429A Hattı
İstanbul Üniversitesi-Kiraç
İETT Bölgesel Hatlar
İETT Bölgesel Hatlar 429A Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
429A otobüs hattı (İstanbul Üniversitesi-Kiraç), İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcilar Kampüsü durağından başlayıp Kiraç - Son Durak Yönü durağına gidene kadar 49 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 429A otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: İstanbul Üniversitesi-Kiraç (49 durak)
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcilar Kampüsü
İgs - Beylikdüzü Yönü
Cihangir Mahallesi - B.Çekmece Yönü
Avcılar Anadolu Lisesi
Türksan - Büyükçekmece Yönü
Avcılar E5 - Beylikdüzü Yönü
Ambarli Kavşaği - Büyükçekmece Yönü
Saadetdere Mahallesi - Büyükçekmece Yönü
Haramidere Sanayi Sitesi - Büyükçekmece Yönü
Haramidere - Büyükçekmece Yönü
Güzelyurt - Büyükçekmece Yönü
Beylikdüzü - Büyükçekmece Yönü
Beylikdüzü Belediye Metrobüs - Büyükçekmece Yönü
Bizimkent - Büyükçekmece Yönü
Cumhuriyet Mahallesi - B.Çekmece Yönü
Beylikdüzü İski - Büyükçekmece Yönü
Beylikdüzü(E5) - B.Çekmece Yönü
Hadimköy Yolu - Beylikdüzü-Akçaburga Yönü
Halkkent Sitesi - Hadimköy Yönü
San-Bir 1 - Hadimköy Yönü
San-Bir 2 - Beykent-Hadimköy Yönü
Kiraç Sapaği - Kiraç Yönü
Gazi Caddesi - Kiraç Yönü
Ziylan - Beylikdüzü-Kiraç Yönü
Baydemirler - Beylikdüzü-Kiraç Yönü
Kirağaç Mezarliği - Kiraç Yönü
Kiraç İlkokulu - Beylikdüzü-Kiraç Yönü
Kiraç Camii - Avcilar Yönü
Fevzi Çakmak Caddesi - Kiraç-Esenyurt Yönü
Açelya Caddesi - Kiraç-Beylikdüzü Yönü
Küpeçiçeği Sokak - Beylikdüzü-Kiraç Yönü
Halide Edip Adivar Caddesi - Beylikdüzü-Kiraç Yönü
Kamelya Sokak - Beylikdüzü-Kiraç Yönü
Bahar Sokak - Beylikdüzü-Kiraç Yönü
Büyük Ayazma Caddesi - Beylikdüzü-Kiraç Yönü
İski Tesisleri - Avcilar Yönü
Su Yolu - Esenyurt-Kiraç Yönü
Palmiye Sokak - Avcilar Yönü
Yeni Mahalle - Kiraç-Esenyurt Yönü
Cumhuriyet Caddesi
Kiraç Köprü - Kiraç Yönü
Dereboyu / Son Durak Yönü
Atatürk Caddesi
Ali Riza Caddesi - Son Durak Yönü
Kiraç 1 - Kiraç Sondurak Yönü
Merkez Mahallesi - Son Durak Yönü
Yunus Emre Camii - Son Durak Yönü
Necip Fazil Kisakürek Caddesi - Son Durak Yönü
Kiraç - Son Durak Yönü
429A SSS
429A otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
429A otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 05:30'da başlar.
429A otobüs saat kaçta bitiyor?
429A otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 00:10'da biter
429A otobüs saat kaçta geliyor?
İstanbul Üniversitesi-Kiraç otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan İstanbul Üniversitesi-Kiraç otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 429A otobüs durağı var mı?
En yakın 429A otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
429A Otobüs Saatleri
429A otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 05:30 - 00:10
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 05:30 - 00:10 | 4 - 10 |
Sal | 05:30 - 00:10 | 4 - 10 |
Çar | 05:30 - 00:10 | 4 - 10 |
Per | 05:30 - 00:10 | 4 - 10 |
Cum | 05:30 - 00:10 | 4 - 10 |
Cmt | 05:30 - 00:10 | 5 - 8 |
Paz | 06:10 - 00:10 | 6 - 9 |
İETT Bölgesel Hatlar Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 429A üzerindeki (İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcilar Kampüsü durağından) tüm güncellemeleri görün. 429A (İstanbul Üniversitesi-Kiraç) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT Bölgesel Hatlar bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
429A hattı otobüs ücreti
İETT Bölgesel Hatlar 429A (İstanbul Üniversitesi-Kiraç) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. İETT Bölgesel Hatlar bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT Bölgesel Hatlar resmi web sitesini kontrol edin.
429A (İETT Bölgesel Hatlar)
429A otobüs hattının ilk durağı İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcilar Kampüsü olup son durağı Kiraç - Son Durak Yönü durağıdır. 429A (İstanbul Üniversitesi-Kiraç), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 429A hattında 49 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 69 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT Bölgesel Hatlar hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 429A otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 429A otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
429A Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
429A (İstanbul Üniversitesi-Kiraç) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 429A otobüs takip uygulaması veya canlı İETT Bölgesel Hatlar otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT Bölgesel Hatlar için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT Bölgesel Hatlar ve 429A hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
429A - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT Bölgesel Hatlar hatları
- 402 - BİNKILIÇ - ÇATALCA/ Tarife
- 401 - ÇATALCA - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 139 - ÜSKÜDAR - ŞİLE/ Tarife
- 404 - YALIKÖY / KARACAKÖY - ÇATALCA/ Tarife
- 139T - TEPEÜSTÜ - ŞİLE/ Tarife
- 401T - AREL ÜNİVERSİTESİ -TEPEKENT - HARAMİDERE/ Tarife
- 303A - SİLİVRİ - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 303B - MARMARA CEZAEVİ - OTOGAR/ Tarife
- 458 - GÜRPINAR - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 139S - ÜSKÜDAR-SOFULAR KÖYÜ/ Tarife
- 403 - ÇİFTLİKKÖY - ÇATALCA/ Tarife
- 300 - SİLİVRİ-TÜYAP/ Tarife
- 418 - HADIMKÖY - HARAMİDERE/ Tarife
- 139A - ÜSKÜDAR - ŞİLE / AĞVA/ Tarife
- 139D - BEREKET SİTESİ-DARLIK/ Tarife
- 300G - SİLİVRİ GÜMÜŞYAKA-TÜYAP/ Tarife
- 448 - GÜZELCE - HARAMİDERE/ Tarife