6 Hattı
65 Pazaryeri
Düzce Belediyesi
Düzce Belediyesi 6 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
6 otobüs hattı (65 Pazaryeri), 276 Nuhlar durağından başlayıp 65 Pazaryeri durağına gidene kadar 38 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 6 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: 65 Pazaryeri (38 durak)
276 Nuhlar
275 Çiftlik
274 Çiftlik
273 Çiftlik
272
271
270
287 Çakirlar
181 Çakirlar
182 Çakirlar
286 Çakirlar
285 Çakirlar
286 Çakirlar
182 Çakirlar
181 Çakirlar
287 Çakirlar
270
269
183 Tokuşlar
185
186
187
278
188
191
189
28 Çoban
24 Çoban Garaj
26 Atatürk Bulvari
300 Başaran
18 Ziraat
6 Avm
3 Hastane Caddesi
2 Acil
70 Yeni Emniyet
320 Yeni Emniyet
71 Aziziye
65 Pazaryeri
6 SSS
6 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
6 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:40'da başlar.
6 otobüs saat kaçta bitiyor?
6 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 21:45'da biter
6 otobüs saat kaçta geliyor?
65 Pazaryeri otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan 65 Pazaryeri otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Düzce Belediyesi 6 otobüs hattı 30 Ağustos Zafer Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
6 otobüs hattının 30 Ağustos Zafer Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 6 otobüs durağı var mı?
En yakın 6 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
Düzce Belediyesi Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 6 üzerindeki (276 Nuhlar durağından) tüm güncellemeleri görün. 6 (65 Pazaryeri) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Düzce Belediyesi bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
6 hattı otobüs ücreti
Düzce Belediyesi 6 (65 Pazaryeri) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Düzce Belediyesi bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Düzce Belediyesi resmi web sitesini kontrol edin.
6 (Düzce Belediyesi)
6 otobüs hattının ilk durağı 276 Nuhlar olup son durağı 65 Pazaryeri durağıdır. 6 (65 Pazaryeri), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 6 hattında 38 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 43 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Düzce Belediyesi hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Düzce konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 6 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 6 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
6 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
6 (65 Pazaryeri) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 6 otobüs takip uygulaması veya canlı Düzce Belediyesi otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Düzce çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Düzce Belediyesi için bir yolculuk planlayıcı veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Düzce içindeki Düzce Belediyesi ve 6 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
6 - Alternatif yol tarifleri
Düzce şehrindeki diğer Düzce Belediyesi hatları
- 3 - ÜNİVERSİTE-BAHÇEŞEHİR/ Tarife
- 4 - AĞAKÖY-MERGİÇ/ Tarife
- 21 - BAHÇELİEVLER-ESENTEPE-PAZARYERİ/ Tarife
- 34 - KALICI KONUTLAR-YIĞILCA YOLU/ Tarife
- 36 - GÜNBAŞI-YAHYALAR/ Tarife
- 15 - KONURALP-ÜNİVERSİTE/ Tarife
- 11 - MUNCURLU-SSK/ Tarife
- 7 - METEK TOKİ-PAZARYERİ/ Tarife
- 3 - ŞIRALIK-PAZARYERİ/ Tarife
- 2 - ÜNİVERSİTE-PAZARYERİ/ Tarife
- 54 - GÜZELBAHÇE-TELEKOM/ Tarife
- 5 - DARICI-KÜÇÜK SANAYİ/ Tarife
- 29 - ÇAMKÖY-SANCAKLAR/ Tarife
- 28 - SARAYYERİ-KÖRPEŞLER-KERVAN/ Tarife
- 81 - SOĞANCI-MEMURSEN-YENİ HASTANE/ Tarife
- 24 - YEŞİLTEPE-YAHYALAR-PAZARYERİ/ Tarife
- 33 - KALICI KONUTLAR-ÇOBAN RİNG/ Tarife
- 23 - DEMETEVLER-KAZUKOĞLU-ÇAMLIEVLER/ Tarife
- 10 - PAZARYERİ-MEMURSEN-OTOGAR-JANDARMA/ Tarife