קו 588
מודיעין עילית←תפרח
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 588 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 588 (מודיעין עילית←תפרח) יש 9 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף מודיעין עילית ומסתיים בבית יוסף/הגבעה.
לוח הזמנים לקו 588 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב14:15. שעות הפעילות השבוע: סוף שבוע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 588 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין עילית←תפרח (9 תחנות)
מסוף מודיעין עילית
צומת הנשיא
תפרח כניסה
רש''י/כניסה
בית הכנסת המרכזי
הישיבה/רמב''ם
קופ''ח כללית/רמב''ם
בית ספר הדסים
בית יוסף/הגבעה
שאלות ותשובות לגבי קו 588
מתי מתחיל לפעול קו 588?
קו 588 מתחיל לפעול ב-14:15 בשישי
באיזו שעה קו 588 מפסיק לעבוד?
קו 588 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 588?
כדי לראות מתי קו מודיעין עילית←תפרח האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין עילית←תפרח הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 588 (מודיעין עילית←תפרח)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין עילית←תפרח (מודיעין עילית←תפרח) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 588 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 588 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 588 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 588 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 588
קו 588 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 14:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 14:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 22:20 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל588 (מ מסוף מודיעין עילית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 588 (מודיעין עילית←תפרח) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 588
תעריף הנסיעה ב588 (מודיעין עילית←תפרח) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
588 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 588 היא מסוף מודיעין עילית והתחנה האחרונה היא בית יוסף/הגבעה.
קו 588 (מודיעין עילית←תפרח) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 588. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 588.
מעקב אחר קו האוטובוס 588 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 588 (מודיעין עילית←תפרח) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 588 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 588 ב-ישראל
588 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 683 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 1 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 686 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שדרות הרצל-אופקים-10/ לוח זמנים
- 69 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 291 - חניון הרטום-ירושלים<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 103 - לוי/יצחק רבין-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 25 - עין אבראהים ד-אום אל פחם<->דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-11/ לוח זמנים
- 79 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->האילן/התדהר-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 15 - קניון צ. רמלה לוד/דוכיפת-רמלה<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 20א - דרך ארץ/אשל-חריש<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 240 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 294 - חניון הרטום-ירושלים<->אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 25א - דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם<->עין אבראהים ג-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט/מרומי שדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 151 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 139 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים