Перейти до основного вмісту

Як дістатися до Женский Монастырь "Святой Анастасии" в Zhytomyrs'Kyi з shuttle або автобус?

Знайти Женский Монастырь "Святой Анастасии", Zhytomyrs'Kyi, на карті

Напрямки до Женский Монастырь "Святой Анастасии" (Zhytomyrs'Kyi) громадським транспортом

Ці транспортні лінії містять маршрути, які проходять поруч із Женский Монастырь "Святой Анастасии"

 • АвтобусАвтобус: 
 • ShuttleShuttle: 

Як дістатися до Женский Монастырь "Святой Анастасии" за допомогою автобус?

Потрібно натиснути на автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Станції shuttle поруч з Женский Монастырь "Святой Анастасии" у місті Zhytomyrs'Kyi

 • Вул. Дачна,23 хв пішки,
Питання та відповіді
 • Які найближчі станції до Женский Монастырь "Святой Анастасии"?

  Найближчими станціями до Женский Монастырь "Святой Анастасии" є:

  • Вул. Дачна на відстані 1780 метра(ів), 23 хв ходи.
 • Які автобус лінії зупиняються біля Женский Монастырь "Святой Анастасии"?

  Ці автобус лінії зупиняються поблизу Женский Монастырь "Святой Анастасии": 102

 • Які shuttle лінії зупиняються біля Женский Монастырь "Святой Анастасии"?

  Ці shuttle лінії зупиняються поблизу Женский Монастырь "Святой Анастасии": 5, 58

 • Яка найближча зупинка shuttle станція до Женский Монастырь "Святой Анастасии" у місті Zhytomyrs'Kyi?

  Найближчий shuttle станція до Женский Монастырь "Святой Анастасии" у Zhytomyrs'Kyi є Вул. Дачна. Це 23 хв пішки.

Знайти Женский Монастырь "Святой Анастасии", Zhytomyrs'Kyi, на карті

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Zhytomyrs'Kyi.
Усі види громадського транспорту в одному додатку

Поїздка транспортом до місця Женский Монастырь "Святой Анастасии" в місті Zhytomyrs'Kyi

Вас цікавить те, як дістатися до Женский Монастырь "Святой Анастасии" в Zhytomyrs'Kyi, Україна? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до Женский Монастырь "Святой Анастасии" і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до Женский Монастырь "Святой Анастасии".

Шукаєте найближчу до Женский Монастырь "Святой Анастасии" зупинку або станцію? Перегляньте список зупинок, які є найближчими до вашого пункту призначення: Вул. Дачна.

Автобус:Shuttle:

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до Женский Монастырь "Святой Анастасии" та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до Женский Монастырь "Святой Анастасии" простішою, саме з цієї причини більше 1.5 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Zhytomyrs'Kyi, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Місцезнаходження: Zhytomyrs'Kyi, Житомир

Женский Монастырь "Святой Анастасии", Zhytomyrs'Kyi

Подорожуйте навколо Zhytomyrs'Kyi громадським транспортом!

Подорожувати навколо Zhytomyrs'Kyi ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Zhytomyrs'Kyi.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Zhytomyrs'Kyi, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Бажаєте дізнатися, як користуватися громадським транспортом в Zhytomyrs'Kyi або як платити за проїзд на громадському транспорті в Zhytomyrs'Kyi? Додаток для пошуку громадського транспорту Moovit допоможе вам легко і з мінімальними витратами переміщатися по місту, користуючись громадським транспортом. У додатку ви знайдете інформацію про тарифи на громадський транспорт, ціни на квитки та інші витрати. Шукаєте карту ліній громадського транспорту в Zhytomyrs'Kyi? Додаток для пошуку транспорту Moovit показує всі маршрути громадського транспорту в Zhytomyrs'Kyi з усіма shuttle або автобус маршрутами і зупинками на інтерактивній карті.

Zhytomyrs'Kyi має типи транспорту 2, у тому числі: shuttle або автобус, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи КП "Житомирське ТТУ", ПАТ "Житомирське АТП-11827", КП "Житомирське ТТУ", Приватний перевізник, ТОВ "Легіон-авто", ФОП Жулінська Антоніна Андріївна, ПП "ПАТП-2007", ФОП Грищук Геннадій Іванович, ФОП Крутій Юрій Ярославович, ФОП Голота Наталія Борисівна, ФОП Савіцька Аліна Аркадіївна, ПП "Шеріфф", ФОП Бабкін Максим Олегович, ФОП Іваницька Т.В. і ФОП Куят Василь Гарикович

Лінії громадського транспорту зі станціями поблизу Женский Монастырь "Святой Анастасии" у місті Zhytomyrs'Kyi

Лінії shuttle зі станціями поблизу Женский Монастырь "Святой Анастасии" у місті Zhytomyrs'Kyi

Легше дістатися до Женский Монастырь "Святой Анастасии&q… за…