M17-1 Hattı
Beykent
Gaziantep ÖHO
Gaziantep ÖHO M17-1 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
M17-1 otobüs hattı (Beykent), 11049 - Abdulhamit Han Son Durak durağından başlayıp 10236 - Gaziler Mah. Son Durak durağına gidene kadar 91 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki M17-1 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Beykent (91 durak)
11049 - Abdulhamit Han Son Durak
12118 - Miraç Apt
11887 - Abdülhamit Han İ.Ö.O.
12338 - Abdülhamit Han Mah. Kavşak
11769 - Lale Sitesi
11739 - Yükselen Kuleler
10089 - Şahintepe Türk Telekom Lisesi
10090 - Şahintepe Mah. 133386 Sk.
10091 - Şahintepe Mah. 133390 Sk.
10092 - Öğüm Söğüt Sitesi
10093 - Şahintepe Mah. 133392 Cad.
10094 - Şahintepe Mah. 133397 Sk.
10095 - 133397 Sk. Vişne Avm Önü
10096 - Adnan Menderes Blv. 5
10097 - Adnan Menderes Blv. 6
11151 - Şahinbey Parki
11154 - 234 Nolu Cad. Umut Sitesi
11155 - 500 Evler Sağlik Ocaği
11156 - Çankaya Sitesi
11157 - Şahinbey Köy Pazari
12300 - Şelale Park
11158 - Ayça Sitesi
11159 - Kent Sitesi
11160 - Şirintepe Öğrenci Yurdu
11161 - 237 Nolu Cad. Park
10101 - Adnan Menderes Blv. Gazü
10102 - Üniversite Blv. Tip Fakültesi Hst.
11095 - Yavuz Sultan Selim Cad. 1
11096 - Tutlu Kuyu
11097 - Yavuz Sultan Selim Cad. A101
11098 - Yavuz Sultan Selim Cad Al-Pa
11099 - Pirlanta Düğün Salonu
11100 - Halk Ekmek
11101 - Huzur Taksi
11102 - Zübeyde Hanim Anaokulu
11103 - Okçular Camii
11104 - Şehitkamil İ.Ö.O.
11105 - Çocuk Polisi
11106 - Devlet Malzeme Ofisi
11774 - Hoşgör Camii
11107 - Hoşgör
10325 - Kilis Garaji
10326 - Amerikan Hastanesi
10327 - Dr. Ersin Aslan Eğitim Ve Araştirma Hastanesi
11028 - Balikli
10328 - Eski Emirgan
10329 - Abdullah Kepkep
10330 - Forum Avm
11225 - Şehitkamil Belediyesi
11226 - Eski Otogar
10261 - Şoförler Odasi
11899 - Yeşilova Kavşaği
10262 - Yeşilova 1
10263 - Karşiyaka Polis Merkezi Amirliği
10396 - Eski Dülük Cad. 1
10397 - Eski Dülük Cad. 2
10398 - Eski Dülük Cad. 3
10399 - Eski Dülük Cad. 4
10400 - Emine Ulusoy İ.Ö.O.
10339 - Cinderesi 1
10340 - Cinderesi 2
10341 - Cinderesi 3
10342 - Eşref Bitlis Parki
10343 - Sani Konukoğlu İ.Ö.O.
10272 - Merinos Fabrikasi
10344 - Yasemin Balsu Parki
12293 - Merveşehir Bim
11788 - Şehitkamil Nikah Salonu
11789 - Merveşehir 49021 Cad. 1
11790 - Merveşehir 49021 Cad. 2
11825 - Fen İşleri Gaski Karşisi
11346 - Otogar Shell Petrol
10143 - M1 Avm Çetinkaya Karşisi
11207 - Beylerbeyi Opet Petrol
10274 - Beykent Kavşak
12265 - Beykent 4 Nolu Cadde Büfe
10281 - Beykent C-12 Blok
10282 - Beykent C-8 Blok
10283 - Ensari İnşaat
11722 - Çamlitepe Mahallesi Muhtarlik
10284 - Beykent Sağlik Ocaği
11946 - Çamlitepe F.24/A
10285 - Gaziler Mah. Rampa
11873 - Gaziler Mahallesi İlköğretim Okulu
11838 - Gaziler Mahallesi 1
12271 - Gaziler Mahallesi
10267 - Gaziler Mahallesi 2
12069 - Gaziler Mahallesi Florya Sitesi
12098 - Gaziler Mahallesi
11861 - Gaziler Mah. Çevre Yolu
10236 - Gaziler Mah. Son Durak
M17-1 SSS
M17-1 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
M17-1 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 05:48'da başlar.
M17-1 otobüs saat kaçta bitiyor?
M17-1 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 22:48'da biter
M17-1 otobüs saat kaçta geliyor?
Beykent otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Beykent otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda M17-1 otobüs durağı var mı?
En yakın M17-1 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
Gaziantep ÖHO Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere M17-1 üzerindeki (11049 - Abdulhamit Han Son Durak durağından) tüm güncellemeleri görün. M17-1 (Beykent) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Gaziantep ÖHO bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
M17-1 hattı otobüs ücreti
Gaziantep ÖHO M17-1 (Beykent) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Gaziantep ÖHO bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Gaziantep ÖHO resmi web sitesini kontrol edin.
M17-1 (Gaziantep ÖHO)
M17-1 otobüs hattının ilk durağı 11049 - Abdulhamit Han Son Durak olup son durağı 10236 - Gaziler Mah. Son Durak durağıdır. M17-1 (Beykent), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: M17-1 hattında 91 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 99 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Gaziantep ÖHO hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Gaziantep konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın M17-1 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? M17-1 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
M17-1 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
M17-1 (Beykent) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i M17-1 otobüs takip uygulaması veya canlı Gaziantep ÖHO otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Gaziantep çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Gaziantep ÖHO için bir yolculuk planlayıcı veya tramvay, tren veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Gaziantep içindeki Gaziantep ÖHO ve M17-1 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
M17-1 - Alternatif yol tarifleri
Gaziantep şehrindeki diğer Gaziantep ÖHO hatları
- S06 - Başpınar - Et Balık - Yakacak Pazarı/ Tarife
- M06 - Çocuk Hastanesi - Otogar/ Tarife
- S05 - İbni Sina - Sümerbank - GATEM/ Tarife
- S01 - Karataş - GATEM/ Tarife
- S01-1 - İbni Sina - Güneş Mah. - Yukarıbayır -GATEM/ Tarife
- M01 - Mavikent - Kayaönü - Otogar/ Tarife
- M13-1 - Güzelvadi - Tugay/ Tarife
- S09 - Onur Mah. - Karagöz/ Tarife
- S11 - Yavuzlar - Adliye Lojmanları/ Tarife
- M18 - Çocuk Hastanesi - Ayakkabıcılar Sitesi/ Tarife
- M12 - Serinevler - GİBTÜ/ Tarife
- S02 - Seyrantepe - Perilikaya - Çevik Kuvvet/ Tarife
- M09 - İpekevler - Binevler - Otogar/ Tarife
- M05 - Gazikent - Balıklı/ Tarife
- S03 - Mavikent - Cumhuriyet - GATEM/ Tarife
- M19 - Girne - Balıklı/ Tarife
- M02 - Yeditepe - Kayaönü - Otogar/ Tarife
- S12-1 - Düztepe - Vatan/ Tarife
- M10 - İpekevler - Otogar/ Tarife