66 Hattı
Sepetçi 3→Batı Terminali Giriş
Ulaşımpark
Ulaşımpark 66 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
66 otobüs hattı (Sepetçi 3→Batı Terminali Giriş), Sepetçi 3 durağından başlayıp Batı Terminali Giriş durağına gidene kadar 41 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 66 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Sepetçi 3→Batı Terminali Giriş (41 durak)
Sepetçi 3
Sepetçi Merkez 1
Sepetçi 4
Sepetci Toki Konutları 3
Sepetci Toki Konutları 1
Sepetçi Yolu 1
Sepetçi Girişi
Sepetçi Yolu 3
Gölkay Park 1
Tepeköy Şantiyesi
Sepetçiler Yolu 1
Sepetçiler Sapağı 1
İZel Sokak
Tepeköy Kamer Cami 1
Değirmen Sokak 1
Dağ Çiçeği Sokak
Yeşilova Merkez Cami 2
Ece Sokak
Arkan Sokak
Nezih Sokak
Selvili Cami
Platin Sokak
Tavşantepe Otogar Sapağı
Şirinevler Cami 2
Merdiven
Bekirdere 2
Karaağaç Sokak
Bekirdere 5
Şehit Ferhat Özer 1
Zincirlikuyu Cami
Turan Güneş Caddesi Evliya Celebi
Kanlıbağ
Tertip Sokak
Kanlıbağ 2
Mimar Sinan Anadolu Lisesi
Baç 1
Çınarlı Cami
Cumhuriyet Parkı
Yeni Turan
Merkez Bankası
Batı Terminali Giriş
66 SSS
66 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
66 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:30'da başlar.
66 otobüs saat kaçta bitiyor?
66 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 23:00'da biter
66 otobüs saat kaçta geliyor?
Sepetçi 3→Batı Terminali Giriş Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Sepetçi 3→Batı Terminali Giriş Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 66 otobüs durağı var mı?
En yakın 66 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
66 otobüs Saatleri
66 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:30 - 23:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 06:30 - 23:00 | 25 - 60 |
Sal | 06:30 - 23:00 | 25 - 60 |
Çar | 06:30 - 23:00 | 25 - 60 |
Per | 06:30 - 23:00 | 25 - 60 |
Cum | 06:30 - 23:00 | 25 - 60 |
Cts | 06:30 - 23:00 | 35 - 60 |
Paz | 06:30 - 23:00 | 35 - 60 |
Ulaşımpark otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 66 üzerindeki (Sepetçi 3 durağından) tüm güncellemeleri görün. 66 (Sepetçi 3→Batı Terminali Giriş) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Ulaşımpark bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
66 hattı otobüs ücreti
Ulaşımpark 66 (Sepetçi 3→Batı Terminali Giriş) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Ulaşımpark bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Ulaşımpark resmi web sitesini kontrol edin.
66 (Ulaşımpark)
66 otobüs hattının ilk durağı Sepetçi 3 olup son durağı Batı Terminali Giriş durağıdır. 66 (Sepetçi 3→Batı Terminali Giriş), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 66 hattında 41 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 37 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Ulaşımpark hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 66 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 66 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
66 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
66 (Sepetçi 3→Batı Terminali Giriş) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 66 otobüs takip uygulaması veya canlı Ulaşımpark otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Ulaşımpark için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki Ulaşımpark ve 66 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
66 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer Ulaşımpark hatları
- 305 - Bi̇li̇şi̇m Vadi̇si̇-Di̇li̇skelesi̇-Körfez-İzmi̇t-Umuttepe/ Tarife
- 563 - Özgünkent-Şekerpınar-Mutlukent-Gebze Adli̇ye-Fati̇h Devlet Hast/ Tarife
- 81B - Bayındırlık-Boğazova Caddesi̇-Cumhuri̇yet Parkı-Tren Garı/ Tarife
- 792 - Pazarköy-Karamürsel Termi̇nal/ Tarife
- 65 - Batı Termi̇nali̇-Bi̇li̇m Merkezi̇-Ordu Evi̇-Orki̇de Sokak-Seka Dh./ Tarife
- KM65 - Plajyolu Depolama-İzmi̇t-Çubuklu Bala-Çeri̇başılar/ Tarife
- 615 - Kullar Merkez-Kullar Arıtma-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇/ Tarife
- 796 - Ereğli̇-Altınkemer Plaj-Sahi̇l-Karamürsel Devlet Hast./ Tarife
- 600 - Doğantepe-Kullar-İzmi̇t-Umuttepe(yeni̇ Yol)/ Tarife
- 55 - Beyhan-Gültepe-Halkevi̇-Cumhuri̇yet Parkı/ Tarife
- 683 - Keri̇m Ağa-Eski̇ Garajlar-Emni̇yet Müd.-Gölcük Devlet Has/ Tarife
- KM82 - Kandıra-Kerpe-Kumcağız-Doğanlar-Kefken-Cebeci̇/ Tarife
- 692 - İhsani̇ye-Gölcük Devlet Hast.-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇(yeni̇ Yol)/ Tarife
- KM13 - Hacılar-Balaban-Hedi̇yeli̇-Kandıra/ Tarife
- 670 - Gölcük-Devlet Hast.-Hi̇sareyn-Yazlık-Yeni̇köy-Havuzlubahçe/ Tarife
- 812 - K.Y.K Kandıra Yurdu-Kandıra Termi̇nal-Kandıra M.Y.O/ Tarife
- KM14 - Beylerbeyi̇-Antaplı-Gencali̇-Bollu-Safalı-Kandıra/ Tarife
- 590 - Tosb-Ş.Pınar-Çayırova-Gebze Otogar/ Tarife
- 42 - Cumhuri̇yet Parkı-Akçakoca-Bağçeşme-Kaymaz Sokak-Çınarlı/ Tarife
- 613 - Kullar Merkez-Vezi̇rçi̇ftli̇ği̇-Ordulular-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇/ Tarife