150 - Meşot(Turunçludan Kalkar) Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 |
---|---|---|---|---|---|
52504 - Turunçlu Son Durak | 05:45 | 07:00 | 11:00 | 13:30 | 19:00 |
52505 - Turunçlu | 05:45 | 07:01 | 11:00 | 13:30 | 19:01 |
52506 - Turunçlu Yolu | 05:47 | 07:03 | 11:02 | 13:32 | 19:03 |
52507 - Pembe Ev | 05:49 | 07:06 | 11:05 | 13:35 | 19:06 |
52508 - Cevizli | 05:50 | 07:07 | 11:05 | 13:35 | 19:07 |
52509 - Eski Çeşme | 05:51 | 07:08 | 11:06 | 13:36 | 19:08 |
52510 - Karahacılı Merkez | 05:51 | 07:08 | 11:07 | 13:37 | 19:08 |
52511 - Trafo | 05:53 | 07:10 | 11:08 | 13:38 | 19:10 |
52512 - Çamlı | 05:54 | 07:12 | 11:10 | 13:40 | 19:12 |
55000 - Köprü | 05:56 | 07:15 | 11:12 | 13:42 | 19:15 |
52484 - Dolamaç | 05:57 | 07:16 | 11:13 | 13:43 | 19:16 |
52485 - Çivi Ali | 05:58 | 07:17 | 11:14 | 13:44 | 19:17 |
52486 - Kurs Yolu | 05:58 | 07:17 | 11:14 | 13:44 | 19:17 |
52487 - Harnup | 05:59 | 07:18 | 11:15 | 13:45 | 19:18 |
52488 - Yörükler | 06:00 | 07:19 | 11:16 | 13:46 | 19:19 |
52489 - Göknur | 06:02 | 07:22 | 11:18 | 13:48 | 19:22 |
52490 - Şehit Mehmet Güçlü | 06:02 | 07:22 | 11:18 | 13:48 | 19:22 |
52491 - Vadi | 06:02 | 07:22 | 11:19 | 13:49 | 19:22 |
52492 - Bozön Camii | 06:03 | 07:23 | 11:19 | 13:49 | 19:23 |
52493 - Bozön Merkez | 06:03 | 07:24 | 11:20 | 13:50 | 19:24 |
52494 - Dolamaç | 06:04 | 07:25 | 11:21 | 13:51 | 19:25 |
52513 - Köprü | 06:05 | 07:26 | 11:22 | 13:52 | 19:26 |
52514 - Mezarlık Yolu | 06:06 | 07:27 | 11:22 | 13:52 | 19:27 |
52515 - Kalfa Yolu | 06:06 | 07:28 | 11:23 | 13:53 | 19:28 |
52516 - İbialiler | 06:07 | 07:29 | 11:24 | 13:54 | 19:29 |
52517 - Bazlamacı | 06:09 | 07:32 | 11:26 | 13:56 | 19:32 |
52518 - Topal Osman | 06:10 | 07:33 | 11:27 | 13:57 | 19:33 |
52519 - Kerim Hocalar | 06:11 | 07:34 | 11:28 | 13:58 | 19:34 |
52520 - Şakirli | 06:12 | 07:35 | 11:29 | 13:59 | 19:35 |
52521 - Bozbucak | 06:13 | 07:37 | 11:31 | 14:01 | 19:37 |
52522 - Seyrantepe Konakları | 06:15 | 07:40 | 11:33 | 14:03 | 19:40 |
52523 - Futbol Sahası Yolu | 06:17 | 07:41 | 11:34 | 14:04 | 19:41 |
51523 - Karahacılı Yolu | 06:18 | 07:42 | 11:35 | 14:05 | 19:42 |
51524 - Tapu Müdürlüğü | 06:18 | 07:44 | 11:36 | 14:06 | 19:44 |
51524 - Hocaoğlu | 06:19 | 07:44 | 11:37 | 14:07 | 19:44 |
51525 - Saray Yolu | 06:20 | 07:45 | 11:37 | 14:07 | 19:45 |
51526 - Özeller | 06:21 | 07:47 | 11:39 | 14:09 | 19:47 |
51527 - Türksönmez | 06:21 | 07:47 | 11:39 | 14:09 | 19:47 |
51528 - Kuyuluk Yolu Çıkışı | 06:22 | 07:49 | 11:41 | 14:11 | 19:49 |
50342 - Mezitli Belediyesi | 06:23 | 07:50 | 11:41 | 14:11 | 19:50 |
50344 - Opet | 06:24 | 07:51 | 11:43 | 14:13 | 19:51 |
50345 - Muhtar | 06:25 | 07:53 | 11:44 | 14:14 | 19:53 |
50346 - Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü | 06:26 | 07:54 | 11:45 | 14:15 | 19:54 |
50347 - Derya Otomotiv | 06:27 | 07:55 | 11:46 | 14:16 | 19:55 |
50348 - Merko Sitesi | 06:28 | 07:56 | 11:47 | 14:17 | 19:56 |
50349 - Üniversite Yolu | 06:29 | 07:57 | 11:48 | 14:18 | 19:57 |
50350 - Paris | 06:30 | 07:58 | 11:48 | 14:18 | 19:58 |
50351 - Yenişehir Kampüsü | 06:31 | 07:59 | 11:49 | 14:19 | 19:59 |
50352 - Polis Evi | 06:32 | 08:01 | 11:51 | 14:21 | 20:01 |
50098 - Eğriçam | 06:34 | 08:03 | 11:52 | 14:22 | 20:03 |
50099 - Çiftyol | 06:36 | 08:04 | 11:53 | 14:23 | 20:04 |
