קו 70
זכרון יעקב←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 70 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 70 (זכרון יעקב←חדרה) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהנרקיס/הסביון ומסתיים בת. מרכזית חדרה/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 70 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: זכרון יעקב←חדרה (44 תחנות)
הנרקיס/הסביון
שדרות בן גוריון/הנרקיס
שדרות בן גוריון/הכרכום
שדרות בן גוריון/דרך מנחם בגין
פינלס/השזיף
הרצל/הגדוד העברי
הרצל/יעבץ
הרצל/שדרות נילי
דרך הגרנות/הרצל
המייסדים/דרך הגרנות
דרך אהרון/חווה חקלאית
דרך אהרון/נווה רמז
גני רמת הנדיב/652
מפעלי חן/כביש 652
בית ספר אורט/כביש 652
מוסד סביון/652
בית ספר כרמים
הגיבורים/הספיר
דרך המסילה/דקל
דרך המסילה/ששת הימים
ת. רכבת בנימינה
צומת עדה
מתחם ביג/דרך הנדיב
מרכז רפואי שהם/דרך הנדיב
דרך הנדיב/דרך הים
בית ספר אלונים/הבנים
יד לבנים/דרך הבנים
דרך הנדיב/הנוטר
בי''ס חקלאי
פיק''א/הבוטנים
דרך פיק''א/שלומציון המלכה
גבעת נאה
בית אריזה/דרך פיק''א
צומת אלון
צומת גרנות/גן שמואל
צומת חדרה מזרח
צה''ל
מתחם מיקס/צה''ל
צה''ל/האקליפטוס
הנשיא וייצמן/לבוצקין
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
תיכון חדרה/רמב''ם
ת. מרכזית חדרה/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 70
מתי מתחיל לפעול קו 70?
קו 70 מתחיל לפעול ב-06:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 70 מפסיק לעבוד?
קו 70 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 70?
כדי לראות מתי קו זכרון יעקב←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו זכרון יעקב←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 70 (זכרון יעקב←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס זכרון יעקב←חדרה (זכרון יעקב←חדרה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 70 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 70 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 70 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 70 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 70
קו 70 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:25 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:25 - 23:00 | 15 - 30 |
ב׳ | 06:25 - 23:00 | 15 - 30 |
ג׳ | 06:25 - 23:00 | 15 - 30 |
ד׳ | 06:25 - 23:00 | 15 - 30 |
ה׳ | 06:25 - 23:00 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:30 - 17:00 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:15 | 60 - 75 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל70 (מ הנרקיס/הסביון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 70 (זכרון יעקב←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 70
תעריף הנסיעה ב70 (זכרון יעקב←חדרה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
70 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 70 היא הנרקיס/הסביון והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חדרה/רציפים.
קו 70 (זכרון יעקב←חדרה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 70. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 70.
מעקב אחר קו האוטובוס 70 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 70 (זכרון יעקב←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 70 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 70 ב-ישראל
70 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 692 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 117 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 200 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 150 - דוד המלך/שלמה המלך-לוד<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-21/ לוח זמנים
- 632 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 82 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 48 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 871 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 32 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 2 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 25 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 506 - האלה/האלון-כפר טרומן<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים