33TE - Eminönü -Hz.Ali Camii Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 |
---|---|---|---|
Eminönü - Sahil Yönü | 06:55 | 07:20 | 07:55 |
Unkapani - Aksaray Yönü | 06:56 | 07:22 | 07:57 |
Vefa - Aksaray Yönü | 06:57 | 07:23 | 07:58 |
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Aksaray Yönü | 06:58 | 07:25 | 08:00 |
Pertevniyal Valide Sultan - Topkapi Yönü | 07:00 | 07:26 | 08:01 |
Aksaray - Edirnekapi Yönü | 07:01 | 07:27 | 08:02 |
İskenderpaşa / Edirnekapı Yönü | 07:03 | 07:29 | 08:04 |
Oğuzhan / Edirnekapı Yönü | 07:04 | 07:30 | 08:05 |
İstanbul Emniyet Müd. | 07:05 | 07:32 | 08:07 |
Bezmialem Vakıf Üni. - Edirnekapı Yönü | 07:07 | 07:34 | 08:09 |
Ulubatlı / Edirnekapı Yönü | 07:10 | 07:36 | 08:11 |
Çifte Dutlar - İstoç Yönü | 07:16 | 07:42 | 08:17 |
Atışalanı Caddesi | 07:17 | 07:44 | 08:19 |
Atişalani Anadolu Lisesi - Giyimkent Yönü | 07:19 | 07:45 | 08:20 |
Mehmet Akif İnan Caddesi - Giyimkent Yönü | 07:20 | 07:47 | 08:22 |
Esenler Kadin Doğum Hastanesi - Giyimkent Yönü | 07:21 | 07:47 | 08:22 |
Uludağ Caddesi - İstoç Yönü | 07:23 | 07:49 | 08:24 |
Kurudere Caddesi - Giyimkent Yönü | 07:24 | 07:50 | 08:25 |
Oruçreis Mahallesi - Giyimkent Yönü | 07:25 | 07:51 | 08:26 |
Şehit Ali Karahan Caddesi - Giyimkent Yönü | 07:26 | 07:53 | 08:28 |
Hz.Ali Camii - Giyimkent Yönü | 07:27 | 07:54 | 08:29 |
İETT Bus saatleri - 33TE (Eminönü -Hz.Ali Camii)
33TE Eminönü -Hz.Ali Camii güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Eminönü - Sahil Yönü durağı - Hz.Ali Camii - Giyimkent Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın. {CITY1}}-Esenler arası 33TE seferinin tarifesini her gün gece yarısı güncelliyoruz.