36M Hattı
Mecidiyeköy Avm -Cebeci Peronlar
İETT
İETT 36M Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
36M otobüs hattı (Mecidiyeköy Avm -Cebeci Peronlar), Mecidiyeköy Avm - Sondurak Yönü durağından başlayıp Cebeci Peronlar - Son Durak Yönü durağına gidene kadar 52 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 36M otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Mecidiyeköy Avm -Cebeci Peronlar (52 durak)
Mecidiyeköy Avm - Sondurak Yönü
Karkuyusu - Çağlayan Yönü
İzzetpaşa - Çağlayan Yönü
Şişli Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Okmeydani Yönü
Çiftecevizler - Topkapi Yönü
Prof.Dr.Cemil Taşçioğlu Şehir Hastanesi - Topkapi Yönü
Cevdet Şamikoğlu Ortaokulu - Topkapi Yönü
Okmeydani Dereyolu - Topkapi Yönü
Perpa 2 - Topkapi Yönü
Darülaceze - Topkapi Yönü
Okmeydani - Topkapi Yönü
Nişangah - Topkapi Yönü
Cemal Kamaci - Topkapi Yönü
Çiksalin - Topkapi Yönü
Halid Bin Velid Cami - Topkapi Yönü
Bademlik - Topkapı Yönü
Halicioğlu 6 - Topkapi Yönü
Ayvansaray - Topkapi Yönü
Şehitlik - Sultançiftligi Yönü
Demirkapi - Sultançiftliği Yönü
Demirkapi Sanayi - Sultançiftliği Yönü
Topçular - Sultançiftliği Yönü
Kervan Çeşme - Sultançiftliği Yönü
Rami Yolu - Sultançiftliği Yönü
Sağlik Merkezi - Sultançiftliği Yönü
Alperenler - Sultançiftliği Yönü
Bereç - Sultançiftliği Yönü
Sağmalcilar Anadolu Lisesi - Sultançiftliği Yönü
Çukurçeşme Caddesi - Sultançiftliği Yönü
Bosna Çukurçeşme - Sultançiftligi Yönü
Barbaros Sokak - Sultançiftliği Yönü
Ali Fuat Başgil - Sultançiftliği Yönü
Poligon Caddesi - Sultançiftliği Yönü
Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi - Sultançiftliği Yönü
Taşköprü - Sultançiftliği Yönü
500 Evler - Sultançiftliği Yönü
Gazi Ahmet Muhtarpaşa - Sultançiftliği Yönü
Kiptaş Venezia - Sultanciftliği Yönü
Meskenler - Sultançiftliği Yönü
Hamza Yerlikaya - Sultançiftligi Yönü
Baştabya - Sultançiftliği Yönü
İstek Vakfi - Sultançiftligi Yönü
Bezmialem Vakif Üniversitesi - Sultançiftligi Yönü
Sultançiftliği Dörtyol - Sultançiftligi Yönü
İvat Turhan İlkokulu - Sultançiftligi Yönü
Sultançiftliği - Arnavutköy Yönü
1.Cebeci Caddesi - Cebeci Mahallesi Yönü
Cebeci İlkokulu - Eminönü Yönü
Atatürk Bulvari - Cebeci Peron Yönü
Sultangazi Belediyesi - Eminönü Yönü
Cebeci Mahallesi - Cebeci Köyü Yönü
Cebeci Peronlar - Son Durak Yönü
36M SSS
36M otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
36M otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:55'da başlar.
36M otobüs saat kaçta bitiyor?
36M otobüs hattı, Pazar, Cumartesi günleri 20:00'da biter
36M otobüs saat kaçta geliyor?
Mecidiyeköy Avm -Cebeci Peronlar otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Mecidiyeköy Avm -Cebeci Peronlar otobüs saatlerinin tümüne göz at.
36M (Mecidiyeköy Avm -Cebeci Peronlar) otobüs ücreti ne kadar?
Mecidiyeköy Avm -Cebeci Peronlar (Mecidiyeköy Avm -Cebeci Peronlar) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
Yakınımda 36M otobüs durağı var mı?
En yakın 36M otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
36M Otobüs Saatleri
36M otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:55 - 22:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:55 - 22:30 | 67 - 240 |
Sal | 06:55 - 22:30 | 67 - 240 |
Çar | 06:55 - 22:30 | 67 - 240 |
Per | 06:55 - 22:30 | 67 - 240 |
Cum | 06:55 - 22:30 | 67 - 240 |
Cmt | 06:55 - 20:00 | 167 - 228 |
Paz | 07:00 - 20:00 | 180 - 214 |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 36M üzerindeki (Mecidiyeköy Avm - Sondurak Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 36M (Mecidiyeköy Avm -Cebeci Peronlar) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
36M hattı otobüs ücreti
İETT 36M (Mecidiyeköy Avm -Cebeci Peronlar) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
36M (İETT)
36M otobüs hattının ilk durağı Mecidiyeköy Avm - Sondurak Yönü olup son durağı Cebeci Peronlar - Son Durak Yönü durağıdır. 36M (Mecidiyeköy Avm -Cebeci Peronlar), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 36M hattında 52 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 69 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 36M otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 36M otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
36M Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
36M (Mecidiyeköy Avm -Cebeci Peronlar) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 36M otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 36M hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
36M - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 300D - SİLİVRİ DEĞİRMENKÖY-TÜYAP/ Tarife
- 38KT - KARADENİZ MAHALLESİ - TAKSİM/ Tarife
- KM34 - KARTAL METRO-TOPSELVİ/GÜLSUYU METRO/ Tarife
- 27T - ŞİRİNTEPE - ŞİŞLİ/ Tarife
- 28 - TOPKAPI / EDİRNEKAPI - BEŞİKTAŞ/ Tarife
- 35C - KOCAMUSTAFAPAŞA - TAKSİM/ Tarife
- 70FE - FERİKÖY - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 89A - K.S.S. HASTANESİ - ZEYTİNBURNU/ Tarife
- 19Z - ZÜMRÜTEVLER - KADIKÖY/ Tarife
- 40T - İSTİNYE DEREİÇİ - TAKSİM/ Tarife
- 138B - GÖLLÜ/ÖMERLİ-ÜMRANİYE/ Tarife
- 76G - GÜRPINAR - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 82 - KUYUMCUKENT - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 14R - RASATHANE - KADIKÖY/ Tarife
- MK15 - BOĞAZKÖY / BAHÇEŞEHİR - OLİMPİYATKÖY METRO/ Tarife
- 41SM - AYAZAĞA GARAJI - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- 58S - LEVAZIM MAHALLESİ - KABATAŞ/ Tarife
- MR10 - ZEYTİNBURNU - KAZLIÇEŞME/ Tarife
- 15B - TOPAĞACI MAHALLESİ / GÜZELTEPE - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 36AY - ARNAVUTKÖY - YENİBOSNA METRO/ Tarife