461 - Otobüs Durağı→Erenkoy 10 Son Durak Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 |
---|---|---|---|---|---|
Otobüs Durağı | 07:10 | 09:10 | 12:10 | 16:10 | 18:10 |
Duvenonu | 07:12 | 09:12 | 12:12 | 16:12 | 18:12 |
Kaleönü Aktarma Durağı (5) | 07:14 | 09:14 | 12:13 | 16:14 | 18:14 |
Hunat 1 | 07:14 | 09:14 | 12:14 | 16:14 | 18:14 |
Erciyes Hastanesi | 07:16 | 09:16 | 12:15 | 16:16 | 18:16 |
Hisarcik Yolu 1 Kartal | 07:18 | 09:18 | 12:17 | 16:18 | 18:18 |
Hisarcik Yolu 2 Hava Ikmal 1.Kapi | 07:20 | 09:20 | 12:18 | 16:20 | 18:20 |
Hisarcik Yolu 3 Ust Gecit | 07:21 | 09:21 | 12:19 | 16:21 | 18:21 |
Hisarcik Yolu 4 | 07:22 | 09:22 | 12:20 | 16:22 | 18:22 |
Hisarcik Yolu 5 Esenyurt Saglik Ocagi | 07:23 | 09:23 | 12:21 | 16:23 | 18:23 |
Hisarcik Yolu 6 2.Nizamiye | 07:24 | 09:24 | 12:21 | 16:24 | 18:24 |
Hisarcik Yolu 7 | 07:25 | 09:25 | 12:22 | 16:25 | 18:25 |
Hisarcik Yolu 8 Askeri Hastane | 07:26 | 09:26 | 12:23 | 16:26 | 18:26 |
Erenkoy 1 | 07:28 | 09:28 | 12:25 | 16:28 | 18:28 |
Erenkoy Mh Huzur Cad Cikisi | 07:28 | 09:28 | 12:25 | 16:28 | 18:28 |
Erenkoy 3 | 07:30 | 09:30 | 12:26 | 16:30 | 18:30 |
Erenkoy 4 | 07:30 | 09:30 | 12:27 | 16:30 | 18:30 |
Erenkoy 5 | 07:31 | 09:31 | 12:27 | 16:31 | 18:31 |
Erenkoy 6 Karadere Baglari Guzellestirme | 07:32 | 09:32 | 12:28 | 16:32 | 18:32 |
Erenkoy 7 | 07:33 | 09:33 | 12:29 | 16:33 | 18:33 |
Erenkoy 8 | 07:34 | 09:34 | 12:30 | 16:34 | 18:34 |
Erenkoy 9 | 07:35 | 09:35 | 12:30 | 16:35 | 18:35 |
Erenkoy 10 Son Durak | 07:35 | 09:35 | 12:31 | 16:35 | 18:35 |
Haymana Baglari 1 | 07:36 | 09:36 | 12:32 | 16:36 | 18:36 |
Haymana Baglari 2 | 07:37 | 09:37 | 12:32 | 16:37 | 18:37 |
Haymana Baglari 3 | 07:38 | 09:38 | 12:33 | 16:38 | 18:38 |
Haymana Baglari 3 | 07:38 | 09:38 | 12:34 | 16:38 | 18:38 |
Haymana Baglari 4 | 07:40 | 09:40 | 12:35 | 16:40 | 18:40 |
Haymana Baglari 5 | 07:43 | 09:43 | 12:37 | 16:43 | 18:43 |
Haymana Baglari 6 | 07:44 | 09:44 | 12:38 | 16:44 | 18:44 |
Haymana Baglari 7 | 07:45 | 09:45 | 12:39 | 16:45 | 18:45 |
Haymana Baglari 8 | 07:46 | 09:46 | 12:40 | 16:46 | 18:46 |
Haymana Baglari 9 | 07:47 | 09:47 | 12:40 | 16:47 | 18:47 |
Haymana Baglari 10 | 07:48 | 09:48 | 12:41 | 16:48 | 18:48 |
Haymana Baglari 3 | 07:49 | 09:49 | 12:43 | 16:49 | 18:49 |
Haymana Baglari 2 | 07:50 | 09:50 | 12:43 | 16:50 | 18:50 |
Haymana Baglari Erter Villallari | 07:51 | 09:51 | 12:44 | 16:51 | 18:51 |
Haymana Baglari 1 | 07:51 | 09:51 | 12:44 | 16:51 | 18:51 |
Erenkoy 10 Son Durak | 07:52 | 09:52 | 12:45 | 16:52 | 18:52 |
Kayseri Ulaşım A.Ş. Bus saatleri - 461 (Otobüs Durağı→Erenkoy 10 Son Durak)
461 Otobüs Durağı→Erenkoy 10 Son Durak güzergahı için Kayseri Ulaşım A.Ş. Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Otobüs Durağı durağı - Erenkoy 10 Son Durak durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel Kayseri Ulaşım A.Ş. tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın