448 - Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi -Haramidere Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 |
---|---|---|
Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi - Gidiş Yönü | 16:10 | 16:15 |
Yüce Sokak - Gidiş Yönü | 16:11 | 16:16 |
Güzelce - Son Durak Yönü | 16:12 | 16:17 |
Güzelce Meydan - Yenibosna Yönü | 16:13 | 16:18 |
Yoğurthane Caddesi - Yenibosna Yönü | 16:15 | 16:20 |
Güzelce Villalari - Y.B.Metro Yönü | 16:17 | 16:22 |
Güzelce Yeni Camii - Y.Bosna Metro Yönü | 16:18 | 16:23 |
Modern Sokak - Y.B.Metro Yönü | 16:20 | 16:25 |
Bizim Sokak - Büyükçekmece Yönü | 16:21 | 16:26 |
Hedef Sokak - Avcilar Sondurak Yönü | 16:23 | 16:28 |
Güzelce Yolağzi - Y.B.Metro Yönü | 16:24 | 16:29 |
Billur Caddesi - Y.Bosna Metro Yönü | 16:25 | 16:30 |
Çarmikli Caddesi - Y.B.Metro Yönü | 16:26 | 16:31 |
Atrium - Batiköy-Mimarsinan Yönü | 16:27 | 16:32 |
Ana Okulu - Batiköy-Mimarsinan Yönü | 16:28 | 16:33 |
Villalar - Batiköy-Mimarsinan Yönü | 16:29 | 16:34 |
Sahil Site Villalari - Y.B.Metro Yönü | 16:30 | 16:35 |
Sinanoba - Batiköy-Mimarsinan Yönü | 16:31 | 16:36 |
Çarşi - Batiköy-Mimarsinan Yönü | 16:33 | 16:38 |
Mimarsinan Konaklari - Büyükçekmece Yönü | 16:34 | 16:39 |
Muhtarlik - Batiköy-Mimarsinan Yönü | 16:35 | 16:40 |
Oba - Batiköy-Mimarsinan Yönü | 16:36 | 16:41 |
Dr.Sadik Ahmet İlkokulu - Batiköy-Mimarsinan Yönü | 16:37 | 16:42 |
Mustafa Kemalpaşa Bulvari - Batiköy-Mimarsinan Yönü | 16:38 | 16:43 |
Denizgören - Yeni.Bosna Metro Yönü | 16:39 | 16:44 |
Pirireis Caddesi - Y.B.Metro Yönü | 16:40 | 16:45 |
Siteler - Mimarsinan-Batikent Yönü | 16:42 | 16:47 |
İnönü Caddesi - Batiköy-Mimarsinan Yönü | 16:43 | 16:48 |
Güzelsu - Yenibosna Metro Yönü | 16:44 | 16:49 |
Mimarsinan İlkokulu - Batiköy-Mimarsinan Yönü | 16:45 | 16:50 |
Doç.Dr.Burhan Bahriyeli Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Yenibosna Metro Yönü | 16:46 | 16:51 |
Mimarsinan Belediyesi - Batiköy-Mimarsinan Yönü | 16:47 | 16:52 |
Büyükçekmece İski - Yenibosna Metro Yönü | 16:50 | 16:55 |
Büyükçekmece Kaymakamlik - Mimarsinan-B.Çekmece Yönü | 16:53 | 16:58 |
Büyükçekmece-1 - Avcilar Yönü | 16:54 | 16:59 |
Büyükçekmece / Avcılar Yönü | 16:56 | 17:01 |
Fatih Mahallesi - B.Çekmece-Beykent Yönü | 16:58 | 17:03 |
Tabya 1 - B.Çekmece-Tüyap Yönü | 17:01 | 17:06 |
Tabya 2 - B.Çekmece-Tüyap Yönü | 17:02 | 17:07 |
Eskiyol - B.Çekmece-Beykent Yönü | 17:06 | 17:11 |
Tüyap | 17:07 | 17:12 |
Beylikdüzü(E5) - Avcilar Yönü | 17:10 | 17:15 |
Beylikdüzü İski - Avcilar Yönü | 17:12 | 17:17 |
Cumhuriyet Mahallesi - Avcilar Yönü | 17:14 | 17:19 |
Bizimkent | 17:14 | 17:19 |
Büyükşehir Konutlar - Avcilar Yönü | 17:16 | 17:21 |
Beylikdüzü | 17:19 | 17:24 |
Güzelyurt - Avcilar Yönü | 17:22 | 17:27 |
Haramidere - Avcilar Yönü | 17:25 | 17:30 |
İETT Bölgesel Hatlar Bus saatleri - 448 (Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi -Haramidere)
448 Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi -Haramidere güzergahı için İETT Bölgesel Hatlar Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi - Gidiş Yönü durağı - Haramidere - Avcilar Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT Bölgesel Hatlar tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın