קו 478
מעלה אדומים←באר שבע
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 478 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 478 (מעלה אדומים←באר שבע) יש 56 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתלמוד תורה/דרך קדם ומסתיים בת.מרכזית באר שבע/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 478 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מעלה אדומים←באר שבע (56 תחנות)
תלמוד תורה/דרך קדם
דרך קדם/נופי הסלע
נופי הסלע/החלמיש
החלמיש/הרכס
הרכס/הגביש
הגעש/הרכס
הרכס/השיש
הרכס/נופי הסלע
האלמוג/חלוקי נחל
האלמוג/הכורכר
הבדולח/האלמוג
הבדולח/האלמוג
הבדולח/האלמוג
השחם/נופי הסלע
השחם/השיש
השחם/השיש
השחם/הגזית
הגזית/השחם
הצור/דרך קדם
הרכס/הניקרה
דרך קדם/נופי הסלע
תלמוד תורה/דרך קדם
דרך הגיא/דרך קדם
דרך הגיא/המצדים
דרך הגיא/דרך מדבר יהודה
דרך מדבר יהודה/הגיתית
הגיתית/העוגב
הגיתית/העוגב
הנבל/העוגב
הכינור/הצילצל
החליל/השופר
דרך מדבר יהודה/החליל
חטיבת הביניים דקל וילנאי
מתנ''ס
קניון אדומים
עירייה
דרך הר הבית/דרך צמח השדה
פרי מגדים/חוט השני
פרי מגדים/בת נדיב
פרי מגדים/עת הזמיר
פרי מגדים/בת נדיב
פרי מגדים/אגן הסהר
משטרת מעלה אדומים/דרך הר הבית
חיים יסקי/ צ'רצ'יל
ההגנה/לוחמי הגטאות
מרכז מסחרי/ההגנה
ההגנה/אצ''ל
צומת הגבעה הצרפתית/ההגנה
יגאל ידין/דרוק
מחלף חמד
צומת חטיבה שבע
מחנה נחל שורק/לדרום
מרכז אורן/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
עיריית באר שבע/יצחק רגר
ת.מרכזית באר שבע/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 478
מתי מתחיל לפעול קו 478?
קו 478 מתחיל לפעול ב-06:45 בראשון
באיזו שעה קו 478 מפסיק לעבוד?
קו 478 מפסיק לפעול ב-07:15 בראשון
מתי מגיע קו 478?
כדי לראות מתי קו מעלה אדומים←באר שבע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מעלה אדומים←באר שבע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 478 (מעלה אדומים←באר שבע)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מעלה אדומים←באר שבע (מעלה אדומים←באר שבע) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 478 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 478 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 478 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 478 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 478
קו 478 פועל בראשון. שעות הפעילות הן: 06:45 - 07:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:45 - 07:15 | 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל478 (מ תלמוד תורה/דרך קדם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 478 (מעלה אדומים←באר שבע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 478
תעריף הנסיעה ב478 (מעלה אדומים←באר שבע) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
478 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 478 היא תלמוד תורה/דרך קדם והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית באר שבע/הורדה.
קו 478 (מעלה אדומים←באר שבע) פועל בראשון.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 478. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 478.
מעקב אחר קו האוטובוס 478 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 478 (מעלה אדומים←באר שבע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 478 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 478 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 445 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#ירושלים ↔ אילת/ לוח זמנים
- 87 - ליאון בלום-חיפה<->רענן/קדימה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 70 - דרך אהרון/נווה רמז-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 83 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 72 - גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#
- 38 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->יסודות/מזכירות-יסודות-1#/ לוח זמנים
- 1 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-19/ לוח זמנים
- 20 - צה''ל/ארבע אגודות-חדרה<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 3 - סביון/הערבה-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ערד/סובה-חיפה-35/ לוח זמנים
- 97א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->דקר/מרטין בובר-חיפה-1א
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 421 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מצדה-מצדה-18תל אביב-יפו ↔ מ.א. תמר/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 63 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->קיבוץ גלויות/דרך אהרון-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 951 - טיילת ארמון הנציב/ינובסקי-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 95 - הרצוג/צדוק-אזור<->קפלן/השבעה-אזור-2ת/ לוח זמנים
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים
- 92 - אהוד/שער הגיא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים