33TE - Hz.Ali Camii -Eminönü Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 | Kalkış #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Hz.Ali Camii - Davutpaşa Yönü | 06:20 | 06:40 | 07:05 | 07:30 | 08:00 | 08:40 |
İsmetpaşa İlkokulu - Esenler Metro Yönü | 06:21 | 06:41 | 07:06 | 07:31 | 08:01 | 08:41 |
Karaosmanoğlu Caddesi - Esenler Metro Yönü | 06:22 | 06:42 | 07:07 | 07:32 | 08:02 | 08:42 |
Havaalani Mahallesi - Esenler Metro Yönü | 06:23 | 06:43 | 07:09 | 07:34 | 08:04 | 08:44 |
Esenler Kadin Doğum Hastanesi - Esenler Metro Yönü | 06:24 | 06:44 | 07:10 | 07:35 | 08:05 | 08:45 |
Mehmet Akif İnan Caddesi - Esenler Metro Yönü | 06:25 | 06:45 | 07:11 | 07:36 | 08:06 | 08:46 |
Ulubatlı / Aksaray Yönü | 06:31 | 06:51 | 07:18 | 07:43 | 08:13 | 08:53 |
Bezmialem Vakif Üniversitesi - Aksaray Yönü | 06:32 | 06:52 | 07:20 | 07:45 | 08:15 | 08:55 |
İstanbul Emniyet Müdürlüğü - Aksaray Yönü | 06:34 | 06:54 | 07:22 | 07:47 | 08:17 | 08:57 |
Oğuzhan / Aksaray Yönü | 06:35 | 06:55 | 07:23 | 07:48 | 08:18 | 08:58 |
İskenderpaşa / Aksaray Yönü | 06:36 | 06:56 | 07:25 | 07:50 | 08:20 | 09:00 |
Aksaray / Beyazıt Yönü | 06:37 | 06:57 | 07:27 | 07:52 | 08:22 | 09:02 |
Pertevniyal Valide Sultan - Taksim Yönü | 06:39 | 06:59 | 07:28 | 07:53 | 08:23 | 09:03 |
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Taksim Yönü | 06:40 | 07:00 | 07:30 | 07:55 | 08:25 | 09:05 |
Vefa / Taksim Yönü | 06:41 | 07:02 | 07:32 | 07:57 | 08:27 | 09:07 |
Unkapani - Taksim Yönü | 06:42 | 07:03 | 07:33 | 07:58 | 08:28 | 09:08 |
Azapkapi-Haliç Metro - Karaköy Yönü | 06:45 | 07:07 | 07:37 | 08:02 | 08:32 | 09:12 |
Perşembe Pazari - Karaköy Yönü | 06:46 | 07:07 | 07:37 | 08:02 | 08:32 | 09:12 |
Karaköy - Eminönü Yönü | 06:47 | 07:09 | 07:39 | 08:04 | 08:34 | 09:14 |
Eminönü - Ekspres Yönü | 06:49 | 07:11 | 07:41 | 08:06 | 08:36 | 09:16 |
Eminönü - Sahil Yönü | 06:50 | 07:13 | 07:43 | 08:08 | 08:38 | 09:18 |
İETT Bus saatleri - 33TE (Hz.Ali Camii -Eminönü)
33TE Hz.Ali Camii -Eminönü güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Hz.Ali Camii - Davutpaşa Yönü durağı - Eminönü - Sahil Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın. {CITY1}}-Fatih arası 33TE seferinin tarifesini her gün gece yarısı güncelliyoruz.