691 Hattı
Gazi̇emi̇r - Lozan Meydanı
ESHOT
ESHOT 691 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
691 otobüs hattı (Gaziemir), Montrö durağından başlayıp Sosyal Konutlar durağına gidene kadar 38 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 691 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Gaziemir (38 durak)
Montrö
Kent Müzesi
Çankaya
Mezarlıkbaşı
Kestelli
Koruluk
Eşrefpaşa
Yağhaneler
Elka
Hasan Hüseyinler
Orcaner
Çitlenbik
Kaymakkuyu
Karabağlar Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Kızılcık
Paşa Köprüsü
Karabağlar
Sinem
Gaziemir Semt Garajı
Emrez
Aktepe
Ege Serbest Bölge
Leylak
Ulaştırma
Büyükşehir Kurs Merkezi
Gaziemir Ptt
Gaziemir Belediyesi
Gaziemir Merkez Cami
Gaziemir Trafo
Yeşil Mahallesi Muhtarlığı
Halil Tan Parkı
İkinci Nizamiye
Gazikent Muhtarlık
Gaziemir Belediyesi Spor Tesisi
Özcan Sitesi
Erol Özdil
Şehit Serhat Sığnak Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Sosyal Konutlar
691 SSS
691 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
691 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:00'da başlar.
691 otobüs saat kaçta bitiyor?
691 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 00:20'da biter
691 otobüs saat kaçta geliyor?
Gazi̇emi̇r - Lozan Meydanı otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Gazi̇emi̇r - Lozan Meydanı otobüs saatlerinin tümüne göz at.
691 (Gaziemir) otobüs ücreti ne kadar?
Gazi̇emi̇r - Lozan Meydanı (Gaziemir) otobüs ücreti yaklaşık ₺13.00.
Yakınımda 691 otobüs durağı var mı?
En yakın 691 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
691 Otobüs Saatleri
691 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:00 - 00:20
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:00 - 00:20 | 11 - 20 |
Sal | 06:00 - 00:20 | 11 - 20 |
Çar | 06:00 - 00:20 | 11 - 20 |
Per | 06:00 - 00:20 | 11 - 20 |
Cum | 06:00 - 00:20 | 11 - 20 |
Cmt | 06:00 - 00:20 | 11 - 19 |
Paz | 06:00 - 00:20 | 14 - 17 |
ESHOT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 691 üzerindeki (Montrö durağından) tüm güncellemeleri görün. 691 (Gaziemir) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm ESHOT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
691 hattı otobüs ücreti
ESHOT 691 (Gaziemir) yolculuk ücreti yaklaşık ₺13.00. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. ESHOT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya ESHOT resmi web sitesini kontrol edin.
691 (ESHOT)
691 otobüs hattının ilk durağı Montrö olup son durağı Sosyal Konutlar durağıdır. 691 (Gaziemir), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 691 hattında 38 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 41 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit ESHOT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İzmir - Aydın konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 691 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 691 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
691 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
691 (Gaziemir) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 691 otobüs takip uygulaması veya canlı ESHOT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İzmir - Aydın çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı ESHOT için bir yolculuk planlayıcı veya tren, tramvay, metro, vapur veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İzmir - Aydın içindeki ESHOT ve 691 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
691 - Alternatif yol tarifleri
İzmir - Aydın şehrindeki diğer ESHOT hatları
- 789 - Efemçukuru - Cumaovası Akt./ Tarife
- 67 - Pınarbaşı - Evka3 Metro/ Tarife
- 364 - Geri̇kazanımcılar Si̇tesi̇ - Halkapınar Metro/ Tarife
- 136 - Örnekköy - Karşıyaka İskele/ Tarife
- 758 - Çukurköy - Menemen Aktarma Merkezi̇/ Tarife
- 979 - Ömür Beldesi̇ - Seferi̇hi̇sar/ Tarife
- 124 - Ali̇ Fuat Erden - Üçyol Metro/ Tarife
- 803 - Ki̇raz - Ödemi̇ş/ Tarife
- 983 - Bademler - F.Altay Akt./ Tarife
- 842 - Zeyti̇ndağ - Bergama/ Tarife
- 77 - Nafi̇z Gürman - Halkapınar Metro 2/ Tarife
- 484 - Yeşi̇lbağlar - Konak/ Tarife
- 769 - Çambel - Kemalpaşa/ Tarife
- 837 - Di̇ki̇li̇ - Ali̇ağa/ Tarife
- 157 - Aktepe Mah. - Konak/ Tarife
- 714 - Deü Meslek Yüksek Okulu - Torbalı/ Tarife
- 985 - Seferi̇hi̇sar - F.Altay Aktarma/ Tarife
- 328 - Bornova Metro - Salhane Akt./ Tarife
- 584 - İnönü Mah. - Bornova Metro/ Tarife
- 330 - Bostanlı İskele - Evka3 Metro/ Tarife