Перейти до основного вмісту

Як дістатися до Дачный кооператив "Лесовод" в Zhytomyrs'Kyi з автобус або shuttle?

Знайти Дачный кооператив "Лесовод", Zhytomyrs'Kyi, на карті

Напрямки до Дачный кооператив "Лесовод" (Zhytomyrs'Kyi) громадським транспортом

Ці транспортні лінії містять маршрути, які проходять поруч із Дачный кооператив "Лесовод"

 • АвтобусАвтобус: 
 • ShuttleShuttle: 

Як дістатися до Дачный кооператив "Лесовод" за допомогою автобус?

Потрібно натиснути на автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Станції автобус поруч з Дачный кооператив "Лесовод" у місті Zhytomyrs'Kyi

 • Вул. Моторна,19 хв пішки,

Станції shuttle поруч з Дачный кооператив "Лесовод" у місті Zhytomyrs'Kyi

 • Обласна Дитяча Лікарня,60 хв пішки,

Маршрути (автобус) до Дачный кооператив "Лесовод" у місті Zhytomyrs'Kyi

 • 115,Автостанція "Житній Ринок",
Питання та відповіді
 • Які найближчі станції до Дачный кооператив "Лесовод"?

  Найближчими станціями до Дачный кооператив "Лесовод" є:

  • Вул. Моторна на відстані 1477 метра(ів), 19 хв ходи.
  • Обласна Дитяча Лікарня на відстані 4687 метра(ів), 60 хв ходи.
 • Які автобус лінії зупиняються біля Дачный кооператив "Лесовод"?

  Ці автобус лінії зупиняються поблизу Дачный кооператив "Лесовод": 115

Знайти Дачный кооператив "Лесовод", Zhytomyrs'Kyi, на карті

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Zhytomyrs'Kyi.
Усі види громадського транспорту в одному додатку

Поїздка транспортом до місця Дачный кооператив "Лесовод" в місті Zhytomyrs'Kyi

Вас цікавить те, як дістатися до Дачный кооператив "Лесовод" в Zhytomyrs'Kyi, Україна? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до Дачный кооператив "Лесовод" і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до Дачный кооператив "Лесовод".

Шукаєте найближчу до Дачный кооператив "Лесовод" зупинку або станцію? Перегляньте список зупинок, які є найближчими до вашого пункту призначення: Вул. Моторна; Обласна Дитяча Лікарня.

Автобус:Shuttle:

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до Дачный кооператив "Лесовод" та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до Дачный кооператив "Лесовод" простішою, саме з цієї причини більше 1.5 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Zhytomyrs'Kyi, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Дачный кооператив "Лесовод" Адреса: Пряжево, Житомирская область вулиця в Zhytomyrs'Kyi

Дачный кооператив "Лесовод", Zhytomyrs'Kyi

Подорожуйте навколо Zhytomyrs'Kyi громадським транспортом!

Подорожувати навколо Zhytomyrs'Kyi ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Zhytomyrs'Kyi.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Zhytomyrs'Kyi, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Бажаєте дізнатися, як користуватися громадським транспортом в Zhytomyrs'Kyi або як платити за проїзд на громадському транспорті в Zhytomyrs'Kyi? Додаток для пошуку громадського транспорту Moovit допоможе вам легко і з мінімальними витратами переміщатися по місту, користуючись громадським транспортом. У додатку ви знайдете інформацію про тарифи на громадський транспорт, ціни на квитки та інші витрати. Шукаєте карту ліній громадського транспорту в Zhytomyrs'Kyi? Додаток для пошуку транспорту Moovit показує всі маршрути громадського транспорту в Zhytomyrs'Kyi з усіма автобус або shuttle маршрутами і зупинками на інтерактивній карті.

Zhytomyrs'Kyi має типи транспорту 2, у тому числі: автобус або shuttle, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи КП "Житомирське ТТУ", ПАТ "Житомирське АТП-11827", КП "Житомирське ТТУ", Приватний перевізник, ТОВ "Легіон-авто", ФОП Жулінська Антоніна Андріївна, ПП "ПАТП-2007", ФОП Грищук Геннадій Іванович, ФОП Крутій Юрій Ярославович, ФОП Голота Наталія Борисівна, ФОП Савіцька Аліна Аркадіївна, ПП "Шеріфф", ФОП Бабкін Максим Олегович, ФОП Іваницька Т.В. і ФОП Куят Василь Гарикович

Лінії громадського транспорту зі станціями поблизу Дачный кооператив "Лесовод" у місті Zhytomyrs'Kyi

Лінії автобус зі станціями поблизу Дачный кооператив "Лесовод" у місті Zhytomyrs'Kyi

Лінії shuttle зі станціями поблизу Дачный кооператив "Лесовод" у місті Zhytomyrs'Kyi

Легше дістатися до Дачный кооператив "Лесовод" за…