556 Hattı
Çamlık
ESHOT
ESHOT 556 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
556 otobüs hattı (Çamlık), Üçyol Aktarma durağından başlayıp Çamlık durağına gidene kadar 29 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 556 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Çamlık (29 durak)
Üçyol Aktarma
Üçyol Metro
Osman Öksüz Parkı
Spotçular
Bozyaka Devlet Hastanesi
Kilimci Tepe
Narlık
Zincirlikuyu 2
Zincirlikuyu Trafo
Seniha Mayda Ortaokulu
Köşe
İlkkurşun Anadolu Lisesi
Hasan Ali Yücel Parkı
Nolu Çağdaş Kahraman Sağlık Ocağı
Bahar Yıldırım İlkokulu
Kasap
Karabağlar Briketçi
Bademlik
Cevdet Güçlüer İlkokulu
Karabağlar Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Ana Sağlığı
Mevlana Cami
Çamlık Cami
Zeytin
Konut
Tulumba
Tepe
Zambak
Çamlık
556 SSS
556 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
556 otobüs hattı, Pazar günleri 06:40'da başlar.
556 otobüs saat kaçta bitiyor?
556 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 00:00'da biter
556 otobüs saat kaçta geliyor?
Çamlık otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Çamlık otobüs saatlerinin tümüne göz at.
556 (Çamlık) otobüs ücreti ne kadar?
Çamlık (Çamlık) otobüs ücreti yaklaşık ₺13.00.
ESHOT 556 otobüs hattı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü tarihinde çalışıyor mu?
556 otobüs hattının 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 556 otobüs durağı var mı?
En yakın 556 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
556 Otobüs Saatleri
556 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:50 - 00:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:50 - 00:00 | 20 - 35 |
Sal | 06:50 - 00:00 | 20 - 35 |
Çar | 06:50 - 00:00 | 20 - 35 |
Per | 06:50 - 00:00 | 20 - 35 |
Cum | 06:50 - 00:00 | 20 - 35 |
Cmt | 06:44 - 00:00 | 24 - 40 |
Paz | 06:40 - 00:00 | 30 - 40 |
ESHOT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 556 üzerindeki (Üçyol Aktarma durağından) tüm güncellemeleri görün. 556 (Çamlık) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm ESHOT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
556 hattı otobüs ücreti
ESHOT 556 (Çamlık) yolculuk ücreti yaklaşık ₺13.00. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. ESHOT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya ESHOT resmi web sitesini kontrol edin.
556 (ESHOT)
556 otobüs hattının ilk durağı Üçyol Aktarma olup son durağı Çamlık durağıdır. 556 (Çamlık), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 556 hattında 29 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 21 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit ESHOT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İzmir - Aydın konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 556 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 556 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
556 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
556 (Çamlık) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 556 otobüs takip uygulaması veya canlı ESHOT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İzmir - Aydın çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı ESHOT için bir yolculuk planlayıcı veya tren, tramvay, metro, vapur veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İzmir - Aydın içindeki ESHOT ve 556 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
556 - Alternatif yol tarifleri
İzmir - Aydın şehrindeki diğer ESHOT hatları
- 733 - Yağcılar - Urla/ Tarife
- 34 - Esentepe - Gümrük/ Tarife
- 168 - Evka-4 - Halkapınar Metro/ Tarife
- 137 - Yamanlar - Karşıyaka İskele/ Tarife
- 801 - Ki̇raz - Beydağ/ Tarife
- 823 - Üçyol Metro - Gazi̇emi̇r Semt Garajı/ Tarife
- 810 - Atatürk Mah. - Egekent Akt./ Tarife
- 361 - Bahri̇ye Üçok - Karşıyaka ıskele/ Tarife
- 668 - Nazarköy - Kemalpaşa/ Tarife
- 534 - Bayraklı Şehi̇r Hastanesı - Halkapınar Metro/ Tarife
- 879 - F.Altay - Gazi̇emi̇r Semt Garajı/ Tarife
- 588 - Yeni̇ Çamlık - Konak/ Tarife
- 321 - Çamlı Mah. - F.Altay Akt./ Tarife
- 135 - Doğançay - Karşıyaka İskele/ Tarife
- 608 - Egekent 2 - İzmi̇r Otogar/ Tarife
- 887 - Sarnıç Akt. - Konak/ Tarife
- 229 - Yakakent Mahallesi̇ - Bostanlı İskele/ Tarife
- 729 - Ataköy - Cumaovası Akt./ Tarife
- 105 - Çamlıkule - Konak/ Tarife
- 691 - Gazi̇emi̇r - Lozan Meydanı/ Tarife