Перейти до основного вмісту

Як дістатися до База "Мясокомбинат" в Zhytomyrs'Ka з Shuttle, Автобус або Тролейбус?

Знайти База "Мясокомбинат", Zhytomyrs'Ka, на карті

Як дістатися до База "Мясокомбинат" за допомогою Автобус?

Потрібно натиснути на Автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Питання та відповіді
  • Які Автобус лінії зупиняються біля База "Мясокомбинат"?

    Ці Автобус лінії зупиняються поблизу База "Мясокомбинат":

  • Які Тролейбус лінії зупиняються біля База "Мясокомбинат"?

    Ці Тролейбус лінії зупиняються поблизу База "Мясокомбинат":

  • Які Shuttle лінії зупиняються біля База "Мясокомбинат"?

    Ці Shuttle лінії зупиняються поблизу База "Мясокомбинат":, , ,

Знайти База "Мясокомбинат", Zhytomyrs'Ka, на карті

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Житомир.
Усі види громадського транспорту в одному додатку

Поїздка транспортом до місця База "Мясокомбинат" в місті Zhytomyrs'Ka

Вас цікавить те, як дістатися до База "Мясокомбинат" в Zhytomyrs'Ka, Україна? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до База "Мясокомбинат" і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до База "Мясокомбинат".

Автобус:Тролейбус:Shuttle:

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до База "Мясокомбинат" та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до База "Мясокомбинат" простішою, саме з цієї причини більше 1.5 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Zhytomyrs'Ka, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Місцезнаходження: Zhytomyrs'Ka, Житомир

База "Мясокомбинат", Zhytomyrs'Ka