89 Hattı
Cumhuriyet Parkı→Akpınar Toki Hz. Ömer Cami
Ulaşımpark
Ulaşımpark 89 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
89 otobüs hattı (Cumhuriyet Parkı→Akpınar Toki Hz. Ömer Cami), Cumhuriyet Parkı durağından başlayıp Akpınar Toki Hz. Ömer Cami durağına gidene kadar 39 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 89 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Cumhuriyet Parkı→Akpınar Toki Hz. Ömer Cami (39 durak)
Cumhuriyet Parkı
Yeni Turan
Merkez Bankası
Orduevi
Oğultürk Halk Kütüphanesi
Dostluk Sitesi
Yenidoğan D 100
Seka Devlet Hastanesi D 100
İSu Genel Müdürlüğü 1
İZmit Lisesi D 100
Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu
Ataman Sokak
Yeni Mahalle Muhtarlığı 1
İNkılap Caddesi 6
Yeni Mahalle Üçyol
Kuruçeşme Merkez 1
Kuruçeşme Polis Merkezi Amirliği
İsmail Özen Caddesi
Gül Parkı 1
Doğan Mahallesi Üçyol 1
Mesut Barış Anadolu İmam Hatip Lisesi 1
Almina Caddesi
66. Sokak 1
Edebali Cami
Kazım Özalp Caddesi 2
Kazım Özalp Caddesi 1
Kazım Özalp Caddesi
Doktorlar Sitesi
Kemal Varol Sokak
Kocatepe Hicret Cami 1
Mirmar Sinan
114. Sokak
Akpınar Toki Yolu
Akpınar Yolu 1
Akpınar Toki Giriş
Arızlı Site Yönetimi 1
Akpınar Toki 1. Ada 2
Akpınar Depremzede Konutları 1
Akpınar Toki Hz. Ömer Cami
89 SSS
89 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
89 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 00:10'da başlar.
89 otobüs saat kaçta bitiyor?
89 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 23:45'da biter
89 otobüs saat kaçta geliyor?
Cumhuriyet Parkı→Akpınar Toki Hz. Ömer Cami Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Cumhuriyet Parkı→Akpınar Toki Hz. Ömer Cami Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 89 otobüs durağı var mı?
En yakın 89 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
89 otobüs Saatleri
89 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 00:10 - 23:45
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 00:10 - 23:45 | 6 - 20 |
Sal | 00:10 - 23:45 | 6 - 20 |
Çar | 00:10 - 23:45 | 6 - 20 |
Per | 00:10 - 23:45 | 6 - 20 |
Cum | 00:10 - 23:45 | 6 - 20 |
Cts | 00:10 - 23:45 | 12 - 30 |
Paz | 00:10 - 23:50 | 20 - 30 |
Ulaşımpark otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 89 üzerindeki (Cumhuriyet Parkı durağından) tüm güncellemeleri görün. 89 (Cumhuriyet Parkı→Akpınar Toki Hz. Ömer Cami) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Ulaşımpark bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
89 hattı otobüs ücreti
Ulaşımpark 89 (Cumhuriyet Parkı→Akpınar Toki Hz. Ömer Cami) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Ulaşımpark bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Ulaşımpark resmi web sitesini kontrol edin.
89 (Ulaşımpark)
89 otobüs hattının ilk durağı Cumhuriyet Parkı olup son durağı Akpınar Toki Hz. Ömer Cami durağıdır. 89 (Cumhuriyet Parkı→Akpınar Toki Hz. Ömer Cami), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 89 hattında 39 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 35 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Ulaşımpark hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 89 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 89 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
89 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
89 (Cumhuriyet Parkı→Akpınar Toki Hz. Ömer Cami) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 89 otobüs takip uygulaması veya canlı Ulaşımpark otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Ulaşımpark için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki Ulaşımpark ve 89 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
89 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer Ulaşımpark hatları
- 94 - F.Sultan-Çınarlıkent-Mersi̇nci̇k-K.Çeşme-Eren Cami̇-Sanayi̇/ Tarife
- 558 - Gtü-Çi̇çekçi̇ler-Çağdaşkent-M.Paşa Cami̇-Fati̇h Devlet Hast./ Tarife
- 211 - Uzunçi̇ftli̇k M.Y.O-Emekevler-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇/ Tarife
- 796 - Ereğli̇-Altınkemer Plaj-Sahi̇l-Karamürsel Devlet Hast./ Tarife
- 81B - Bayındırlık-Boğazova Caddesi̇-Cumhuri̇yet Parkı-Tren Garı/ Tarife
- 33 - Batı Termi̇nali̇-Seka Park-Doğu Kışla-Üç Tepeler-Umuttepe/ Tarife
- 797 - Tahtalı-Fulacık-Hayri̇ye-K.Ahmetli̇-Oluklu-K.Mürsel Term/ Tarife
- 490 - Mualli̇mköy/ Tarife
- 627 - Yuvacık Tınaztepe-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇ (eski̇yol)/ Tarife
- 615 - Kullar Merkez-Kullar Arıtma-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇/ Tarife
- KM59 - Tepemanayır-Ahatlı-Kargalı-Mollafenari̇-Peli̇tli̇-Gebze/ Tarife
- 70 - Akpınar-Kuruçeşme-D.Kışla-Şehi̇r Hast-Bayındırlk-Umuttepe/ Tarife
- 624 - Yuvacık-Di̇ş Hastanesi̇-İzmi̇t-Batı Termi̇nal (yeni̇ Yol)/ Tarife
- 306 - Di̇li̇skelesi̇-Hastane/ Tarife
- KM35 - Osmanlı-Kutluca-Sevi̇ndi̇kli̇-Si̇pahi̇ler-Dereköy-Belen-Körfez/ Tarife
- 643 - Karşıyaka Kalıcı Konutlar-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇(eski̇ Yol)/ Tarife
- 650S - M.K.E.-Sepetli̇pınar-Yeni̇köy-İzmi̇t/ Tarife
- 683 - Keri̇m Ağa-Eski̇ Garajlar-Emni̇yet Müd.-Gölcük Devlet Has/ Tarife
- SH5 - Batı Termi̇nali̇-Gültepe-Tüysüzler-Şehi̇r Hastanesi̇/ Tarife
- 190 - Yukarı Hereke-Aşağı Hereke-Körfez-İzmi̇t-Otogar-Umuttepe/ Tarife