50100 - Göçmen Carrefoursa | 06:37 | 08:05 | 11:54 | 14:24 | 20:05 |
50101 - Göçmen | 06:38 | 08:06 | 11:55 | 14:25 | 20:06 |
50102 - Sabancı | 06:39 | 08:08 | 11:56 | 14:26 | 20:08 |
50103 - Trafik | 06:40 | 08:09 | 11:57 | 14:27 | 20:09 |
50104 - Adese | 06:41 | 08:10 | 11:58 | 14:28 | 20:10 |
50105 - Forum Avm | 06:43 | 08:11 | 11:59 | 14:29 | 20:11 |
50106 - Pozcu | 06:44 | 08:13 | 12:01 | 14:31 | 20:13 |
50107 - Yeniyol | 06:45 | 08:14 | 12:01 | 14:31 | 20:14 |
50108 - Muğdat | 06:46 | 08:15 | 12:02 | 14:32 | 20:15 |
50109 - Topçular | 06:47 | 08:16 | 12:03 | 14:33 | 20:16 |
50353 - Kapalı Spor Salonu | 06:50 | 08:18 | 12:05 | 14:35 | 20:18 |
50354 - Bilir Taksi | 06:51 | 08:19 | 12:06 | 14:36 | 20:19 |
50355 - Çetinkaya | 06:51 | 08:20 | 12:07 | 14:37 | 20:20 |
50356 - Tepe Yolu | 06:53 | 08:21 | 12:08 | 14:38 | 20:21 |
50357 - Şoförler Cemiyeti | 06:53 | 08:22 | 12:08 | 14:38 | 20:22 |
50358 - Yurtkur | 06:55 | 08:23 | 12:10 | 14:40 | 20:23 |
50359 - Eski Otogar Yolu | 06:55 | 08:24 | 12:10 | 14:40 | 20:24 |
50532 - Ticaret Lisesi | 06:56 | 08:25 | 12:11 | 14:41 | 20:25 |
50533 - Eski Otogar | 06:57 | 08:25 | 12:11 | 14:41 | 20:25 |
50534 - Metropol | 06:58 | 08:27 | 12:12 | 14:42 | 20:27 |
50535 - Küçük Hamam | 06:59 | 08:28 | 12:13 | 14:43 | 20:28 |
50536 - Camii | 07:00 | 08:29 | 12:14 | 14:44 | 20:29 |
50537 - Ziraat Bankası | 07:01 | 08:30 | 12:15 | 14:45 | 20:30 |
50121 - Toros Devlet Hastanesi | 07:03 | 08:32 | 12:16 | 14:46 | 20:32 |
50122 - Tenis Kortu | 07:04 | 08:33 | 12:17 | 14:47 | 20:33 |
50123 - Ahi Evran Ortaokulu | 07:05 | 08:34 | 12:18 | 14:48 | 20:34 |
50045 - Eski Otogar | 07:05 | 08:34 | 12:18 | 14:48 | 20:34 |
50474 - Mersinli Ahmet | 07:06 | 08:34 | 12:19 | 14:49 | 20:34 |
50251 - Otel Gondol | 07:06 | 08:35 | 12:19 | 14:49 | 20:35 |
50252 - İmam Hatip | 07:08 | 08:36 | 12:20 | 14:50 | 20:36 |
53444 - Eski Çocuk Esirgeme | 07:09 | 08:37 | 12:21 | 14:51 | 20:37 |
50253 - Esirgeme | 07:09 | 08:38 | 12:21 | 14:51 | 20:38 |
50254 - Diyaliz Merkezi | 07:11 | 08:39 | 12:23 | 14:53 | 20:39 |
50481 - Karayolları Doğu | 07:12 | 08:40 | 12:24 | 14:54 | 20:40 |
50482 - Deli Mahmut | 07:13 | 08:41 | 12:25 | 14:55 | 20:41 |
56407 - Toroslar | 07:14 | 08:42 | 12:25 | 14:55 | 20:42 |
56409 - Renkli | 07:15 | 08:44 | 12:27 | 14:57 | 20:44 |
56411 - Ergenler | 07:16 | 08:44 | 12:27 | 14:57 | 20:44 |
56412 - Komşu | 07:16 | 08:45 | 12:27 | 14:57 | 20:45 |
51751 - Eski Lider | 07:17 | 08:46 | 12:28 | 14:58 | 20:46 |
51752 - Kanal | 07:19 | 08:47 | 12:29 | 14:59 | 20:47 |
54159 - Kanal | 07:19 | 08:48 | 12:30 | 15:00 | 20:48 |
54160 - Çavuşlu | 07:21 | 08:49 | 12:31 | 15:01 | 20:49 |
56414 - Güven Araz | 07:22 | 08:50 | 12:32 | 15:02 | 20:50 |
56416 - Emirşah | 07:24 | 08:52 | 12:33 | 15:04 | 20:52 |
50164 - Güneykent Mezarlığı | 07:25 | 08:54 | 12:35 | 15:06 | 20:54 |
50001 - Meşot | 07:28 | 08:56 | 12:37 | 15:08 | 20:56 |
Mersin Büyükşehir Belediyesi Bus saatleri - 150 (Meşot(Turunçludan Kalkar))
150 Meşot(Turunçludan Kalkar) güzergahı için Mersin Büyükşehir Belediyesi Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife 52504 - Turunçlu Son Durak durağı - 50001 - Meşot durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel Mersin Büyükşehir Belediyesi tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın