217 - Gülek Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 |
---|---|---|---|
53073 - Muhtarlık | 06:30 | 12:30 | 17:30 |
53076 - Demir Köprü | 06:30 | 12:30 | 17:30 |
53078 - Barış | 06:31 | 12:31 | 17:31 |
53334 - Karakol | 06:31 | 12:32 | 17:32 |
53336 - Kazım Taşkın Okulu | 06:33 | 12:33 | 17:34 |
53151 - Aznakay Parkı | 06:34 | 12:34 | 17:35 |
53192 - Cengiz Topel | 06:35 | 12:35 | 17:36 |
53193 - Kültür Parkı | 06:36 | 12:37 | 17:38 |
53194 - Tarsus Lisesi | 06:37 | 12:38 | 17:40 |
50412 - Kleopatra | 06:38 | 12:39 | 17:40 |
50413 - Ziraat Bankası | 06:39 | 12:39 | 17:41 |
50414 - Hükümet Konağı | 06:39 | 12:40 | 17:42 |
53159 - Makam | 06:40 | 12:41 | 17:43 |
53161 - Öğretmen Evi | 06:40 | 12:41 | 17:44 |
53023 - Avm Park | 06:41 | 12:42 | 17:45 |
53025 - Emniyet Müdürlüğü | 06:42 | 12:43 | 17:46 |
53028 - Kürklü | 06:43 | 12:44 | 17:47 |
53030 - Eski Buğday Pazarı | 06:44 | 12:45 | 17:48 |
53031 - Okyay | 06:45 | 12:46 | 17:50 |
53033 - İş Merkezi | 06:46 | 12:47 | 17:51 |
53035 - Taşti | 06:47 | 12:48 | 17:52 |
55614 - Şelale Kavşağı | 06:48 | 12:50 | 17:54 |
55615 - Kemalpaşa Kavşağı | 06:50 | 12:51 | 17:56 |
58051 - Özbek | 06:53 | 12:54 | 17:59 |
55616 - Camilimanda | 06:55 | 12:57 | 18:02 |
58053 - Çamtepe | 06:58 | 13:00 | 18:06 |
55618 - Tarsus Organize | 07:00 | 13:02 | 18:08 |
55620 - Boltaç | 07:03 | 13:04 | 18:11 |
58055 - Yeniköy | 07:05 | 13:06 | 18:13 |
55623 - Şantiye | 07:08 | 13:08 | 18:16 |
58056 - Maden | 07:09 | 13:10 | 18:17 |
55624 - Aladağ Yolu | 07:11 | 13:11 | 18:19 |
58057 - Gürlü | 07:13 | 13:13 | 18:21 |
55626 - Taşobası | 07:17 | 13:16 | 18:25 |
55628 - Taşobası Meydan | 07:19 | 13:18 | 18:27 |
55629 - Yazlık | 07:22 | 13:21 | 18:30 |
55631 - Dörtler Sağlık Ocağı | 07:25 | 13:23 | 18:33 |
55633 - Dörtler Merkez | 07:26 | 13:23 | 18:34 |
55635 - Bucak Yol Ayrımı | 07:29 | 13:26 | 18:37 |
55636 - Damlama | 07:31 | 13:28 | 18:39 |
55638 - Karakütük | 07:33 | 13:30 | 18:42 |
55640 - Yenihan | 07:36 | 13:32 | 18:44 |
55642 - Çamlıyayla Yol Ayrımı | 07:38 | 13:34 | 18:47 |
55643 - Güzeloluk | 07:40 | 13:36 | 18:49 |
55645 - Aygüner | 07:43 | 13:39 | 18:51 |
55647 - Alman Mezarlığı | 07:46 | 13:41 | 18:54 |
55649 - Çamalan Merkez | 07:48 | 13:42 | 18:56 |
55650 - Şehitlik | 07:49 | 13:43 | 18:57 |
55651 - Çamalanı Çıkış | 07:50 | 13:44 | 18:58 |
55652 - Cevizalanı | 07:52 | 13:45 | 19:00 |
55653 - Tavuk Çiftliği | 07:55 | 13:48 | 19:03 |
55654 - Gülek Giriş | 07:58 | 13:51 | 19:06 |
55657 - Cevizli Camii | 07:59 | 13:51 | 19:07 |
55658 - Kuran Kursu | 08:00 | 13:53 | 19:08 |
55650 - Gülek Pala | 08:01 | 13:53 | 19:09 |
55651 - Nihat | 08:01 | 13:54 | 19:09 |
55662 - Okul | 08:02 | 13:54 | 19:10 |
55653 - Cumali | 08:03 | 13:55 | 19:11 |
55664 - Gülek Merkez Camii | 08:04 | 13:56 | 19:13 |
55665 - Yavuz | 08:07 | 13:58 | 19:15 |
55666 - Gerlez | 08:08 | 13:59 | 19:16 |
55667 - Otuzyedi Evler | 08:10 | 14:01 | 19:18 |
55668 - Zirve | 08:13 | 14:03 | 19:21 |
55669 - Karboğazı | 08:16 | 14:06 | 19:24 |
55670 - Nohutluk | 08:17 | 14:07 | 19:26 |
52875 - Nohutluk Market | 08:18 | 14:08 | 19:26 |
55671 - Nohutluk Camii | 08:19 | 14:09 | 19:27 |
55874 - Çamlık | 08:21 | 14:11 | 19:30 |
55672 - Orman İşletmesi | 08:23 | 14:12 | 19:31 |
Mersin Büyükşehir Belediyesi Bus saatleri - 217 (Gülek)
217 Gülek güzergahı için Mersin Büyükşehir Belediyesi Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife 53073 - Muhtarlık durağı - 55672 - Orman İşletmesi durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel Mersin Büyükşehir Belediyesi tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın