קו 6
ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 6 של אגד (Egged) (מעודכן)
קו האוטובוס 6 (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה) הוא קו מעגלי בעל 16 תחנות, שיוצא מ ת. מרכזית חדרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 6 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה (16 תחנות)
ת. מרכזית חדרה
אחד העם/שד. רוטשילד
הגיבורים/העלייה הראשונה
הגיבורים/שמידט
הגיבורים/שאר ישוב
הגיבורים/הרב ש' צעירי
הגיבורים/אצ''ל
אצ''ל/ירושלים
יוסף ויתקין/ירושלים
ירושלים/שפרינצק
הנשיא וייצמן/לבוצקין
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
אחד העם/סמסונוב
אחד העם/הרצל
ת. מרכזית חדרה
שאלות ותשובות לגבי קו 6
מתי מתחיל לפעול קו 6?
קו 6 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 6 מפסיק לעבוד?
קו 6 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 6?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 6 (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 6 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 6 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 6 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 6 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 6
קו האוטובוס 6, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:55 - 22:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 - 22:05 | 25 - 60 |
ב׳ | 05:55 - 22:05 | 25 - 60 |
ג׳ | 07:35 - 20:15 | 50 - 60 |
ד׳ | 05:55 - 22:05 | 25 - 60 |
ה׳ | 05:55 - 22:05 | 25 - 60 |
ו׳ | 06:30 - 15:30 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל6 (מ ת. מרכזית חדרה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 6 (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 6
תעריף הנסיעה ב6 (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
6 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 6 היא ת. מרכזית חדרה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חדרה.
קו 6 (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 6. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 6.
מעקב אחר קו האוטובוס 6 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 6 (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 6 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 6 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 64 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 21 - פינלס/השזיף-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 221 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#באר שבע ↔ עפולה/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 87 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 97 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->דוכיפת/חוחית-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 807 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 72 - טולוז/מנחם בגין-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->אברבנאל/צבי הרלינג-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 910 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 96א - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->בית ספר תחכמוני/עפגין-חדרה-2ז
- 405 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 9א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3ב/ לוח זמנים
- 786 - דרוק/קהילות יעקב-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים