı-2
1007 - Sanayi-1
1008 - Sanayi-2
1009 - Eski Otogar-1
1010 - Değirmendere-1
1059 - Liman
1060 - Çömlekçi
1451 - Peron Bitiş
326 SSS
326 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
326 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:30'da başlar.
326 otobüs saat kaçta bitiyor?
326 otobüs hattı, Cumartesi günleri 07:20'da biter
326 otobüs saat kaçta geliyor?
Karaçamdan Kalkar Sahil Perona Gider otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Karaçamdan Kalkar Sahil Perona Gider otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 326 otobüs durağı var mı?
En yakın 326 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
326 Otobüs Saatleri
326 otobüs hattı, hafta içi çalışıyor. Düzenli çalışma saatleri: 06:30 - 08:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:30 - 08:30 | 120 |
Sal | 06:30 - 08:30 | 120 |
Çar | 06:30 - 08:30 | 120 |
Per | 06:30 - 08:30 | 120 |
Cum | 06:30 - 08:30 | 120 |
Cmt | 07:20 | Tek sefer |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
TULAŞ Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 326 üzerindeki (Karaçam 7 durağından) tüm güncellemeleri görün. 326 (Karaçamdan Kalkar Sahil Perona Gider) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm TULAŞ bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
326 hattı otobüs ücreti
TULAŞ 326 (Karaçamdan Kalkar Sahil Perona Gider) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. TULAŞ bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya TULAŞ resmi web sitesini kontrol edin.
326 (TULAŞ)
326 otobüs hattının ilk durağı Karaçam 7 olup son durağı 1451 - Peron Bitiş durağıdır. 326 (Karaçamdan Kalkar Sahil Perona Gider), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 326 hattında 124 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 197 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit TULAŞ hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Trabzon konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 326 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 326 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
326 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
326 (Karaçamdan Kalkar Sahil Perona Gider) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 326 otobüs takip uygulaması veya canlı TULAŞ otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Trabzon çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı TULAŞ için bir yolculuk planlayıcı veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Trabzon içindeki TULAŞ ve 326 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
326 - Alternatif yol tarifleri
Trabzon şehrindeki diğer TULAŞ hatları
- 133D - Yeşilova Karşıyaka-Doğançay-Fatih Sultan/ Tarife
- 126 - Beşirli 2 - Bilkent Sitesi/ Tarife
- 119A - Yalıncak - Adli Tıp / Meydan/ Tarife
- 129 - Sezai Uzay/ Tarife
- 277A - Beşikdüzü - Vakfıkebir / KTÜ/ Tarife
- 206 - Doğanköy - Akçaabat/ Tarife
- 128 - Sofrakaya - Yenicuma/ Tarife
- 127 - Çilekli - Zafanoz/ Tarife
- 112 - Aydınlıkevler/ Tarife
- 452 - Atasu/ Tarife
- 276 - Oğuz/Resullü - Beşikdüzü/ Tarife
- 119B - Yalıncak - İller Bankası / Meydan/ Tarife
- 118 - Gülbaharhatun - Ktü/ Tarife
- 141A - Piknik Alanı Ring/ Tarife
- 123 - Yeşiltepe/ Tarife
- 204 - Pulathane Bulvarı - Meydan - Sahil Peron/ Tarife
- 376B - Düzköy- Gürgendağ/ Tarife
- 378 - Çayırbağı/ Tarife
- 227 - Çankaya / Erenler - Araklı/ Tarife