448 Hattı
Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi -Haramidere
İETT Bölgesel Hatlar
İETT Bölgesel Hatlar 448 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
448 otobüs hattı (Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi -Haramidere), Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi - Gidiş Yönü durağından başlayıp Haramidere - Avcilar Yönü durağına gidene kadar 49 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 448 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi -Haramidere (49 durak)
Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi - Gidiş Yönü
Yüce Sokak - Gidiş Yönü
Güzelce - Son Durak Yönü
Güzelce Meydan - Yenibosna Yönü
Yoğurthane Caddesi - Yenibosna Yönü
Güzelce Villalari - Y.B.Metro Yönü
Güzelce Yeni Camii - Y.Bosna Metro Yönü
Modern Sokak - Y.B.Metro Yönü
Bizim Sokak - Büyükçekmece Yönü
Hedef Sokak - Avcilar Sondurak Yönü
Güzelce Yolağzi - Y.B.Metro Yönü
Billur Caddesi - Y.Bosna Metro Yönü
Çarmikli Caddesi - Y.B.Metro Yönü
Atrium - Batiköy-Mimarsinan Yönü
Ana Okulu - Batiköy-Mimarsinan Yönü
Villalar - Batiköy-Mimarsinan Yönü
Sahil Site Villalari - Y.B.Metro Yönü
Sinanoba - Batiköy-Mimarsinan Yönü
Çarşi - Batiköy-Mimarsinan Yönü
Mimarsinan Konaklari - Büyükçekmece Yönü
Muhtarlik - Batiköy-Mimarsinan Yönü
Oba - Batiköy-Mimarsinan Yönü
Dr.Sadik Ahmet İlkokulu - Batiköy-Mimarsinan Yönü
Mustafa Kemalpaşa Bulvari - Batiköy-Mimarsinan Yönü
Denizgören - Yeni.Bosna Metro Yönü
Pirireis Caddesi - Y.B.Metro Yönü
Siteler - Mimarsinan-Batikent Yönü
İnönü Caddesi - Batiköy-Mimarsinan Yönü
Güzelsu - Yenibosna Metro Yönü
Mimarsinan İlkokulu - Batiköy-Mimarsinan Yönü
Doç.Dr.Burhan Bahriyeli Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Yenibosna Metro Yönü
Mimarsinan Belediyesi - Batiköy-Mimarsinan Yönü
Büyükçekmece İski - Yenibosna Metro Yönü
Büyükçekmece Kaymakamlik - Mimarsinan-B.Çekmece Yönü
Büyükçekmece-1 - Avcilar Yönü
Büyükçekmece / Avcılar Yönü
Fatih Mahallesi - B.Çekmece-Beykent Yönü
Tabya 1 - B.Çekmece-Tüyap Yönü
Tabya 2 - B.Çekmece-Tüyap Yönü
Eskiyol - B.Çekmece-Beykent Yönü
Tüyap
Beylikdüzü(E5) - Avcilar Yönü
Beylikdüzü İski - Avcilar Yönü
Cumhuriyet Mahallesi - Avcilar Yönü
Bizimkent
Büyükşehir Konutlar - Avcilar Yönü
Beylikdüzü
Güzelyurt - Avcilar Yönü
Haramidere - Avcilar Yönü
448 SSS
448 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
448 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 16:10'da başlar.
448 otobüs saat kaçta bitiyor?
448 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 16:15'da biter
448 otobüs saat kaçta geliyor?
Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi -Haramidere otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi -Haramidere otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 448 otobüs durağı var mı?
En yakın 448 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
448 Otobüs Saatleri
448 otobüs hattı, hafta içi çalışıyor. Düzenli çalışma saatleri: 16:10 - 16:15
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 16:10 - 16:15 | 5 |
Sal | 16:10 - 16:15 | 5 |
Çar | 16:10 - 16:15 | 5 |
Per | 16:10 - 16:15 | 5 |
Cum | 16:10 - 16:15 | 5 |
Cmt | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
İETT Bölgesel Hatlar Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 448 üzerindeki (Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi - Gidiş Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 448 (Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi -Haramidere) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT Bölgesel Hatlar bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
448 hattı otobüs ücreti
İETT Bölgesel Hatlar 448 (Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi -Haramidere) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. İETT Bölgesel Hatlar bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT Bölgesel Hatlar resmi web sitesini kontrol edin.
448 (İETT Bölgesel Hatlar)
448 otobüs hattının ilk durağı Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi - Gidiş Yönü olup son durağı Haramidere - Avcilar Yönü durağıdır. 448 (Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi -Haramidere), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 448 hattında 49 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 75 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT Bölgesel Hatlar hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 448 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 448 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
448 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
448 (Nezihe Hasan Kiliç Anadolu Lisesi -Haramidere) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 448 otobüs takip uygulaması veya canlı İETT Bölgesel Hatlar otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT Bölgesel Hatlar için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT Bölgesel Hatlar ve 448 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
448 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT Bölgesel Hatlar hatları
- 303B - MARMARA CEZAEVİ - OTOGAR/ Tarife
- 139 - ÜSKÜDAR - ŞİLE/ Tarife
- 404 - YALIKÖY / KARACAKÖY - ÇATALCA/ Tarife
- 139T - TEPEÜSTÜ - ŞİLE/ Tarife
- 303A - SİLİVRİ - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 401T - AREL ÜNİVERSİTESİ -TEPEKENT - HARAMİDERE/ Tarife
- 402 - BİNKILIÇ - ÇATALCA/ Tarife
- 139S - ÜSKÜDAR-SOFULAR KÖYÜ/ Tarife
- 139A - ÜSKÜDAR - ŞİLE / AĞVA/ Tarife
- 458 - GÜRPINAR - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 139D - BEREKET SİTESİ-DARLIK/ Tarife
- 418 - HADIMKÖY - HARAMİDERE/ Tarife
- 401 - ÇATALCA - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 403 - ÇİFTLİKKÖY - ÇATALCA/ Tarife
- 429A - KIRAÇ - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 300G - SİLİVRİ GÜMÜŞYAKA-TÜYAP/ Tarife
- 300 - SİLİVRİ-TÜYAP/ Tarife