Перейти до основного вмісту

Як дістатися до Вулиця Велика Бердичівська в Zhytomyrs'Ka з автобус, shuttle або Тролейбус?

Знайти Вулиця Велика Бердичівська, Zhytomyrs'Ka, на карті

Напрямки до Вулиця Велика Бердичівська (Zhytomyrs'Ka) громадським транспортом

Ці транспортні лінії містять маршрути, які проходять поруч із Вулиця Велика Бердичівська

 • АвтобусАвтобус: 
 • ТролейбусТролейбус: 
 • ShuttleShuttle: 

Як дістатися до Вулиця Велика Бердичівська за допомогою автобус?

Потрібно натиснути на автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Станції shuttle поруч з Вулиця Велика Бердичівська у місті Zhytomyrs'Ka

 • Вул. Шевченка,2 хв пішки,
 • Університет Ім. Івана Франка,2 хв пішки,
Питання та відповіді
 • Які найближчі станції до Вулиця Велика Бердичівська?

  Найближчими станціями до Вулиця Велика Бердичівська є:

  • Вул. Шевченка на відстані 118 метра(ів), 2 хв ходи.
  • Університет Ім. Івана Франка на відстані 145 метра(ів), 2 хв ходи.
 • Які автобус лінії зупиняються біля Вулиця Велика Бердичівська?

  Ці автобус лінії зупиняються поблизу Вулиця Велика Бердичівська: 115

 • Які Тролейбус лінії зупиняються біля Вулиця Велика Бердичівська?

  Ці Тролейбус лінії зупиняються поблизу Вулиця Велика Бердичівська: 3

 • Які shuttle лінії зупиняються біля Вулиця Велика Бердичівська?

  Ці shuttle лінії зупиняються поблизу Вулиця Велика Бердичівська: 23, 27, 47, 8

 • Яка найближча зупинка shuttle станція до Вулиця Велика Бердичівська у місті Zhytomyrs'Ka?

  Найближчий shuttle станції до Вулиця Велика Бердичівська у Zhytomyrs'Ka є Вул. Шевченка and Університет Ім. Івана Франка. Найближча знаходиться за 2 хв пішки.

Знайти Вулиця Велика Бердичівська, Zhytomyrs'Ka, на карті

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Zhytomyrs'Ka.
Усі види громадського транспорту в одному додатку

Поїздка транспортом до місця Вулиця Велика Бердичівська в місті Zhytomyrs'Ka

Вас цікавить те, як дістатися до Вулиця Велика Бердичівська в Zhytomyrs'Ka, Україна? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до Вулиця Велика Бердичівська і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до Вулиця Велика Бердичівська.

Шукаєте найближчу до Вулиця Велика Бердичівська зупинку або станцію? Перегляньте список зупинок, які є найближчими до вашого пункту призначення: Вул. Шевченка; Університет Ім. Івана Франка.

Автобус:Тролейбус:Shuttle:

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до Вулиця Велика Бердичівська та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до Вулиця Велика Бердичівська простішою, саме з цієї причини більше 1.5 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Zhytomyrs'Ka, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Місцезнаходження: Zhytomyrs'Ka, Житомир

Вулиця Велика Бердичівська, Zhytomyrs'Ka

Подорожуйте навколо Zhytomyrs'Ka громадським транспортом!

Подорожувати навколо Zhytomyrs'Ka ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Zhytomyrs'Ka.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Zhytomyrs'Ka, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Бажаєте дізнатися, як користуватися громадським транспортом в Zhytomyrs'Ka або як платити за проїзд на громадському транспорті в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку громадського транспорту Moovit допоможе вам легко і з мінімальними витратами переміщатися по місту, користуючись громадським транспортом. У додатку ви знайдете інформацію про тарифи на громадський транспорт, ціни на квитки та інші витрати. Шукаєте карту ліній громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку транспорту Moovit показує всі маршрути громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka з усіма автобус, shuttle або Тролейбус маршрутами і зупинками на інтерактивній карті.

Zhytomyrs'Ka має типи транспорту 3, у тому числі: автобус, shuttle або Тролейбус, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи КП "Житомирське ТТУ", ПАТ "Житомирське АТП-11827", КП "Житомирське ТТУ", Приватний перевізник, ТОВ "Легіон-авто", ФОП Жулінська Антоніна Андріївна, ПП "ПАТП-2007", ФОП Грищук Геннадій Іванович, ФОП Крутій Юрій Ярославович, ФОП Голота Наталія Борисівна, ФОП Савіцька Аліна Аркадіївна, ПП "Шеріфф", ФОП Бабкін Максим Олегович, ФОП Іваницька Т.В. і ФОП Куят Василь Гарикович

Лінії громадського транспорту зі станціями поблизу Вулиця Велика Бердичівська у місті Zhytomyrs'Ka

Лінії shuttle зі станціями поблизу Вулиця Велика Бердичівська у місті Zhytomyrs'Ka

Легше дістатися до Вулиця Велика Бердичівська за…