6 Hattı
276 Nuhlar
Düzce Belediyesi
Düzce Belediyesi 6 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
6 otobüs hattı (276 Nuhlar), 65 Pazaryeri durağından başlayıp 276 Nuhlar durağına gidene kadar 37 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 6 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: 276 Nuhlar (37 durak)
65 Pazaryeri
310 Aziziye
70 Yeni Emniyet
1 Acil
4 Hastane Caddesi
5 Eski Kizilay
72 Camikebir
7 Valilik
8 Şakuş
11 Rihtim
17 Adilseven
301 Cedidiye
27 Atatürk Bulvari
25 Çoban Garaj
29 Çoban
190
277
184
183 Tokuşlar
269
270
287 Çakirlar
181 Çakirlar
182 Çakirlar
286 Çakirlar
285 Çakirlar
286 Çakirlar
182 Çakirlar
181 Çakirlar
287 Çakirlar
270
271
272
273 Çiftlik
274 Çiftlik
275 Çiftlik
276 Nuhlar
6 SSS
6 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
6 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 07:20'da başlar.
6 otobüs saat kaçta bitiyor?
6 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 22:05'da biter
6 otobüs saat kaçta geliyor?
276 Nuhlar Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan 276 Nuhlar Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Düzce Belediyesi 6 otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
6 otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 6 otobüs durağı var mı?
En yakın 6 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
6 otobüs Saatleri
6 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 07:20 - 22:05
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 07:20 - 22:05 | 60 |
Sal | 07:20 - 22:05 | 60 |
Çar | 07:20 - 22:05 | 60 |
Per | 07:20 - 22:05 | 60 |
Cum | 07:20 - 22:05 | 60 |
Cts | 07:20 - 22:05 | 60 |
Paz | 07:20 - 22:05 | 60 |
Düzce Belediyesi otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 6 üzerindeki (65 Pazaryeri durağından) tüm güncellemeleri görün. 6 (276 Nuhlar) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Düzce Belediyesi bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
6 hattı otobüs ücreti
Düzce Belediyesi 6 (276 Nuhlar) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Düzce Belediyesi bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Düzce Belediyesi resmi web sitesini kontrol edin.
6 (Düzce Belediyesi)
6 otobüs hattının ilk durağı 65 Pazaryeri olup son durağı 276 Nuhlar durağıdır. 6 (276 Nuhlar), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 6 hattında 37 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 39 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Düzce Belediyesi hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Düzce konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 6 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 6 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
6 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
6 (276 Nuhlar) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 6 otobüs takip uygulaması veya canlı Düzce Belediyesi otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Düzce çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Düzce Belediyesi için bir yolculuk planlayıcı veya Otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Düzce içindeki Düzce Belediyesi ve 6 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
6 - Alternatif yol tarifleri
Düzce şehrindeki diğer Düzce Belediyesi hatları
- 5 - DARICI-KÜÇÜK SANAYİ/ Tarife
- 36 - GÜNBAŞI-YAHYALAR/ Tarife
- 14 - BEÇİ-GÖLCÜKBAŞI-DÜZCE/ Tarife
- 2 - ÜNİVERSİTE-PAZARYERİ/ Tarife
- 28 - SARAYYERİ-KÖRPEŞLER-KERVAN/ Tarife
- 21 - BAHÇELİEVLER-ESENTEPE-PAZARYERİ/ Tarife
- 15 - KONURALP-ÜNİVERSİTE/ Tarife
- 4 - AĞAKÖY-MERGİÇ/ Tarife
- 10 - PAZARYERİ-MEMURSEN-OTOGAR-JANDARMA/ Tarife
- 7 - METEK TOKİ-PAZARYERİ/ Tarife
- 3 - ŞIRALIK-PAZARYERİ/ Tarife
- 33 - KALICI KONUTLAR-ÇOBAN RİNG/ Tarife
- 3 - ÜNİVERSİTE-BAHÇEŞEHİR/ Tarife
- 29 - ÇAMKÖY-SANCAKLAR/ Tarife
- 54 - GÜZELBAHÇE-TELEKOM/ Tarife
- 81 - SOĞANCI-MEMURSEN-YENİ HASTANE/ Tarife
- 24 - YEŞİLTEPE-YAHYALAR-PAZARYERİ/ Tarife
- 34 - KALICI KONUTLAR-YIĞILCA YOLU/ Tarife
- 23 - DEMETEVLER-KAZUKOĞLU-ÇAMLIEVLER/ Tarife