K13 - Kılcan Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 |
---|---|---|
10846 - Yeditepe | 06:20 | 17:00 |
10512 - Yeditepe 43 Nolu Sokak 4 | 06:20 | 17:00 |
10509 - Yeditepe 43 Nolu Sokak 1 | 06:21 | 17:02 |
11282 - Deniz Semt Pazari | 06:22 | 17:03 |
11283 - Şafak Market | 06:23 | 17:04 |
11284 - Kurtuluş İlköğretim Okulu | 06:24 | 17:05 |
11285 - 60. Yil Mah. | 06:24 | 17:06 |
10514 - 60. Yil | 06:25 | 17:07 |
10516 - Mahmut Fehime İ.Ö.O. | 06:26 | 17:08 |
10518 - Veysel Karani Camii | 06:26 | 17:08 |
10519 - Mehmet Oğuz Göğüş Caddesi | 06:27 | 17:09 |
11103 - Okçular Camii | 06:28 | 17:10 |
11104 - Şehitkamil İ.Ö.O. | 06:29 | 17:11 |
11105 - Çocuk Polisi | 06:29 | 17:12 |
11106 - Devlet Malzeme Ofisi | 06:30 | 17:13 |
11774 - Hoşgör Camii | 06:31 | 17:14 |
11107 - Hoşgör | 06:32 | 17:15 |
10325 - Kilis Garaji | 06:32 | 17:16 |
10326 - Amerikan Hastanesi | 06:33 | 17:17 |
10327 - Dr. Ersin Aslan Eğitim Ve Araştirma Hastanesi | 06:34 | 17:19 |
11362 - M. Rüştü Uzel End. Mes. Lisesi | 06:35 | 17:19 |
11363 - Özdemirbey Cad. 1 | 06:36 | 17:21 |
11364 - Düztepe Karakol | 06:37 | 17:22 |
10593 - Özdemirbey Cad. 2 | 06:38 | 17:23 |
10587 - Ertuğrul Gazi İ.Ö.O. | 06:39 | 17:24 |
10909 - Özdemir Bey Caddesi Kavşak | 06:41 | 17:27 |
11884 - Yeşil Vadi Parki | 06:42 | 17:29 |
11884 - Yeşil Vadi Köprüsü | 06:44 | 17:31 |
12630 - İbni Sina Mahallesi Rampa | 06:44 | 17:32 |
12008 - İbnisina Mah. | 06:45 | 17:32 |
10912 - İbnisina Günsev Sitesi | 06:46 | 17:34 |
10680 - Bağlarbaşi Mah. 1 | 06:48 | 17:36 |
10679 - Bağlarbaşi Mah. 2 | 06:48 | 17:36 |
12577 - Baglarbaşı Mahallesi 3 | 06:50 | 17:39 |
12578 - Baglarbaşı Mahallesi 4 | 06:52 | 17:41 |
12579 - Bağlarbaşı Mahallesi 5 | 06:53 | 17:43 |
12406 - Kilis Yolu Akif Kum | 06:55 | 17:45 |
12408 - Kilis Yolu Akaslan Petrol | 06:58 | 17:49 |
10689 - Zeytinli Mah. | 07:01 | 17:52 |
10676 - Almali Mah. | 07:05 | 17:56 |
10677 - Yildiz Mah. | 07:07 | 17:59 |
10678 - Kerer Mah. | 07:10 | 18:02 |
10704 - Çatalsu Mah. 1 | 07:14 | 18:06 |
10705 - Çatalsu Mah. 2 | 07:16 | 18:07 |
10703 - Bozca Mah. | 07:19 | 18:10 |
10702 - Yeniköy Mah. | 07:22 | 18:14 |
10701 - Haciköprü Mah. | 07:24 | 18:16 |
11908 - Kozluca | 07:28 | 18:19 |
11909 - Killik Mah. | 07:30 | 18:22 |
10700 - Ekinli Mah. | 07:33 | 18:25 |
10699 - Akyazi Mah. | 07:36 | 18:28 |
10698 - Çardak Mah. | 07:38 | 18:30 |
10697 - Kilcan Mah. | 07:40 | 18:32 |
Gaziulaş Bus saatleri - K13 (Kılcan)
K13 Kılcan güzergahı için Gaziulaş Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife 10846 - Yeditepe durağı - 10697 - Kilcan Mah. durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel Gaziulaş tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın