קו 460
לוד←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 460 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 460 (לוד←תל אביב-יפו) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 460 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוד←תל אביב-יפו (26 תחנות)
בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל
תחנת רכבת לוד/יוספטל
חטיבת יפתח/בן חקון
שדרות דוד המלך/לאה גולדברג
דוד המלך/שלמה המלך
חיים ארלוזורוב/רחל אלתר
ארלוזורוב/תבור
ז'בוטינסקי / ההסתדרות
שד. ירושלים/שדרות בן גוריון
סן מרטין/ערבה
חיים משה שפירא/סן מרטין
חיים משה שפירא/אבא אחימאיר
בי''ס ספיר/שפירא
בית עלמין ישן/שפירא
בית ספר על''ה/שפירא
משה שפירא/סביון
חיים משה שפירא/ד''ר מרדכי וחווה פרימן
צומת גינתון
מחלף לה גווארדייה
דרך מנחם בגין/הרכבת
ישראל טל/המסגר
המסגר/בן אביגדור
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
דרך נמיר/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 460
מתי מתחיל לפעול קו 460?
קו 460 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 460 מפסיק לעבוד?
קו 460 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 460?
כדי לראות מתי קו לוד←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לוד←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 460 (לוד←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לוד←תל אביב-יפו (לוד←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 460 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 460 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 460 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 460 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 460
קו 460 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:40 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 22:30 | 30 - 70 |
ב׳ | 05:40 - 22:30 | 30 - 70 |
ג׳ | 08:00 - 22:30 | 60 |
ד׳ | 05:40 - 22:30 | 30 - 70 |
ה׳ | 05:40 - 22:30 | 30 - 70 |
ו׳ | 06:00 - 15:30 | 30 - 60 |
ש׳ | 21:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל460 (מ בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 460 (לוד←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 460
תעריף הנסיעה ב460 (לוד←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
460 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 460 היא בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 460 (לוד←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 460. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 460.
מעקב אחר קו האוטובוס 460 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 460 (לוד←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 460 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 460 ב-ישראל
460 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים
- 33 - יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 462 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 192 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->מבוא היערה/דרך חלמית-נס הרים-10/ לוח זמנים
- 5 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->אדמורי ויזניץ/הרב שך-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 2 - אבני נזר/אור החיים-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 157 - אלמוג סנטר/אפרים קישון-באר יעקב<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 14 - קופ''ח כללית-ג'ת<->מסגד אלזאויה-באקה אל ע'רביה-20/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 342 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 294 - חניון הרטום-ירושלים<->אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 1 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 716 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 247 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 80 - תפוז/האתרוג-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 245 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית לוד/הורדה-לוד-30/ לוח זמנים
- 82 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->נדבורנא/ בבא סאלי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10/ לוח זמנים